Jump to content

Jesu čemu ove žarulje?


zoky

Recommended Posts

Evo kako sijaju LED H7 sijalice u Cliu 2 ph2. Ugradjene u avgustu prosle godine u naknadno ubacene maglenke koje imaju funkciju dnevnih svetala, kao i u far srednjeg svetla. Prilicno maltretirane (mislim na one u DRL) i traju evo vec 15 meseci. Videcemo dokle.

Slike u totalnom mraku

 

20150820_211217.jpg

20150820_211426.jpg

Link to comment
Share on other sites

Vidim da je Osram izbacio NB Laser, kao neka nova halogena... Netko probao?

Link to comment
Share on other sites

Evo kako sijaju LED H7 sijalice u Cliu 2 ph2. Ugradjene u avgustu prosle godine u naknadno ubacene maglenke koje imaju funkciju dnevnih svetala, kao i u far srednjeg svetla. Prilicno maltretirane (mislim na one u DRL) i traju evo vec 15 meseci. Videcemo dokle.

Slike u totalnom mraku

 

20150820_211217.jpg

20150820_211426.jpg

Hmm....i da bolje svijetle od halogenki kaj mi to vrijedi kad tehnicki nemozes proc. Po slici bi reko da lose osvijetljuje.

Link to comment
Share on other sites

Vidim da je Osram izbacio NB Laser, kao neka nova halogena... Netko probao?

stavio prije par dana, iste kao i osram nbu, zadnji model prije ovoga, možda za nijansu bjelje ali neprimjetno

Link to comment
Share on other sites

Tak sam i mislio, te cu i ja staviti kad NBU crknu, al to vjerojatno tek za godinu ili vise jer sad sam tek prije ljeta stavio nove..

Link to comment
Share on other sites

Evo kako sijaju LED H7 sijalice u Cliu 2 ph2. Ugradjene u avgustu prosle godine u naknadno ubacene maglenke koje imaju funkciju dnevnih svetala, kao i u far srednjeg svetla. Prilicno maltretirane (mislim na one u DRL) i traju evo vec 15 meseci. Videcemo dokle.

Slike u totalnom mraku

 

20150820_211217.jpg

20150820_211426.jpg

cek sta je tu sta na slici. ?

Edited by MilosB
Link to comment
Share on other sites

Evo meni materi traju preko 2 godine, a svitle dosta bijelje i jace.

Neka sam ja njih ureka. Nekidan vidim da je krepala na vozacevoj strani[emoji19]

Link to comment
Share on other sites

Obe slike LED

šteta pa nemaš sliku na kojoj su tvoj led i nečiji halogen. Ali na istoj slici ili s manualnim istim postavkama fotoaparata na 2 slike

Link to comment
Share on other sites

po meni je gornja slika kratko a donja kratko plus maglenke. 

daj link sta si to narucio :D

Link to comment
Share on other sites

al si svjestan da to slabije svijetli i od halogenih? 

kuzim kad neko hoce kao dnevna da ima led al za po cesti..

Link to comment
Share on other sites

pa to neznam, ako slabije svjetli onda nista od toga. Ima li ko za preporucit neke kvalitetne halogene HB3? ove kaj kupim u tokicu po 30kn svaka svjetli drugacije i za svaku treba prestelavat farove. Jednoj zarna nit stoji ravno, drugoj visi dole, trecoj u ljevo...

Link to comment
Share on other sites

pocni da kupujes makar original osram ili philips :D pa neces imati takvih problema, 

a mozes uzeti i nightbraker od osrama. pogledaj malo postove unazad.

Link to comment
Share on other sites

i ovo ni u teoriji ne drzi vodu, nemogu manje bljestiti od halogenih/xenona kad je izvor svjetla mnogo veci, i mjeri se u minimum 6mm2 dok je kod halogenih to jedva 1mm2 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.