Jump to content

Clio IV RS


NorthBlue

Recommended Posts

Dobra su sjedala...osim sta su (meni) malena. Ali dobra su - i usporedba sa onim mekanim spužvastim sjedalima iz Meganea 1 nikako ne štima...

Link to comment
Share on other sites

U mom gt lineu su sjedala daleko vise sportska od tih u monaco cliu, cudno ali istinito!

Link to comment
Share on other sites

Dobra su sjedala...osim sta su (meni) malena. Ali dobra su - i usporedba sa onim mekanim spužvastim sjedalima iz Meganea 1 nikako ne štima...

 

Profilirana sjedala u mom Cliu II koja su dolazila s Community opremom su meni osobno daleko bolja od onoga što ide danas u Clio IV. Udobna i drže. Ne znam da li Clio IV ima opciju za bolja sjedala i u kojoj opremi.

Link to comment
Share on other sites

@raptor - zasto se ti ne resis 197ice i uzmes nekog meg 2 rs? :)

 

Sad tek vidim ovo. ;)

 

Zato jer sam mazohista. :D

 

Ionako je sad brži u svim aspektima od stock Meganea 2 RS koji mi nije ni blizu izgledom 197ici, a nadam se do kraja godine doći i do iste snage kao stock Megane. 

Link to comment
Share on other sites

Clio u štarkelju stoji od kraja ljeta, dakle već skoro pola godine i cijena je finih 227000 kn. Nema svu opremu doplaćenu. Ovaj testni će na prodaju na proljeće, sad ima oko 36000.

Link to comment
Share on other sites

Jesi ga vozio?

 

nisam. ali ne svida mi se mijenjanje brzina na volanu. staromodan sam sta se toga tice

Link to comment
Share on other sites

nisam. ali ne svida mi se mijenjanje brzina na volanu. staromodan sam sta se toga tice

To svi misle dok ne probaju. :D

Link to comment
Share on other sites

To svi misle dok ne probaju. :D

 

a vjerovatno bi i ja promjenio misljenje, ali do tad, drzim se staromodnosti :D 

Link to comment
Share on other sites

Mene nije impresioniralo, u drive i sport to je ok, ovo sam drkati po polugama je za k...

Mene nije impresioniralo, u drive i sport to je ok, ovo sam drkati po polugama je za k...

Link to comment
Share on other sites

Mene nije impresioniralo, u drive i sport to je ok, ovo sam drkati po polugama je za k...

Mene nije impresioniralo, u drive i sport to je ok, ovo sam drkati po polugama je za k...

Pa u Sport i Race modu jedino ima smisla sam šaltati,ako se voziš lagano staviš u D pustiš ga da sam šalta automatski i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Ja ga nisam vozio i pretijesan mi je ali da kupujem takav auto automatik bi mi bio samo prednost!

Link to comment
Share on other sites

Ne bi Hans ni pisao ovaj post o dobroj ponudi da auto ima parkirnu kameru i senzore pa da ga mogu podvaliti zeni kao kompletan gradski auto. Nazalost ili na srecu nema ni onaj u Starkelju.

Link to comment
Share on other sites

Taj mjenjač je odličan jedino u Race modeu. Ne znam zašto ne šalta uvijek jednako brzo, a da onda "modovi" utječu na odaziv na gas, okretaje i feedback volana, tvrdoću amortizera i sl.

Link to comment
Share on other sites

Ne bi Hans ni pisao ovaj post o dobroj ponudi da auto ima parkirnu kameru i senzore pa da ga mogu podvaliti zeni kao kompletan gradski auto. Nazalost ili na srecu nema ni onaj u Starkelju.

 

Ne može se ugraditi? Zašto je cijena tajna? :)

Link to comment
Share on other sites

Punto iz 2006 joj ima serijske senzore, trebao bi novi auto biti moderniji, ne s kineskim doradama :) ne znam ni ja cijenu, ali vjerojatno je na razini 2/3 novog, a to je super popust, još ovaj nije ni preizrauban kao što je bio žuti.

Rene, ne utječu na te stvari jer Renault profile vožnje uvodi tek od Espacea i Lagune za 2015. - tu kasne za konkurencijom, uz puno sreće moždaih spuste u Clia na nekom redizajnu. Slažem se da bi tako bilo bolje i da je edc u običnom modu tek prosječan automatik.

Link to comment
Share on other sites

Punto iz 2006 joj ima serijske senzore, trebao bi novi auto biti moderniji, ne s kineskim doradama :) ne znam ni ja cijenu, ali vjerojatno je na razini 2/3 novog, a to je super popust, još ovaj nije ni preizrauban kao što je bio žuti.

 

 

Nisam mislio na "ćuning" nego na ugradnju u ovlaštenom. Ne može se?

Ma i 2/3 je opet dosta novaca, ali s druge strane značajan popust nekome tko baš traži baš taj/takav auto ili se premišlja pa je ovo prevaga.

Link to comment
Share on other sites

Ugradnjom u ovlaštenom dobiješ ružne izbačene senzore kao kineski... ni blizu onih originalnih "upuštenih" u branik

Link to comment
Share on other sites

Kineski se daju razdvojiti na 2 dijela, širi okvir u smeće, a centralni uski dio uz malo truda ugradiš

Link to comment
Share on other sites

Ne bi Hans ni pisao ovaj post o dobroj ponudi da auto ima parkirnu kameru i senzore pa da ga mogu podvaliti zeni kao kompletan gradski auto. Nazalost ili na srecu nema ni onaj u Starkelju.

Nisam siguran dali ima kameru,ali nije riječ o autu koji stoji u salonu u AK Štarkelj.

Link to comment
Share on other sites

Kineski se daju razdvojiti na 2 dijela, širi okvir u smeće, a centralni uski dio uz malo truda ugradiš

Ja ne pričam o snađi se sam :p Nego o tome što dobiješ u renault servisu

Link to comment
Share on other sites

Znam, rijec je o testnom bijelom, nema kameru, vec je moj imenjak ispitao. Ali stanje je 1/1 kaže.

nije testni,ovdje je riječ o potpuno novom autu,,,,i da nema kameru,sad sam provjerio :blink:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.