Jump to content

INFO Clio Sport 197/200


_vts_

Recommended Posts

Osobno da kupujem RS-a dao bih 500eura vise i kupio provjereno dobar auto,ali to je razmisljanje nas sa foruma,obicni smrtnici koji kupuju takav auto neznaju povjest takvih auta pa probavaju proci jeftinije,sto na kraju ispadne visestruko skuplje!

Tako da mislim ako vlasniku netreba hitno lova,nek ustraje sa cijenom,ako mu treba lova,nek ne racuna da ce prodati auto ako ga neda ispod cijene!

Zrmi sto se tice tvog clia,takve stvari se ne navode u oglasu jer ces auto prodat NIKAD!

 

Naravno da će odmah ić srat po tom autu maksimalno poslje toga! :D 

Link to comment
Share on other sites

Crveni je od Rollera, i kako je Roller rekao, nije baš za preporučiti... :blink:

Prijašnji vlasnik se igrao s muzikom i spržio je sve električne instalacije, čak i ECU...

Link to comment
Share on other sites

Crveni je od Rollera, i kako je Roller rekao, nije baš za preporučiti... :blink:

Prijašnji vlasnik se igrao s muzikom i spržio je sve električne instalacije, čak i ECU...

 

hm zanimljivo, hvala

Link to comment
Share on other sites

ovog radije uzmi

 

Bio sam ga kontaktirao ali se nismo našli oko cijene. Istini za volju, nismo bili niti daleko...

Link to comment
Share on other sites

a znaš kaj je s autom, polako složiš sitnice i ok, ipak je manje nego ovaj za 4200

Ako gazda odluči malo smanjiti cijenu, ima kupca. Kod trgovine uvijek treba biti fleksibilan :freak6:

Link to comment
Share on other sites

Crveni je od Rollera, i kako je Roller rekao, nije baš za preporučiti... :blink:

Prijašnji vlasnik se igrao s muzikom i spržio je sve električne instalacije, čak i ECU...

 

Zanimljivo, a prijasnji vlasnik je bio DU roller  :D I ovaj sadasnji vlasnik je rekao da ga je Roller pitao da bi opet otkupio auto  :D Sad tko tu koga...?

Link to comment
Share on other sites

Ako gazda odluči malo smanjiti cijenu, ima kupca. Kod trgovine uvijek treba biti fleksibilan :freak6:

preporucam ovog clia, auto je u dosta dobrom stanju, ima nekih sitnica za rijesit ali mislim da za tu cijenu ne mozes nista bolje nac. cak i dosta ovih sto imaju vece cijene su u losijem stanju i razvaljeni, a razlika u cijeni je i vise nego dovoljna da se srebrni moze slozit i porijesavat te sitnice+rega

Link to comment
Share on other sites

Čovjek je napisao da se nisu našli oko cijene, a ne da je auto smeće. Nek sad napiše da nitko ne zove i da ne može prodati RS-a.

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni rekao da kolega kaze da je auto smece, nego govorim da ima dosta lufta u cijeni za sredjivanje sitnica u usporedbi s ostalima po netu. Nisu se nasli, vise srece drugi put.

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni rekao da kolega kaze da je auto smece, nego govorim da ima dosta lufta u cijeni za sredjivanje sitnica u usporedbi s ostalima po netu. Nisu se nasli, vise srece drugi put.

Nema tu nekog posebnog lufta... a što se tiče cijene, možda se i nađemo, nikad neznaš.

Ja znam kad sam prodavao 206 S16, u super stanju (2004.g. 110kkm, 2.vlasnik, full rega, komplet novi ovjes, dva seta alu felgi, nove gume itd), da sam bio presretan kada mi se napokon, nakon 9 mjeseci pojavio kupac sa parama. Jebat ga, spustio čovjeku na kraju nekih 500€ ispod cijene za koju sam si zacrtao da je zadnja. Dobio je još i pun tank goriva! Auto otišao, u ustima gorko/slatki okus... Sada kada gledam na to, siguran sam da sam dobro napravio jer bi još uvijek bio ponosni vlasnik tog auta.

