Jump to content

INFO Megane Sport


Skuja

Recommended Posts

prodam ti ja svoj, u usporedbi s ovim gore je u tvornickom stanju :)

Slušam cijenu! :D

Link to comment
Share on other sites

bez muzike i sredjivanja par sitnica 10.200 €, sa sredjivanjem sitnica 10.600€ (sitnice = ono sto mene zivcira a to je lairanje prednjeg branika i bokova koji su poguljeni od kamencica, auto je narucen na lakiranje 15.9 + treba zamijeniti desnu sponu letve volana koja ima malo lufta)
plin je atestiran i atest vrijedi jos 9 godina i 4 mjeseca, uz auto idu zimske 17" celicne felge sa Sava gumama.
dodatno na autu forge blow off, krug oko mjenjaca, one plastike izmedju vrata i straznjeg bocnog prozora i trokuti u vratima za zvucnike u karbonu te je skinut zadnji lonac(tehnicki se prolazi bez problema, tim vise sto se sada vise niti ne ide na eko test)
sve ostalo je serijski

Link to comment
Share on other sites

E to je bome realna cijena. Jel će ponuda vrijedit do proljeća?

Link to comment
Share on other sites

Twingara - 130.000km. Veliki servis odradjen, nove plocice i diskovi stavljeni onda. Izdatak sljedeci su mi nove ljetne gume za sljedecu sezonu.

2 blue, tko zna, malo malo me pukne da bi mijenjao auto pa gledam s cin bi ga zamijenio i odustanem tak da fakat ne znam. Nije ni u oglasniku ni nis.

Link to comment
Share on other sites

Twingara - 130.000km. Veliki servis odradjen, nove plocice i diskovi stavljeni onda. Izdatak sljedeci su mi nove ljetne gume za sljedecu sezonu.

2 blue, tko zna, malo malo me pukne da bi mijenjao auto pa gledam s cin bi ga zamijenio i odustanem tak da fakat ne znam. Nije ni u oglasniku ni nis.

 

Takvu i ja dilemu imam. Prvo ja moram nać kupca za svoj auto. Sve bi bilo lakše da mi banke odobre neki kreditić od 3 soma €. Čak bi clia dao ispod cijene da što prije uzmem megane-a.

 

BTW: koja je godina auto?

Edited by Blue_Fatal1ty
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Bio je potopljen u moru .... dovoljno informacija :buck:

 

 

Bas to htio reci. Izbjegavaj.

Link to comment
Share on other sites

U jebate, pa kaj je radio s autom u moru? :)

Link to comment
Share on other sites

ma ja bi ga uzeo, pa magar bio u garazi i provozao se tu i tamo s njim, pa makar i po dvoristu :00009019:

Link to comment
Share on other sites

Uzmi ovog za 3000 kupi neku 197 kojoj je motor otišao, otvori motor sa ove 225 vidi kaj treba i stavi ga u 197micu i imaš zverku. 

Link to comment
Share on other sites

da se lik sjetio nakon što ga je izvadio van iz mora potopit ga u neku riječicu,sad bi mogao bar duplo više tražit :buck:

Link to comment
Share on other sites

Uzmi ovog za 3000 kupi neku 197 kojoj je motor otišao, otvori motor sa ove 225 vidi kaj treba i stavi ga u 197micu i imaš zverku. 

 

 

pitanje je do koje razine je more došlo. Možda je cijela elektronika za bacit.

Link to comment
Share on other sites

pitanje je do koje razine je more došlo. Možda je cijela elektronika za bacit.

 

Pa sta i da je?

Struja nije problem a pogotovo ako se ide raditi neki swap kao sto je MatayaAR predlozio..

Link to comment
Share on other sites

Uzmi ovog za 3000 kupi neku 197 kojoj je motor otišao, otvori motor sa ove 225 vidi kaj treba i stavi ga u 197micu i imaš zverku. 

Ako je morska voda ušla u motor (a vjerovatno je) možeš zaboraviti .....

Link to comment
Share on other sites

Ako je morska voda ušla u motor (a vjerovatno je) možeš zaboraviti .....

A da je ušla slatka voda, onda bi bilo ok? Tj. Bila bi manja šteta?

Link to comment
Share on other sites

Morska voda je agresivnija, tako da bi i šteta bila manja.

Iako, cijeli auto je bio u vodi, a pitanje koliko dugo

Edited by f7p
Link to comment
Share on other sites

ma morska voda je zdrava, sad su konji jos agresivniji i snazniji :taz:

Link to comment
Share on other sites

Mi (drugari) smo radili jedno auto iz jezera, nema tu srece ... e sad, da je ovaj u mom gradu, sigurno bih ga kupio. Tockovi, vjesanje, sjedista ...

Link to comment
Share on other sites

U svakom slucaju, ako ga neko kupi za djelove, zelim ova sjedista .

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.