Jump to content

INFO Megane Sport


Skuja

Recommended Posts

Jebemu nikak da se sjetim ispravit to u profilu.. Ugl prodaju se za oko 7k eura 07/08 s vise nego kaj ima moj iz 09.....

Kad se dokopam kompa to ispravim, coupe nisi prvi kojeg sam zbunio.. :(

A imas mog twinga negdje u podforumu nasa vozila. Moj 16v je otisao za nesto vise od 2k eura pred godinu dana sa 170k km ;)

Drze malisani cijenu strasno :nezna:

Edited by dolac
Link to comment
Share on other sites

Ahaaa...ostalo mi u glavi da pricamo o tvom Twingu 1...bordo neki je bio afaik.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav, kao sto sam i rekao,u planu mi je prelazak sport obitelj, tako da cackam po njusaklu, ne iskljucujem i clio, ali nekak vise preferiram megane.

Pa bi vas molio prije nego sto idem provjeravati i pogledati ga:

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-coupe-sport-2.0-t-250-oglas-6775862

Dosad sam pregledao razne aute, i ispalo da su bili dosta razbijeni, bogu hvala da imam ljude na svakakvim pozicijama :)

Svaka informacija dobro dosla.

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, kao sto sam i rekao,u planu mi je prelazak sport obitelj, tako da cackam po njusaklu, ne iskljucujem i clio, ali nekak vise preferiram megane.

Pa bi vas molio prije nego sto idem provjeravati i pogledati ga:

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-coupe-sport-2.0-t-250-oglas-6775862

Dosad sam pregledao razne aute, i ispalo da su bili dosta razbijeni, bogu hvala da imam ljude na svakakvim pozicijama :)

Svaka informacija dobro dosla.

Hvala

Ovaj nije bio razbijan,a ima i produženo jamstvo,sretno!

Link to comment
Share on other sites

Neznam kolko se opće može fulat kod ovak novog auta, ili griješim?

Link to comment
Share on other sites

Gle, pazljiv sam jer sam dosada vidio svasta. Isao sam nedavno pogledati jednu Octaviu RS, auto strava, na kraju saznao da je probila dve ograde na autocesti, prednji kraj je smrvljen bio; a auto super slozen,reko, hvala dovidenja, morate ai racunati da se tu rad o dobrim parama i onaj ko danas ima kesa moze kupiti svasta.

Edited by therrlu
Link to comment
Share on other sites

Gle, pazljiv sam jer sam dosada vidio svasta. Isao sam nedavno pogledati jednu Octaviu RS, auto strava, na kraju saznao da je probila dve ograde na autocesti, prednji kraj je smrvljen bio; a auto super slozen,reko, hvala dovidenja, morate ai racunati da se tu rad o dobrim parama i onaj ko danas ima kesa moze kupiti svasta.

 

Zato baš i pitam dali se varam jer auto ima još garanciju. Dali je moguće takvo šta zamaskirat kad je auto pod garancijom?

Link to comment
Share on other sites

Ma danas je sve moguce, velim fakat sam se svega nagledao, zadnje je bila insignia koje nema niti u jednoj bazi stetnika, policijskom izvjescu, a steta na zadnjem kraju je bila 50k kn, a kao nikad karambolirana, ma cuda sta se prodaje.

Link to comment
Share on other sites

Vidi...Megane je naravno bolji izbor...ali je taman duplo skuplji od Clia istog godista.

...od Meganea 250/265 ne znam konkretno koji je ciji i kakav je...a ti otvori oci i nemoj ulatit u neki novinarski ili demo/testni auto kojem je 30 ljudi vadilo mast a nijedan mu nije vlasnik. Koliko znam...po njusalu je jedan zuti 250, jedan zuti 265 i jedan sivi 250. Nema ti druge nego otici pogledati...

Link to comment
Share on other sites

Iskreno Clio bi mi bio druga solucija a Megane prva.

Pa da,bas zato pitam jer mozda netko zna jer bio testni ili demo vozilo, da nebih bilo macka u vreci.

A sto se tice njuskala,gore su dve 250 jedna je ova iz Zagreba a druga iz Makarske i jedna 265ca, a ovu sivu nisam ni vidio, ali brijem da je prodana u Koprivnicu,jer je tamo osvanula jedna siva, zivim na relaciji Kc-Zg.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno Clio bi mi bio druga solucija a Megane prva.

Pa da,bas zato pitam jer mozda netko zna jer bio testni ili demo vozilo, da nebih bilo macka u vreci.

A sto se tice njuskala,gore su dve 250 jedna je ova iz Zagreba a druga iz Makarske i jedna 265ca, a ovu sivu nisam ni vidio, ali brijem da je prodana u Koprivnicu,jer je tamo osvanula jedna siva, zivim na relaciji Kc-Zg.,

Ponavljam,auto uredan nazovi 091 404 0294i sve ćeš znati,malo po malo odosmo u širinu a stroj nismo ni pogledali!

Link to comment
Share on other sites

Ma nema frke, budem ja nazvao i zaletio se pogledati to, samo velim znati unaprijed, da nema faktora iznenađenja :D

Link to comment
Share on other sites

Pa da,bas zato pitam jer mozda netko zna jer bio testni ili demo vozilo, da nebih bilo macka u vreci.

 

Ovaj nije.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj nije.

Kaj nije ovaj od našeg dragog ljubitelja rs game Shookre-a?

Link to comment
Share on other sites

Kaj nije ovaj od našeg dragog ljubitelja rs game Shookre-a?

Možeš se i za kavu javiti,sutra ćemo Krešo i ja!

Link to comment
Share on other sites

Možeš se i za kavu javiti,sutra ćemo Krešo i ja!

Sutra sam cijeli dan na putu, može neka vožnja uskoro?

Link to comment
Share on other sites

Meni se čini da je to ona novinarska 265-ca :/

Edited by therrlu
Link to comment
Share on other sites

ne znam ali mogu se raspitati... frend u ACCLu radi kao mehaničar

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

^^

je je. I otisao je davno :)

 

oba su pala (otišla)... :zubo:

Samo ovog je šteta :(

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.