Realnost je - kupaca za takav auto je jako malo, pogotovo od kada su donjeli ovaj zakon o jakim autima.

Link to comment
Share on other sites

preporucam ovog clia, auto je u dosta dobrom stanju, ima nekih sitnica za rijesit ali mislim da za tu cijenu ne mozes nista bolje nac. cak i dosta ovih sto imaju vece cijene su u losijem stanju i razvaljeni, a razlika u cijeni je i vise nego dovoljna da se srebrni moze slozit i porijesavat te sitnice+rega

:zivili:  :zivili:

 

Čovjek je napisao da se nisu našli oko cijene, a ne da je auto smeće. Nek sad napiše da nitko ne zove i da ne može prodati RS-a.

Neznam sta bih ti odgovorio na ovaj post. Takoder neznam sta si sa ovim postom htjeo dokazat i porucit ostalima... Procitaj jos jednom moju temu,moj prvi post u mojoj temi je bio da imam problem na NJUŠKALU,oglas stoji kao da je netko kletvu bacio na njega,nitko nije spomenuo RKH forum. RKH forum,sta mu je i svrha,znaci pomoc jedan drugome,ja sam predstavio auto detaljnije,ljudi su se poceli odazivat.

Takoder,sta mi je posebno drago, kolega robby89 ga je isao pogledat kod margax-a i laci-a,auto je pogledan i pregledan i donesen je zakljucak da auto nije GOVNO,sta bi mnogi (vjerovatno i ja sam) pomislio cim bi vidio cijenu samog auta. Znaci,auto je unutar RKH foruma pregledan i svatko ce znat ili vec zna kakav je auto.

Ubuduce,molim te,ima ostalih tema na forumu i podkategorija na kojim mozes komentirat i ubijat svoje dragocijeno vrijeme..

:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Nemogućnost prodaje auta je problem sa njuškalom? :rotfl:

Ali zato na RKH forumu kupaca kolko hoćeš... Dosta si i napisao za nekoga tko ne zna što bi odgovorio.

Mogu ja na svakoj temi ubijat svoje vrijeme, a ti nisi jedan od onih koji će mi govoriti gdje to smijem i ne smijem.

 

Nadalje... Ne sumnjam da je auto tip-top, za što me iskreno zaboli ona stvar jer mi je zanimljiv ko trulo grožđe vani na brajdi, nego sam insinuirao kako je auto mogao biti prodan, ali nije jer se niste dogovorili oko cijene.

A kad se ljudi ne dogovore oko cijene, znači da nitko nije htio popustiti. A kad nitko ne popusti, stvari bivaju neprodane pa onda se kuka da nema kupaca.

Možda je sad jasnije :dobroje:  EOD

Link to comment
Share on other sites

Nemogućnost prodaje auta je problem sa njuškalom? :rotfl:

Ali zato na RKH forumu kupaca kolko hoćeš... Dosta si i napisao za nekoga tko ne zna što bi odgovorio.

Mogu ja na svakoj temi ubijat svoje vrijeme, a ti nisi jedan od onih koji će mi govoriti gdje to smijem i ne smijem.

 

Nadalje... Ne sumnjam da je auto tip-top, za što me iskreno zaboli ona stvar jer mi je zanimljiv ko trulo grožđe vani na brajdi, nego sam insinuirao kako je auto mogao biti prodan, ali nije jer se niste dogovorili oko cijene.

A kad se ljudi ne dogovore oko cijene, znači da nitko nije htio popustiti. A kad nitko ne popusti, stvari bivaju neprodane pa onda se kuka da nema kupaca.

Možda je sad jasnije :dobroje:  EOD

Nadam se samo da ti danas nije dan...

