Jump to content

INFO Megane Sport


Skuja

Recommended Posts

Neo je rekao da bi on na njega stavio one "BLING" kromirane felge kao što misli staviti na svoj Cabrio, valjda 18" a kako je krenuo možda i 22", što ne želim ni komentirati...

100 ljudi, 100 čudi...

Na to mu je Moril odgovorio, da to nije auto za takve felge, da na Megane Cabrio još koliko-toliko i idu ali na RS baš i ne...

P.s. Coupe - Ajde popit vitamine! ;)

Edited by Ivan1902
Link to comment
Share on other sites

malo bolje procitajte kaj su napisali pa budete skuzili 

 

 

a MORIL je dao odgovor NEO111

 

:00009019:

Link to comment
Share on other sites

mah
pogledao sada cijene onog sto bi uzimao i odustao od prodaje na naglo

 

vuce me Alfa 159SW, po mogucnosti TI paket, ali vidim da su u oglasu i dalje manje vise sve koje su bile i kada sam megane uzeo, a to sve je bilo li-la, niti jedna nije bila da bi je uzeo tako da ce megi i dalje biti u garazi kako mi se cini

Link to comment
Share on other sites

heh a ja imam drugu dilemu... RS baš i nije za svaki dan radit 150 km, a 2 auta si ne mogu priuštit. Sve mi se čini da ću morat mjenjat posao ili se bogato priženit :happy:

Link to comment
Share on other sites

stavis plin i vozis se jeftinije nego sa dizelom

 

Tako će vjerojatno i bit, ali nažalost ne ove godine.

Link to comment
Share on other sites

heh a ja imam drugu dilemu... RS baš i nije za svaki dan radit 150 km, a 2 auta si ne mogu priuštit. Sve mi se čini da ću morat mjenjat posao ili se bogato priženit :happy:

Haha...znaci sve je podlozno promjenama - osim auta. A kad budes trazio neku bogatu - nađi dvije pa proslijedi kontakt od jedne ovamo hehe. I tata bi, sine.

Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod plina, jel stavljao tko plin u Meganea RS? Kako funkcionira plin sa turbom?! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Haha...znaci sve je podlozno promjenama - osim auta. A kad budes trazio neku bogatu - nađi dvije pa proslijedi kontakt od jedne ovamo hehe. I tata bi, sine.

 

ma okrenut cu zivot naopacke samo da imam nekog rs-a prije nek dodju neke druge obaveze i dok sam jos mlad :D a ako nadjem dvije bogate prosljedim jednu u vodice nemaš brige :D

 

Kad smo kod plina, jel stavljao tko plin u Meganea RS? Kako funkcionira plin sa turbom?! :unsure:

 

baš sam to i ja počeo googlat, ali nisam ništa pametno našao.

Link to comment
Share on other sites

Pa Rain ima plin odnedavno u meganeu al to je pisao cini mi se u svom topicu..

Link to comment
Share on other sites

englezi su ga dosta stavljali
a i ja ga imam zadnja tri mjeseca

s time da sam ga ja podesio na nacin da:
1. stisnem gas(pretjecanje, zuta minuta, ganja mi se) i engine load ode preko 25% prebacuje se na benzin

2. prijedjem 3500 RPM i opet sam na benzinu

 

suma sumarum, zadovoljan jesam, sa 63/64 litre plina(rezervar je umjesto rezervne gume koju tak i tak nemam) i napravim s time 580-600km sto mi ispada jeftinije nego da vozim dizela

 

Link to comment
Share on other sites

englezi su ga dosta stavljali

a i ja ga imam zadnja tri mjeseca

s time da sam ga ja podesio na nacin da:

1. stisnem gas(pretjecanje, zuta minuta, ganja mi se) i engine load ode preko 25% prebacuje se na benzin

2. prijedjem 3500 RPM i opet sam na benzinu

 

suma sumarum, zadovoljan jesam, sa 63/64 litre plina(rezervar je umjesto rezervne gume koju tak i tak nemam) i napravim s time 580-600km sto mi ispada jeftinije nego da vozim dizela

 

 

Nisam znao da plin ide u njega! Opće se nisam ni sjetio to pitat ni tražit!!! Kolko te koštala ugradnja i gdje? (može i u pm). Znači ipak imam šanse imat rs-a. :D

Link to comment
Share on other sites

Benzin odnosno trosak goriva nije najveca stavka kad imas takav auto. Ja naprimjer mogu tankat Megane 225/230/250/265 za tih 25000-30000km koliko godisnje napravim - ali ga ne mogu adekvatno odrzavati...ne mogu kupiti gume za njega itd itd.

Link to comment
Share on other sites

Pa iskreno odrzavanje nije toliko skupo u odnosu na 172. Redovan servis 90kn skuplji. Gume(u Sloveniji) za megane 105€(michelin ps 3), a za clio su bile 80€(ps2). Kako ce biti odrzavanje na duzi period cu bidjeti vjerovatno, ali u ovih godinu dana sam jako zadovoljan

Link to comment
Share on other sites

Blie fatality Ugradnja me ispala 8400kn i atest oko 1200kn. S obzirom na kilometrazu koju radim imam ustedu od 800-900 kn mjesecno tako da ugradnju otplatim u godinu dana. Ugradio sam u auto silvio na samoborskoj

Link to comment
Share on other sites

Benzin odnosno trosak goriva nije najveca stavka kad imas takav auto. Ja naprimjer mogu tankat Megane 225/230/250/265 za tih 25000-30000km koliko godisnje napravim - ali ga ne mogu adekvatno odrzavati...ne mogu kupiti gume za njega itd itd.

 

E vidiš meni je benzin najveći trošak jer radim godišnje oko 35k pa sve do 40k km.

 

Blie fatality Ugradnja me ispala 8400kn i atest oko 1200kn. S obzirom na kilometrazu koju radim imam ustedu od 800-900 kn mjesecno tako da ugradnju otplatim u godinu dana. Ugradio sam u auto silvio na samoborskoj

 

Hvala na infu! Nije to više ni tak puno. Za mojeg traže 12000 kn :D

Link to comment
Share on other sites

ne znam tko te toliko trazi? ovo moje je isto dosta visoka cijena
vidi sa Hyundai Birtom iz Dugog Sela(meni je on prvi izbor bio, ali nazalost nisu mogli ugraditi kod mene jer nije bilo mjesta za komponente koji oni koriste), a cijena za cash kod njega 7200kn ako se dobro sjecam

Link to comment
Share on other sites

ne znam tko te toliko trazi? ovo moje je isto dosta visoka cijena

vidi sa Hyundai Birtom iz Dugog Sela(meni je on prvi izbor bio, ali nazalost nisu mogli ugraditi kod mene jer nije bilo mjesta za komponente koji oni koriste), a cijena za cash kod njega 7200kn ako se dobro sjecam

 

baš ću se raspitat to je jako dobra cijena i isplatio bi to u 6 mjeseci.

Link to comment
Share on other sites

Po meni, plinu nije mjesto u bilo kojem RS-u, ali ko sam ja da sudim..

Link to comment
Share on other sites

Po meni, plinu nije mjesto u bilo kojem RS-u, ali ko sam ja da sudim..

 

slazem se s tobom :)

ali radje odem jednom godisnje na dva tjedna na godisnji sa zenom van HR nego da se cijelo vrijeme vozim na benzin

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.