Jump to content

INFO Clio Sport 197/200


_vts_

Recommended Posts

Svi naši iz grupa stižu na njuškalo ,za koji dan još par komada stiže  ,i moj je na njušci , malo prosjek popraviti ;)  ,da se razlikuju dobri od švercera i razjebanih jer ono sve je više manje što znamo o trenutnima ku**c,lupani ,slagani , mašina par mjenjani ,prekupci itd ... ima rjetko koji za prebrati ... 

Link to comment
Share on other sites

ako misliš na sirius zuti r27 LPG s puknutim prednjim splitterim, taj je u zadnjih pola godine promijenio 5-6 vlasnika, ja sma na prolječe pričao s dečkom koji ga je tada imao a nakon njega ga je još dosta vozilo, a i sam vlasnik je tada priznao mi da ga se želi riješiti jer nije auto baš bajan, on je i motor u njemu mijenjao, za dalje neznam provjereno ;)

samo u zadnjih mjesec i pol je imao 3 vlasnika. neko ima garant neki info kaj je u pitanju s autom, ili svako želi neku lovu zgrnut na njemu.

to je taj:

CB40E1EF-4A06-564E-8915-EFDB628A33E9_thu

1998BF44-B009-C847-975E-93FA375BFDBE_thu

7202821B-9D8C-CA4C-9F60-6FB0F69825F2_thu

Edited by Marekk
Link to comment
Share on other sites

Ja znam za zadnja 4 vlasnika u par mjeseci, prodan za 9 pa 7 pa 5 pa sad opet 8 trazi lol ...prati se taj auto vec dugo.jos su tablice od 4 5 vlasnika prije gore ?

Link to comment
Share on other sites

Jeli ima tko da bi se mjenjao za Renault Megane RS 250 znaci RS 200 plus nadoplata?

Koliko se cijene forumske 197/200 još će ovaj frend sa 250-kom morati njemu nadoplatiti :D

Link to comment
Share on other sites

Koliko se cijene forumske 197/200 još će ovaj frend sa 250-kom morati njemu nadoplatiti :D

cuj ocito se vise cjene 197 200 i veci gust nego 250 ???

Link to comment
Share on other sites

Plin je loš za to auto, ali čisto iz razloga smještaja boce, stoji dosta visoko u gepeku i dosta je teška! Čista fizika

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.