Jump to content

Clio IV RS


NorthBlue

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Takva će vjerovatno biti i reakcija na cijenu u HR (sa dodatkom ostalih članova obitelji) :D

 

Nisam to htio komentirati. Mislim da je jasno da će koštati više od Monaco GPa koji je - kvragu. :D

Link to comment
Share on other sites

kaj to znači? 250 iljada ?

Pričekajmo proljeće,biće lakše na topli sunčani dan primiti takvu depresivnu informaciju  :spex 

Link to comment
Share on other sites

Megane 265 sa Cup podvozjem i nekom solidnom opremom ti je oko 255-260kkn. 

 

Netko je nedavno spominjao da je EDC Monaco GP na popustu oko 225kkn. Ovaj Trophy bi trebao biti po tome oko 240kkn.

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Dolazi Clio IV RS EDC 220 Trophy.....220KS,Recaro,Brembo,špera....sve sve sve....ajmo hejteri :bat:

 

Hoce li biti ovaj novi Edc sa 7 stupnjeva sta su ga prestavili s novim benzinskim Espaceom koji ujedno moze podnijeti do oko 320 nm momenta???

Link to comment
Share on other sites

EDC mjenjač - pretpostavljam 6 brzina,informacije nisu još puštene i vjerovatno neće službeno ni biti do predstavljanja auta

Link to comment
Share on other sites

Jebeno :)

Koliko je ovo 220KS, recaro, brembo, spera pouzdano? rekla/kazala? ili su procurile neke informacije?

Link to comment
Share on other sites

Jebeno :)

Koliko je ovo 220KS, recaro, brembo, spera pouzdano? rekla/kazala? ili su procurile neke informacije?

 

Ako to Hnas kaže ja vjerujem da je istina. Takav je trebao odmah izaci samo ce ga odbijati cijena.

Link to comment
Share on other sites

EDC mjenjač - pretpostavljam 6 brzina,informacije nisu još puštene i vjerovatno neće službeno ni biti do predstavljanja auta

Trenutno imaju dva edc mjenjaca s 6 brzina. Jedan podnosi samo 240 nm momenta, drugi 450. Jedan podnosi premalo momenta (vjerujem a i nadam se da ovaj 1.6 tce od 220 ks nece imati smao 240 nm momenta), drugi je preskupa opcija.

Ovaj edc sa sedam brzina su uparili isto sa 1.6 bezinskim motorom s 200 ks, ali sa 280 nm momenta (na novome espaceu).

Tako da mi se to cinilo kao najizglednija opcija, a i s tim bi veoma lako snizili co2, posto ima brzinu vise.

Link to comment
Share on other sites

Da ziher da će imati sekvencu. Jedino ak ne bude koštao 50-60k€ auto. :D

 

a pitam jer clio cup ima 220ks pa sam mislio da ce u njega sve nazad potrpat i evo ti trophy :D

Link to comment
Share on other sites

a pitam jer clio cup ima 220ks pa sam mislio da ce u njega sve nazad potrpat i evo ti trophy :D

Je li imas predodzbu koliko kosta sekvencijalni mjenjac npr u cliu kup?

Super za auto, ali mislim da ce kostat bezobrazno skupo...

Edited by Goran89
Link to comment
Share on other sites

Je li imas predodzbu koliko kosta sekvencijalni mjenjac npr u cliu kup?

Super za auto, ali mislim da ce kostat bezobrazno skupo...

 

ma znam, to su ogromni novci. ali svaki review clia govori kako je mjenjac nedovoljno dobar. pa me zanima kakv ce trophy bit

Link to comment
Share on other sites

Je li imas predodzbu koliko kosta sekvencijalni mjenjac npr u cliu kup?

Super za auto, ali mislim da ce kostat bezobrazno skupo...

Trkači sekvencijalni mjenjač cca 12k€

Link to comment
Share on other sites

Znam, zato ga i pitam kako misli da ce se takvi mjenjac uklopit u amo rec 240.000kn vrijednog Clia...

Bacci romano je cak i skuplji 600-700eura :-) :-)

http://www.bacciromano.com/?p=prodotti&l=eng&cat1=24&cat2=51&mar=8

Edited by Goran89
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.