Jump to content

INFO Megane Sport


Skuja

Recommended Posts

Po meni, plinu nije mjesto u bilo kojem RS-u, ali ko sam ja da sudim..
Ne zelim ulaziti u diskusiju ali moram pitat sto fali plinu u RSu s ovakvim setupom kakav ima rain?
Link to comment
Share on other sites

Ne zelim ulaziti u diskusiju ali moram pitat sto fali plinu u RSu s ovakvim setupom kakav ima rain?

NIšta, to sam ja davno govorio i u  krajnjem slučaju imao ga u autu i super se ponašao.

Sjećam se rainovih riječi, plin je samo za kuhanje ;)

Vremena i prioriteti se mijenjaju :)

Link to comment
Share on other sites

Ne zelim ulaziti u diskusiju ali moram pitat sto fali plinu u RSu s ovakvim setupom kakav ima rain?

Apsolutno nista. Prije 2-3 godine (u vrijeme onih Rs-lpg rasprava) sam bio blago zatucan i tvrd sa stavom da Cliu sport ni u kom slucaju ne treba plin. Danas bi raaado neki auto od 180-250 konja a da me voznja kosta kao da vozim 1.2 60 ks.

Link to comment
Share on other sites

ja sam bio idiot šta nisam uzeo rs-a od twingare i pukno plin u njega.

Edited by Blue_Fatal1ty
Link to comment
Share on other sites

Fatalni...radije idi na Megane...172-jku brzo prerastes odnosno dosadi ti ako neces trpati novce nonstop unutra...a ako vec drobis lovu u auto onda bi opet Megane trebao dati vise za odredjeni "input" u obliku šuškavih papirića.

Link to comment
Share on other sites

NIšta, to sam ja davno govorio i u  krajnjem slučaju imao ga u autu i super se ponašao.

Sjećam se rainovih riječi, plin je samo za kuhanje ;)

Vremena i prioriteti se mijenjaju :)

 

j**es covjeka koji ne mijenja misljenje :lool:

 

Link to comment
Share on other sites

jedno pitanje u vezi megana kad ne znam di bi to strpao..kak se zove ona siva boja na megsu rs-u?? onako mišje siva

Link to comment
Share on other sites

englezi su ga dosta stavljali

a i ja ga imam zadnja tri mjeseca

s time da sam ga ja podesio na nacin da:

1. stisnem gas(pretjecanje, zuta minuta, ganja mi se) i engine load ode preko 25% prebacuje se na benzin

2. prijedjem 3500 RPM i opet sam na benzinu

 

Koji sistem imas igradjen? Moze se svaki udesit da radi na ovakvu shemu? Mislim da sam prebaci plin-benzin pri zadanom opterecenju i vrati nazad? 

 

Link to comment
Share on other sites

ne znam da li se moze svaki sistem, ovisi o plinskom ECU
kod mene je ECU Ac Stag i kod njega se moze

Link to comment
Share on other sites

...da...taman ga fino skockao i utegnuo - i prodaja...

Link to comment
Share on other sites

auto je i dalje kod vedrana, hrpu je uložio ... mislim da je best buy s obzirom na stanje,uloženo i  kilometre, čini mi se da kupuje nekaj novo koliko znam!

Link to comment
Share on other sites

Steta kaje zamjenaza auto do 3k eura.....

Edited by dolac
Link to comment
Share on other sites

Prije godinu i pol se prodavao s ugrađenim plinom i bio mi je preskup zbog toga, mislim da 14.000 eura.

 

Očito je plin izvađen pa je sad povoljniji. 

Bio je on i 15000 eura,ali mislim da nije bilo plina nego da bi ga ugradio za buduceg kupca,u to vrijeme ja sam prodao crnog megana sport 2005g. za 9700 eura reg.godinu dana.

Link to comment
Share on other sites

Steta kaje zamjenaza auto do 3k eura.....

piše mu sad samo zamjena za gradski auto ...

Link to comment
Share on other sites

Ne vrijedi. Za 3000 trenutno imas Twingo '05 16v sa full opremom...panorama stakleni krov itd. Nije Initiale ali je isto neka dobra oprema. Koliko se sjecam tvoj Twingo je solidan...nista vise od tog. Ne znam zasto ljudi koji su clanovi auto foruma i opcenito vole aute uglavnom svoja vozila cijene 20-30% vise nego drugi...

Gledam dosta Twingaca u zadnje vrijeme...bio sam i pogledati par komada tu u svojoj i susjednim zupanijama i za 2500 se dobije dobar primjerak. Za 3000 vrhunski.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.