Jump to content

Opet zaje...a


frenchkey

Recommended Posts

Drugu masinu uzet ovu u staro zeljezo. Ako hoces posaljem ti na PM broj od jednog renault otpada sa popularnim cijenama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A vi ste na moru svi.. italija blizu..
Je iz splita sjednes se u barku i preko puta ti je. Natovaris si par motora u istranku Brzo si gotov.
  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ima tih motora koliko hoćeš. Kolega je sebi nema dugo uzimao motor jer mu je remen preskočio par zubi i polupalo je unutra sve. U jednom danu ih je našao 5 komada, na kraju je uzeo negdje kod Zagreba za 2000 kn goli motor. Evo ga danas, vozi se normalno. Napravio odmah veliki servis, sa starog motora prebacio sve šta je trebalo i pali vozi.

Poslano sa mog Redmi Note 9 Pro koristeći Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma s starog motora uzmi rolice španer zupčasti i vodenu. To nije ništa prešlo.  Sreži trošak. Već ti je previše novca uzeo ionako. je**m ti mehaničare. Takvog sam i ja imao. 

Edited by dado_sk
Link to comment
Share on other sites

Dobro kažeš
Nego koja je razlika medu raznim 1,6 16V?
Moj je MT782 i ovaj kaze samo taj pase

Poslano sa mog koristećiTapatalk


Drugu masinu uzet ovu u staro zeljezo. Ako hoces posaljem ti na PM broj od jednog renault otpada sa popularnim cijenama.
Moze, pošalji

Poslano sa mog koristećiTapatalk


Link to comment
Share on other sites

ako netko zna po čem se razlikuju ti motori to ti zna @laci ili @direstraits 

mislim da sami blok nije toliko različit od ovih "novijih" od 2009-

Link to comment
Share on other sites

https://www.njuskalo.hr/motor-pogonski-dijelovi/renault-megane-scenic-motor-1.6-16v-1999-oglas-23364499   ako ovaj nema nema nitko ali pazi se. Lik je hohštapler. Nanjuši ako ti gori pod petama i onda dere. A tebi hvala Bogu ne gori
Od njega ja ne bih...meni tražio za zadnji most za Lagunu 2500kn.
Na kraju ga uzeo za 1500kn kod nekoga iz okolice Belišća...evo i broj ako želiš provjeriti i kod njih +385 95 537 9629
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slažem se. Ja sam trebao neke dijelove za p 307. Zato sam i rekao da je lik svakakav. 

Link to comment
Share on other sites

Kad ga nazoveš i pitaš kao da ne zna što bi ti rekao,buba neke nesuvisle cijene.
Jednom išao sa šogorom po neke dijelove...lik je čudan...jest da ima stvarno dosta Renoa tamo.


Ovaj iz Belišća je ok,ima ok cijene...supruga išla po most i kaže da ima isto hrpetinu auta.

Link to comment
Share on other sites

095 388 3548, Zlatko Krimer
Zovni njega, radi samo Renole. Živi blizu V.Gorice.
Kolega uzeo kod njega i zadovoljan je.

Poslano sa mog Redmi Note 9 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites



Kad ga nazoveš i pitaš kao da ne zna što bi ti rekao,buba neke nesuvisle cijene.
Jednom išao sa šogorom po neke dijelove...lik je čudan...jest da ima stvarno dosta Renoa tamo....


Za tog Lukavec lika nitko nikad nije rekao nista dobro.

Nevjerovatno mi je kako uvijek tu i tamo ispliva njegovo ime, i uvijek ista reakcija ljudi :-)
Link to comment
Share on other sites

Ispliva njegovo ime kad ima hrpetinu oglasa za kojekakvu opremu. Cijene na njuskalu na upit. Hohstapler dakako i jos se slabo kuzi u elektroniku. Ima cudnu ideju da je njegova pamet i krajnja dostignuca finalana i da nema dalje od toga tj od sebe. A koristi mozda 20% znanja o necemu sve ostalo rekla kazala i strahovi od racunala i bilokakvog programiranja.
Cijene naravno kak se zmisli taj dan bez obzira sta je kod njega u dvoristu skuplje neg novo kod renault zastupnika drzi se svojih stavova.

Link to comment
Share on other sites

Meni je uvijek u mislima jer sam imao ne tako čest auto. P307 2.0 benzin. Sad,sa je bio 1.4 ili 1.6 ima dijelova svugdje. Ili 2.0 HDI pogotovo. A ovaj lik je imao i zadnji šaraf ako je trebalo. Čak mi je prodavao jedan kompletan bez papira englez. No,kad je bubnuo cijene potražio sam WC školjku. U svakom slučaju ovdje se kolegi ne žuri . Nek  slini ulje dok ne nađe šta treba za pravu cijenu.  Traži baš s istim oznakom da ne moraš kemijati tipa kraća poluosovina ili nosač par mm ne štima,getriba treba druga. Samo polako i sretno

Edited by dado_sk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

095 388 3548, Zlatko Krimer
Zovni njega, radi samo Renole. Živi blizu V.Gorice.
Kolega uzeo kod njega i zadovoljan je.

Poslano sa mog Redmi Note 9 Pro koristeći Tapatalk


Jos spava... [emoji56]

Poslano sa mog koristećiTapatalk

pitaj ovdje za komplet motor https://www.autostanic.hr/
Kod njih s kupovao neke sitnice ranije, bili su ok

Poslano sa mog koristećiTapatalk

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Scenic udara i kad je u kvaru.
Stigla kazna za prebrzu voznju od 04.06.2020. Uranili.
Taman na novu kameru na Lovrincu za koju se jos nije znalo.

Poslano sa mog koristećiTapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, frenchkey said:

Jos spava... emoji56.png

Poslano sa mog koristećiTapatalk

Kod njih s kupovao neke sitnice ranije, bili su ok

Poslano sa mog koristećiTapatalk
 

imaju mehaničarsku radionicu  a i dosta rade promjene motora...imaju auto otpad

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

095 388 3548, Zlatko Krimer
Zovni njega, radi samo Renole. Živi blizu V.Gorice.
Kolega uzeo kod njega i zadovoljan je.

Poslano sa mog Redmi Note 9 Pro koristeći Tapatalk


Je, ima i na fb profil i aktivan je na reno grupi.. Ja sam ga pitao za dijelove neke, ima kojekakve dijelove i garazu i uglavnom reno slaze.

https://www.facebook.com/zlatko.krimer
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, mane said:

095 388 3548, Zlatko Krimer
Zovni njega, radi samo Renole. Živi blizu V.Gorice.
Kolega uzeo kod njega i zadovoljan je.

Poslano sa mog Redmi Note 9 Pro koristeći Tapatalk
 

javio mi se čovjek maloprije, ima jedan blok motora, ali je bez glave. Možda bude nešto za tjedan, dva. 

do sita se napričali, upravo je jutros opao s motora, polomio rebra i ne radi

Javio se i Stanić:

Zahvaljujemo se na upitu.
Trenutno su nam dobavljiva dva motora, jedan sa pređenih 130 000 km i cijena je 5300 kn, drugi je 65 000 kn i cijena je 7800 kn.
Cijene su sa PDV-om.

Za sve informacije stojimo na raspolaganju.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Stanic ima abnormalne cijene. Tolko kosta 1.5 dci.
Zao mi je zlatka, slomil se ko ja.. [emoji24]

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.