Jump to content

INFO Clio Sport 197/200


_vts_

Recommended Posts

Tj frajer ne prodaje auto, on se hvali krapinom na njuškalu već 2 godine. 

Grozno kako je dotjeran taj clio. Od izbora felgi pa zlatni detalji  i sreberni grilovi, jao.

izgleda sa su krapinski rs-ovi ipak dotjeraniji i manje nakinđani nego splitski primjerak.

Proslo je doba "kr tuninga", vjerojatno nemaju decki love za plastike neonke i ostalo, na srecu.

Edited by Marekk
Link to comment
Share on other sites

Taj frajer ne prodaje auto, on se hvali krapinom na njuškalu već 2 godine. 

nisam ga jos vidio na njuskalu, a svaki dan gledam sportove. ma cisto me zanimalo

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mi smo jucer u salon dobili pod racun jednu ljepu bijelu 200tku :D 

Link to comment
Share on other sites

Mi smo jucer u salon dobili pod racun jednu ljepu bijelu 200tku :D 

je to ona sto se bijela i po njuskalu provlaci? 

Ima kakav info o toj? Slika stanje km cijena godina

Link to comment
Share on other sites

Nisam pratio njuskalo ali da bijeli je sa recarom. 

Jel imaš kakav link, fotke , podatke o tom autu?

Link to comment
Share on other sites

Nemrem ti poslat pm. Daj me molim te kontaktiraj na br moba. 0994545547

Link to comment
Share on other sites

pozdrav ekipa,ima li kakav info ovome....navodno ima potvrdu o kilometrima da su stvarni,i da bi lak trebal biti prvi,neznam samo sto znaci team u natpisu,jer se meni cini da to nije team???

 

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-team-kredit-kartice-zamjene-oglas-17537459

Edited by zweitakt
Link to comment
Share on other sites

Taj auto bio je u ogulinu.prodavao se jos dok sam ja prvi 197 trazio...7500 pa 7000 cak i 6900 bio jedno vrijeme.sad ga uzo neko u zg i trazi finu svotu.

Valjda je vozilo iz dubrovnika doslo u OG i sad ZG

Link to comment
Share on other sites

Taj auto bio je u ogulinu.prodavao se jos dok sam ja prvi 197 trazio...7500 pa 7000 cak i 6900 bio jedno vrijeme.sad ga uzo neko u zg i trazi finu svotu.

Valjda je vozilo iz dubrovnika doslo u OG i sad ZG

jel ga netko zagledao?kazes,bio je u dubrovniku?

Link to comment
Share on other sites

Jeli ima tko kakav info ili možda zna vlasnika ovog RS 200 http://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-sport-rs-oglas-17596406

treba zvati i proci pogledati.

11-12 vredi ako ce spustiti i vozit to doma treba.

jel ga netko zagledao?kazes,bio je u dubrovniku?

ja sam se raspitivao o njemu al nemogu se tocno sjetiti sto je bilo s njim da sam odusto i prosao po drugoga :/

Link to comment
Share on other sites

pozdrav ekipa,ima li kakav info ovome....navodno ima potvrdu o kilometrima da su stvarni,i da bi lak trebal biti prvi,neznam samo sto znaci team u natpisu,jer se meni cini da to nije team???

 

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-team-kredit-kartice-zamjene-oglas-17537459

Jedna od dvije 197-mice koje sam viđao u Ogulinu.

Ne mogu ništa reći mehanički, ali znam da je auto uvijek bio čist, sjajan, upicanjen. Vlasnik je dosta pazio na njega u tom pogledu, vjerujem da je i tako bilo s mehanikom.

Ovaj drugi sport s regom 197-RS je bomba od auta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Zasto se ovaj r27 stalno vuce po njuskalu, ako je to uvijek isti

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-sport-oglas-18366427

6500 je dobra cijena ! minus je sta mu je rega gotova ali trebalo bi provjerit dali ima jos ulaganja na kojim se lako skupi prekpr1000€

Vuce se 2 godine vec i iza sebe ima skoro 15 vlasnika, prije toga gospic/ zg itd...

Vidi se po slikama da nikako farban, i slagan je iz 2 clia po pricama, i druga il treca masina u njemu je.iz zg je proso u gospic za neki 4500€....plin neatestiran, auto ravno nemoze ici , neki decko ga je iso samo pogledati da vidi jel tolko los kao sto se prica.kod svakog vlasnika se prodaje kroz 2 3mj i to hitno i zamjena za bilo sto....mota se dosta po njuskalu ....al tko zna to o njemu zaobilazi ga...pogle i haubu sliku i ostalo kako boja nije ista takav je cijeli sarenko

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

Sta nije onaj sivi bio u dva dijela? Ma zvao me neki frend za informaciju ali odmah sam mu rekao neka ga zaobidje jer mi tu nesto ne stima..na slikama se jako malo moze vidjeti, vidi se razlika izmedju boja na jednoj slici.. Da valja nebi bio u oglasu svakih 2 mjeseca i nebi bila ta cijena to sam siguran..

 

Link to comment
Share on other sites

Sta nije onaj sivi bio u dva dijela? Ma zvao me neki frend za informaciju ali odmah sam mu rekao neka ga zaobidje jer mi tu nesto ne stima..na slikama se jako malo moze vidjeti, vidi se razlika izmedju boja na jednoj slici.. Da valja nebi bio u oglasu svakih 2 mjeseca i nebi bila ta cijena to sam siguran..

 

da ima i svi onaj.

Prodavao se pre godinu dana u sesvetama u nekom salonu onom uz cestu

Gledo sam ga...kakti r27 a pol tog nema...isto iz 2 slagan...

Link to comment
Share on other sites

Taj sivi je bio show program, imam negdje slike prije i poslije!! I najjace u svemu je sta se opet takav auto proda i ljudi to voze a neznaju sta su kupili..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pozdrav,

Može info o autu ako netko zna http://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-sport-oglas-18577672 , prijatelj kupuje sport-a....

 

Hvala

gdje bas toga krapinskog sivog 197, goreg nemozes nac i da hoces.

Bio kroviran 2 puta, vozio Grobnik, i imao frontalku, sklepan samo za prodaju, nema plohe koja nije lakirana, i to vise nijansi. A o mehanici doticnog bolje ne ;)

Edited by Marekk
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

moze kakav info o navedenom primjerku..cijena je relativno ok,mozda se jos nesto da korigirat..

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-sport-oglas-17873081

Nije registiran..treba kupit nove gume,kemijsko,presvuc volan..felge su dosta lose,trebalo bi ih pljeskarit,zavarit i lakirat ponovo..

Nije nikad razbijen..jedino desna vrata su ogrebana i lakirana..to je sam prizno odma..sta vi kazete dal se to isplati

Oprema je ok,bixenon,grijanje sjedala,aut klima,2 kljuca...servis kaze da je napravio nedavno,ulje i filtere

 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.