Jump to content

INFO Megane Sport


Skuja

Recommended Posts

Pretpostavljam da se misli da su zg table jer ima 4 broja na reg.dok dubrovacke nemaju,a i taj je vlasnik ga prodavao prije godinu i pol.

Link to comment
Share on other sites

Pa nisi uopće puno km napravio :driver;

 

Puno novaca traziš za R26, bez obzira sto ti je auto apoteka....

Edited by Ivan1902
Link to comment
Share on other sites

Pa nisi uopće puno km napravio :driver;

 

Puno novaca traziš za R26, bez obzira sto ti je auto apoteka....

Slažem se... golfovi gti su znatno jeftiniji... ekipa to gleda :-) 90% ljudi će preskočit megana kad za par tisuća ojra manje može gti-ja kupit :-)

Link to comment
Share on other sites

Safrane je isto tako prodavao apoteku od auta za puno manje novce i jako se dugo prodavao!

Ne kažem da je auto loš ali za više od 12k eura se neće nikad prodat.

Link to comment
Share on other sites

Moj Megane,twingarin bivši clio i rollerov bivši clio imaju 4 znamenke i dva slova tako da nismo svi u DU zaostali. :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Puno ili ne, ako hoce auto u vrlo dobrom stanju sa svim dodacima koji se na njemu nalaze ta je cijena.

Ako ne,ima obicnih i starijih R26ica sa vise km i sigurno manje pazenih za nizu cijenu.

Kes ili ne meni nije hica tako da ;)

Ivan, pa i jesam i nisam napravio puno. Kad je kisa itd vozim druge aute..

Link to comment
Share on other sites

taj megane se prodaje vec godinu i pol

cijena je varirala od 7000€ do 11.000 €

 

Trebalo bi ga pogledat. Twingarin clio se isto jako dugo prodavao.

Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi ga pogledat. Twingarin clio se isto jako dugo prodavao.

Ja ga gledat neću... ne gubi mi se vrijeme na to ;)

Link to comment
Share on other sites

Puno ili ne, ako hoce auto u vrlo dobrom stanju sa svim dodacima koji se na njemu nalaze ta je cijena.

Kes ili ne meni nije hica tako da ;)

 

 

U potpunosti shvaćam da ljudi cijene svoj auto. Ali čini mi se kao da je polovica auta po oglasima stavljena na ovaj način - bez cilja da ga se proda..

Za privatne osobe mi je i jasno jer koriste taj auto u međuvremenu, ali i auto kuće drže aute preko godinu dana gdje samo gube na vrijednosti..

Link to comment
Share on other sites

U potpunosti shvaćam da ljudi cijene svoj auto. Ali čini mi se kao da je polovica auta po oglasima stavljena na ovaj način - bez cilja da ga se proda..

Za privatne osobe mi je i jasno jer koriste taj auto u međuvremenu, ali i auto kuće drže aute preko godinu dana gdje samo gube na vrijednosti..

Da, to je isto ko sa stanovima po dubrovniku... umjesto da prodaju po nabavnoj da firma ne ode u stečaj, drže cijenu... stanovi stare, više nisu novi, tako i auti :-)

Link to comment
Share on other sites

Ja već dosta dugo pratm i cliaće i megane-ove i čini mi se da svi stave te aute na njuškalo baš iz fore APP (ako prođe prođe). Nitko ustvari ne prodaje te aute.

Link to comment
Share on other sites

Znas kako se kaze, ima pedera al nema para. Tako i ovo, niko nece prodat dok neko lud ne ponudi dobre novce haha

Link to comment
Share on other sites

lupiš cjenu pa ko baš hoce neka kupi

kod mene su svi auti uvijek na prodaju.

Za twingo odmah danas mogu dobiti 15 ali ga nedam

tko hoce nek donese 20

druge godine cu ga možda dati i za 5

briga me meni je ok ja se vozim.

Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi ga pogledat. Twingarin clio se isto jako dugo prodavao.

 

Nije to onaj auto ipak! Vidio sam ga danas na dizalici... intercooler, branik, letva, gume, bali getriba, treba manžetne poluosovina promijenit, možda i homo zglobove... oko 80000km ima i pohaban je iznutra... branik je pozadi malo nagorio poviše lijevog ukrasnog nastavka ispuha... motor je suh :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.