Jump to content

INFO Megane Sport


Skuja

Recommended Posts

To si napisao jer zbog "vozila ga zena" zvuci interesantno ili znas kaj o tome autu?

 

Vidi se da ga žena vozila kad je turbina mjenjana... :zubo:

 

Nego i mene zanima dali znaš kakve pouzdane inf o tom autu?

Zašto je pobogu mjenjana ta turbina?

Link to comment
Share on other sites

Vidi se da ga žena vozila kad je turbina mjenjana... :zubo:

 

Nego i mene zanima dali znaš kakve pouzdane inf o tom autu?

Zašto je pobogu mjenjana ta turbina?

Neznam detalje o tome autu,ali sam to tu stavio zbog cijene,koliko se sjecam taj se prodaje jako dugo mozda cak i kad sam prije 2 godine prodao ovoga crnoga megana,a koliko sam vidio tip je i na crnome mijenjao turbinu.

Edited by meroxx
Link to comment
Share on other sites

Vidi se da ga žena vozila kad je turbina mjenjana... :zubo:

Nego i mene zanima dali znaš kakve pouzdane inf o tom autu?

Zašto je pobogu mjenjana ta turbina?

Evo. Frend je u nedjelju gledao auto. Htio je mjenjati uz doplatu ali se doma vratio razocaran.

Ono kaj sam ja uspio uhvatiti da je nesto s elektrnikom u kvaru pa je na vuri betlehem. Gume su lose. Trebalo bi ih mjenjati a limarija je u skladu sa zagrebom.

Auto ide uredno i uredno vuce. Vjerojatno zbog nove turbine o kojoj mi nismo znali nista do sad. Ako je istina

Evo ako neko zna vise ili misli da lazem nek uvazi moju ispriku i ispravi me. (prenosim dojmove koje mi je frend prenesel)

Jos mi je bilo interesantno da vlasnik vozila posalje trecu osobu kao da ga auto kojeg bi uzeo pod racun ne zanima nego samo mora sto prije zamjeniti auto..

Link to comment
Share on other sites

Vidi se da ga žena vozila kad je turbina mjenjana... :zubo:

 

Nego i mene zanima dali znaš kakve pouzdane inf o tom autu?

Zašto je pobogu mjenjana ta turbina?

Neznam detalje o tome autu,ali sam to tu stavio zbog cjene,koliko se sjecam taj se prodaje jako dugo mozda cak i kad sam prije 2 godine prodao ovoga crnoga megana,a koliko sam vidio tip je i na crnome mijenjao turbinu.

Link to comment
Share on other sites

Zar nije taj auto slagan iz dva dijela što znači da je duplo bolji od ostalih, a još ga je žena vozila, dakle dobar ubod! :D

Link to comment
Share on other sites

ma ja za crnog pitam ili se to odnosi na crni?

Link to comment
Share on other sites

Vidi se da ga žena vozila kad je turbina mjenjana... :zubo:

 

Nego i mene zanima dali znaš kakve pouzdane inf o tom autu?

Zašto je pobogu mjenjana ta turbina?

 

 

Gdje si pročitao da je na ovom crvenom što ga je žena vozila mjenana turbina?

Link to comment
Share on other sites

Moja informacija je o narandastom-"vozila ga zena"

;)

Edited by pufy
Link to comment
Share on other sites

Gdje si pročitao da je na ovom crvenom što ga je žena vozila mjenana turbina?

 

Očito sam ženu stavio u ovaj crni... Kasni sati, a ja umoran jbg ispomješalo mi se ispričavam se.

Link to comment
Share on other sites

U zg su dva onkva narandžasta i ja sma čuo jako loše priče za obadva, ne tvrdim da su istinite, nego da se auto dobro pregleda prije kupovine...

Link to comment
Share on other sites

"mrvicu" je spuštena cijena onog šta je "žena" vozila :zubo:

Link to comment
Share on other sites

to si baš sad i ja mozgam...

Link to comment
Share on other sites

 

Uf, ovo bi mi bio odličan donor djelova za moj :)

 

Ako je motor u dobrom stanju, za 5.000 EUR odličan! Napravit veliki servis i prije ubacivanja u moj i vozi miško! Šasija tak i tak mi nije bitna...

Link to comment
Share on other sites

Uf, ovo bi mi bio odličan donor djelova za moj :)

 

 

 

 

Napokon da netko razmislja u pravom smjeru :snazan:

Edited by laci
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ovaj iz Krapine se prodavao i prije koju godinu,ja sam se informirao za taj auto,nije lose izgledao na slikama i nije bila neka cijena za razliku od drugih,ali taj auto ima sada sigurno dosta kilometara mozda cak i sada 200000

Link to comment
Share on other sites

da pošto je opet mjenjan zupčasti. Kad ide opće na njima drugi veliki servis?

Link to comment
Share on other sites

Zasto ima zagrebacke rege ako je u Du? Ocito je nedavno kupljen i prodaje se dalje..

Edited by Max
Link to comment
Share on other sites

Pa ima 4 broja i dva slova , a to ima samo Zg. A bome nije neki datum rodenja ili tako nesto pa da su narucene... DM je bilo prije nekih 4-5 godina na redu...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.