Jump to content

INFO Clio Sport 197/200


_vts_

Recommended Posts

Vidio sam..nisam bio jos pogledat auto ali mislim da je apoteka.Ne svidja mi se bas boja iskreno.Kad svi ti auti imaju po 5-6 vlasnika sta ce bit za par godina tek.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi navise prodaju te aute zbog tankanja i odrzavanja, kako ga vozis zahtjeva i odrzavanje jbg kao i svi drugi auti ...vecina kupi odvozi sezonu vidi sto je i dalje, il ak nesto prode pa se cupa za gkavu i servise, rjetko ko da ga zadrzi par godina, frend je sad uzeo opet clio kojemu je pred 2 godine bio vlasnik treci tada...sad mu je 5 il koii vec al se zna kako je odrzavan, ja sam svome treci ili cetvrti i jbg...imat cu ga bar 2 3 godine i promjeniti. A u par mj sam dosta ulozio...nadam se da ce i sluzit me tu koji godinu.nema clia idealnog i bez greske kao ni vecinu ostalih autiju da sjednes i deri per par sezona da samo tankas

Link to comment
Share on other sites

moj bijeli je bio dobra prilika,

napravvljen veliki servis, nove kočnice, imao 100tkm, prvi vlasnik, stanje tvorničko.

toči vozi, nitko nije htio dok ga nisam dao ua tuo kuću u zamjenu i onda je odmah otišao

Link to comment
Share on other sites

aha, to je taj iz Pule koji je promjenio puno vlasnka?

Link to comment
Share on other sites

:dobroje:

ja ne kupujem, samo zelim dati natuknicu da ima jedan s foruma ;)

eto decki hvala na info :)

Link to comment
Share on other sites

Gluposti po meni su senzori za park, koža, tempomat koji je savršen za slupat se ak si malo umoran radi duže vožnje, touch screenovi bože sačuvaj (novi Clio nažalost, ali ima i komande iza volana za to) te najveća glupost-automatsko paljenje brisača. Inače niti klimu ne koristim.

Edited by Vuky
Link to comment
Share on other sites

Gluposti po meni su senzori za park, koža, tempomat koji je savršen za slupat se ak si malo umoran radi duže vožnje, touch screenovi bože sačuvaj (novi Clio nažalost, ali ima i komande iza volana za to) te najveća glupost-automatsko paljenje brisača. Inače niti klimu ne koristim.

Za tebe je onaj auto sto Kremenko vozi onda. Mislim vozim auto koji ima sve to i apsolutno je sve plus.

Link to comment
Share on other sites

Da, i s nogama ga pogonim, bajo moj samo nečural.

 

A dobro, po meni je to nepotrebno, posebno za nadoplate kod kupnje novih.

Link to comment
Share on other sites

Gluposti po meni su senzori za park, koža, tempomat koji je savršen za slupat se ak si malo umoran radi duže vožnje, touch screenovi bože sačuvaj (novi Clio nažalost, ali ima i komande iza volana za to) te najveća glupost-automatsko paljenje brisača. Inače niti klimu ne koristim.

 

ni ja isto klimu ne korisitm. ja sam ocito old school driver. ali automatsko paljenje brisaca je pi*ki*a*darija samo takva

Link to comment
Share on other sites

Na prijasnjim autima imao sam i naslon za ruku na koji sam navikao uz tempomat ,auto klimu za zimske dane da prije rastusi auto itd...

No u 197 je tempomat jedino za autocestu- ti auti rjetko vidaju autocestu, palio ga par puta na staroj u koloni i guzvi na 80 90 za duze vrijeme, naslon za ruku u sjedalima obicnim sport il recaro je dosta tesko izvedivo, a klimu ne koristim ljeti previse. Kako kome pase jbg. Nekom ni xenoni netrebaju ni pranje farova...a sve su doplate, kao i panorama krov na koji su neki naviknuti. Da uzimam opet novi auto ,na ovi opremu iz clia i jos tih sitnica sto mi pase uzeo bih opet...kad tad dobro dodu. A opet u ovak sport autima netrebaju kao sto vecina ni radio ne pali kamoli nes drugo da koristi

Link to comment
Share on other sites

Meni je handsfree kartica zakon, u 2 dana se navikneš na nju i otvaranje auta i paljenje bez ključa, toliko da kad vozim neki drugi auto automataki palim/gasim klimu/radio kad ga želim ugasiti :D

Link to comment
Share on other sites

Meni je handsfree kartica zakon, u 2 dana se navikneš na nju i otvaranje auta i paljenje bez ključa, toliko da kad vozim neki drugi auto automataki palim/gasim klimu/radio kad ga želim ugasiti :D

A gle, ekipa ne zna za bolje pa ni ne zna što propušta.

Ja auto bez xenona i kartice ne bih uzeo, a alternativa automatskoj klimi na Cliu je tzv."roštilj" na instrument tabli.

Link to comment
Share on other sites

kartica je definitivno vrh ...tako i na meganu iam , i prava stvar  ,kad se navikneš na to da je nikad ne vadiš iz torbe,đepa je super .. 

Link to comment
Share on other sites

A gle, ekipa ne zna za bolje pa ni ne zna što propušta.

Ja auto bez xenona i kartice ne bih uzeo, a alternativa automatskoj klimi na Cliu je tzv."roštilj" na instrument tabli.

Sto se xenona tice ni ja danas ne bih auto bez njih, ali prvenstveno zato jer su mi farovi s lecom i plavim lampicama ljepsi. Sto se osvjetljenja ceste tice, to mi je isto kao i halogenka.
Link to comment
Share on other sites

Sto se xenona tice ni ja danas ne bih auto bez njih, ali prvenstveno zato jer su mi farovi s lecom i plavim lampicama ljepsi. Sto se osvjetljenja ceste tice, to mi je isto kao i halogenka.

Onda je vrijeme za zamjenu žarulja jer je razlika ogromna.
Link to comment
Share on other sites

Da mi je jednog koji ne pali klimu kad budem prodavao svoj auto ...

Link to comment
Share on other sites

Sto se xenona tice ni ja danas ne bih auto bez njih, ali prvenstveno zato jer su mi farovi s lecom i plavim lampicama ljepsi. Sto se osvjetljenja ceste tice, to mi je isto kao i halogenka.

Inace ksenon je tu samo radi sminke. I to potvrdjuju svi testovi.

Link to comment
Share on other sites

Morate se jako dobro odluciti dal zelite voziti neko spartansko vozilo, al onda budite baje pa i bez absa ili bilo cega jaceg pomagala (TVR npr) ili pak ne kakite po opremi kako ona nije fora. Ja sam tolko naviknut na tempomat da pri chilanju u gradu ako nije guzva ukopcam na 50 i miran, handsfree brutalna opcija, pogubim se kad koram kljuc gurat, a o xenonu da ne pricam... Klimu se trudim izbegavat jer sam osjetljiv po ljeti na nju al sem toga .. Jedino sto osobno ne volim je koza, em klizim, em je zimi hladna pa ju se mora grijat, em ljeti vruca pa je treba hladit.

Panorama takodjer daje ogroman osjecaj prostora u autu

Link to comment
Share on other sites

Da kupujem novi Megane bilo bi full fulova unutra :-)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.