..."Ali zato na RKH forumu kupaca koliko hoćeš" ...Na RKH forumu su se pojavila dva potencijalna kupca, kolega korny i kolega pufy... Da,nismo se dogovorili oko cijene...  Odi na njuskalo,i pogledaj oglase za Clia Sporta. Nadi jeftiniji ph2 od moga,ja ti svoj poklonim...  

Ustvari,neda mi se spustat na tvoju razinu... Imaj misljenje koje imas,ja cu zadrzat svoje... Svi sretni i zadovoljni,administratori pogotovo...

LP

Link to comment
Share on other sites

Ja sam prosle godine htio prodati chopper, stavio ga na njuskalo i za par dana dodje covjek i ponudi mi 4000 kn manje nego sam trazio. Otkantao sam ga i nisam mu htio spustiti niti ono sto sam bio spreman. Cijena mog motora je kao i svi ostali u oglasu, a motor ima puno skuplje opreme nego ostali. Nakon toga su dolazila jos 2-3 covjeka.

Svi takvi motori su jos uvijek u oglasu, bez obzira na stanje ili cijenu jer je trziste mrtvo. Meni sad dolazi covjek koji mi nudi isto kao i onaj prvi, i vjerojatno cu ga dati za te novce jer drugacije neide.

Link to comment
Share on other sites

kažu prvi kupac je najbolji kupac, e sad...

Link to comment
Share on other sites

Novi vlasnik mog ex rs200 tvrdi da nije bilo problema sa strujom, samo sa termostatom i mijenjan akumulator - to je uvelike drugačije od onog što su mi rekli kad su zvali iz Autohrvatske gdje sam ga ostavio, što je Ivan1902 prenio. Kontaktirao sam sadašnjeg vlasnika jer sad kad dobivam službeni auto mogao bih se 4fun vratiti na Clia, tj želio bih to, ali moj ex je u odnosu na godinu i kilometražu preskup, zbog Akrapoviča i KW-a što mi je osobno oboje odbojno. Ako je on ozbiljan u namjeri da ga proda spustit će cijenu na razinu ostalih. Pogledat ću auto kad odem u Rijeku pa ću napisati kakav je u odnosu na prije godinuipo kad sam ga ja mijenjao za Passata, tad je bio 1/1, a novi vlasnik tvrdi da je i sad takav.

Link to comment
Share on other sites

Moze li mi neko reci koliko vrijedi moj Cup - Light ? Po ovim cijenama, ja se zapitam da ga prodam i uvezem Megane rs sa 5v.

Link to comment
Share on other sites

Novi vlasnik mog ex rs200 tvrdi da nije bilo problema sa strujom, samo sa termostatom i mijenjan akumulator - to je uvelike drugačije od onog što su mi rekli kad su zvali iz Autohrvatske gdje sam ga ostavio, što je Ivan1902 prenio. Kontaktirao sam sadašnjeg vlasnika jer sad kad dobivam službeni auto mogao bih se 4fun vratiti na Clia, tj želio bih to, ali moj ex je u odnosu na godinu i kilometražu preskup, zbog Akrapoviča i KW-a što mi je osobno oboje odbojno. Ako je on ozbiljan u namjeri da ga proda spustit će cijenu na razinu ostalih. Pogledat ću auto kad odem u Rijeku pa ću napisati kakav je u odnosu na prije godinuipo kad sam ga ja mijenjao za Passata, tad je bio 1/1, a novi vlasnik tvrdi da je i sad takav.

 

Ne zelim nikome glumiti odvjetnika, ali Vladimir je picajzla sto se tice automobila i ulaze u njih i u ono sto treba i u ono sto ne treba... Muziku, struju i sprzene sve elektricne instalacije nije spominjao... Sudeci po svemu tu netko nekoga laze... Prenio sam mu ovo, pa ce se vjerojatno registrirati na forum...

Edited by ND4SPD
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.