Jump to content

Zamjena radija


kristijan

Recommended Posts

A ja se nakupovao pizdarija i sad ih mogu pojest jedino... :aua:

Imam CDE-9880R i od adaptera KCE-840B i APF-D101RE.

Brzopleti glupak kupuje bez provjere...

Link to comment
Share on other sites

Nećeš ja ti kažem. :zubo:

Okačivao sam po forumima al nitko se ne javlja. 

Uzest ću drugi HU i prodat svoga. Treba mi USB straga i najmanje kontrola suba a koliko vidim to bi CDA-9886r trebao sve imati. Ispravite me na vrijeme... :D

Link to comment
Share on other sites

9886r je cudo od HU-a jednostavno. I svida mi se dizajnom, ima ga frend u autu i uvijek mu se divim :)

Link to comment
Share on other sites

A CDE-185BT CD RECEIVER WITH ADVANCED BLUETOOTH jel podrzava komande i display? Mogu dobit jako dobru cijenu

Link to comment
Share on other sites

Koliko vidim ima sve to šta tražiš. Treba ti i produžni adapter za USB tip KCE-220UB.

Imam na ovome stražnji USB u kojeg sam ubo produžni USB klasični (male-female) iz bilo koje trgovine,dovukao u pretinac kod suvozača i basta. Nije vrag da za ovaj treba neki specijalni USB za se produžit?

Link to comment
Share on other sites

Koliko vidim u spec. CDE-185BT podržava samo komande, ne i display (nema onu oznaku "Vehicle display interface"). Dragan si je dao truda i sve našao i napisao, Alpine modeli sa početnom oznakom CDA imaju tu opciju. Ne znam da li svi, ali vjerojatno ne.

Link to comment
Share on other sites

Imam na ovome stražnji USB u kojeg sam ubo produžni USB klasični (male-female) iz bilo koje trgovine,dovukao u pretinac kod suvozača i basta. Nije vrag da za ovaj treba neki specijalni USB za se produžit?

Pa i meni na slici izgleda kao klasični USB produžni, tako da vjerujem da će i to šta imaš biti OK. Ovaj ima samo dodanu feritnu jezgru oko kabela (za prigušenje eventualnih smetnji) i neku pizdariju na završetku da možeš zatvorit izlaz. Vidim da je u Ronisa 110 Kn, ali mislim da to šta imaš je sasvim OK.

 

Link to comment
Share on other sites

Pa pise da ima kako nema wdi?

Mislim da je Mafro u pravu. Nema mogućnost spajanja sa dodatnim displayom. Neznam di si ti naša. Evo link sa Alpine stranica i nigdi nisam uspija nać da ima mogućnost spajanja na display od auta.

Stavi taj link pa da vidimo. Šteta je da uložiš lovu i želiš da ima spoj sa tvojim displayom i dana kraju popušiš.

 

http://www.alpine.co.uk/p/Products/cd-head-units19/cde-185bt

Edited by DraganST
Link to comment
Share on other sites

Pa jasno. To je isto s*anje-drugo pakovanje.

 

Da, ali ovo tvoje je masu jeftinije. Radije popi piće za razliku love. :D

 

Link to comment
Share on other sites

Odličan sistem al obavezno na pojačalo spojit :-) a i zahtjevat ce te neke preinake kod ugradnje ;-)

Link to comment
Share on other sites

Kakve preinake? Imam pojacalo hifonics son of olympus 4x75w samo neznam kako to spojit na serijski cabasse radio?

Link to comment
Share on other sites

Trebas ga spojit preko HIGH inputa ili preko HI/LOW convertera jer ti cabase nema izlaze za pojačalo.....a šta se tiče zvučnika provjeri dubinu ugradnje,,,,,

Link to comment
Share on other sites

Trebas ga spojit preko HIGH inputa ili preko HI/LOW convertera jer ti cabase nema izlaze za pojačalo.....a šta se tiče zvučnika provjeri dubinu ugradnje,,,,,

I kak to zvuči?

Link to comment
Share on other sites

znači ovako : iso konektor koji se spaja na radio sastoji se od 2 dijela/ 2 jacka: na jednom su žice od napajanja, a na drugom su žice od zvučnika. E sad, taj di su žice od zvučnika, žice na konektoru jednostavno precvikaš i one koje ostanu na konektoru, odnosno izlaze iz radija spajaš na ulaz pojačala, a drugi kraj koji ide prema zvučnicima spajaš na izlaz pojačala i u principu je to to ;) ukoliko ćeš koristit HI/LOW konverter, postupak je isti, samo onda izlaze za zvučnike sa radija spajaš na konverter i od konvertera dalje ideš sa činčevima na ulaz pojačala, a izlaz sa pojačala vodiš na zvučnike.......neće zvučat sigurno kao u kombinaciji sa nekim boljim aftermarket radiom, ali će svakako bit bolje i kvalitetnije nego kad svira preko samog autoradija........

Link to comment
Share on other sites

vidi frajera što si je sredio Pioneer:



naravno, ne odgovara na upite, nažalost... mislim da ću ići na slijepo i uzeti si ovo pa onda probati neki radio:

http://www.ebay.com/itm/CTSRN003-RENAULT-LAGUNA-2000-2005-STEERING-STALK-CONTROL-ADAPTOR-WIRING-LEAD-/360849004688?pt=UK_BOI_Electrical_Components_Supplies_ET&var=&hash=item540446d890
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.