Jump to content

Clio IV RS


NorthBlue

Recommended Posts

Lagunacoupev6 ti si najkorisniji clan ovog foruma, lijepo te je imat!!!!

Hvala!!!!!

Malo je off, al wtf!!!!

Link to comment
Share on other sites

Malo sam se pozurio objaviti slike pa nisam citao clanak. Izgleda da je prva slika preuzeta iz kompjuterske igre, dok je druga slika službena i odgovara stvarnosti.

 

Zahvaljujem na pohvalama :cool:

Link to comment
Share on other sites

odličan je. samo se nadam da će cijena biti malo povoljnija za prave ljubitelje ovakvih auta. :D

Link to comment
Share on other sites

Druga slika je objavljena i na službenim stranicama tako da izgleda kako je ovo konačan izgled... Monaco GP look  :D

Link to comment
Share on other sites

da, niti jedan aktualni RS nema xenon u ponudi, konkurencija ima led u ponudi za glavna svjetla kao nadoplata na xenon, a renault ima ova lijepa žuta :)

Edited by bandito
Link to comment
Share on other sites

Haha da, to vec postaje smijesno, zato se i sprdam :) Mozda im je to povratak korijenima, ipak su Francuzi prije imali zuta svjetla ne? :)

Link to comment
Share on other sites

vidiš o tome nisam niti razmišljao, možda i imaju žuta jer je to neko nasljeđe hahahahah

Link to comment
Share on other sites

sta bi falilo da su ga napravili onakvog kao iz igre serijskog?

 

kad bi uzeo takav auto, odmah bi isto to napravio, nenad+jebivo izgleda!!!!

Link to comment
Share on other sites

Onih 19-20" sa slike je pretjerano na takvom autu.

 

Slike iz igrice nema smisla komentirati. :D

Link to comment
Share on other sites

Sport i xenon jednostavno nikak nejdu zajedno (mislim na aute za trku i ine)

Vjeorvatmo se te filozofije drze

 

Sport i 5 vrata ne idu zajedno pa su to napravili.

Ako se već ciljalo na prikrivenog RS-a i nekakvog daily drivera onda se i xenon mogao ubaciti.

Link to comment
Share on other sites

Uzmite da kupujete Clio IV RS, napucate ga s par dodatne opreme ( tipa par paketa - cup plus, rlink, bojom i ostalo) cijena se popne na s trošarinom na, ni manje niti više nego na 233 000 kn 

 

Da li ste spremni izdvojite još, karikiram 8000-10000kn za xenon? Vjerujem da niste  :D

 

E sad, ajmo pogledat jednu drugu stvar, jedan ste od 250 sretnika koji je uspio kupiti 275 trophy-r, isto nije bilo xenon, ali ima nešto drugo, što će se vama činiti super zanimljivim, košta 1990 eura, a sastoji se od lakše baterije/aku-a, h pojaseva, prednjih 350mm diskova i 4 pokrivača za gume.

 

Šta mislite, da li će se prodati 200 xenona za Clio IV RS ili 150 record kita (kako ih oni zovu) za megane trophy-r?

 

Ovo je čista faking prodajna psihologija i dok ide ide, moći će se prodati i bez xenona.

Edited by therrlu
Link to comment
Share on other sites

A i to kaj velis,sad ga hebe jos tih 10k.

Ali ako vas bas toliko prci taj xenon,evo i rjesenja :-)

Edited by therrlu
Link to comment
Share on other sites

Da li ste spremni izdvojite još, karikiram 8000-10000kn za xenon? Vjerujem da niste  :D

 

 

Ma jok, na 230 000 kn za Clio (!) ne bih bio u stanju dodati 8000 - 10000kn za xenon.

Ko da kupim najjadnijeg Clia za 83000kn i onda nemam, karikiram, 150kn za set tepiha.

Link to comment
Share on other sites

therrlu, činjenica je da takvom autu xenon dobro dođe, dostupna im je i led tehnologija koju, tek sad ubacuju serijski. Renault u dosta toga kasni, ne znam jel pitanje nemara ili čega, ali trebali bi se trgnuti. Pitanje je koliko kupaca su izgubili zbog izostavljanja xenona u ponudi... ( osobno da kupujem auto, sada u 2015. godini novi, ne bi mi palo na pamet sa xenona i leda vracat se na halogenke)

Link to comment
Share on other sites

Da mi je taj auto toliko napet, nedostatak xenona me sigurno ne bi odvratio od njega.

Link to comment
Share on other sites

Da mi je taj auto toliko napet, nedostatak xenona me sigurno ne bi odvratio od njega.

svatko ima drugačije želje, što je i normalno jer da smo svi isti birali bi valjda između boje i želimo li benzinski ili dizelski motor. Činjenica je da je Clio IV rs napravljen za širi krug kupaca, koji bi se vjerujem još proširio da ima xenon. Ono što je kod nas problem je vlada koja očito ne zna računati, a dobrim djelom su krivi i koncesionari što nisu reagirali prilikom izmjene zakona. Sada postajemo odlagalište eu "otpada", nove aute uglavnom kupuju firme na lizing i to je to. Renault također je trebao popeglat taj motor da izbacuje pišljivih 5g co2 manje, da clio bude konkurentniji, nažalost ni tih 5g mu u hrvatskoj ne bi puno pomoglo. Također netko u renaultu bi trebao shvatiti da varijacije na temu prolaze kod kupaca porschea i sličnih marki.

Edited by Martin
Link to comment
Share on other sites

Nije baš da ne postoji Clio IV sa xenonima, nerazumljivo je samo zašto ih nema u RS-u kao opcija.

 

Die modernen Bi-Xenon-Scheinwerfer tragen zu mehr Sicherheit im Straßenverkehr bei. Ihre Leuchtleistung kommt Tageslicht sehr nahe und sorgt dafür, dass Sie auch im Dunkeln stets die beste Sicht haben und sicher Ihr Ziel erreichen. Das zusätzliche Tagfahrlicht mit LED-Technologie gewährleistet, dass Sie zu jeder Zeit schon von Weitem für andere Verkehrsteilnehmer sichtbar sind.

 

renault-clio-initiale-paris-05-1.jpg

 

clio-initiale-paris-b98-bsp1-02.jpg

Edited by therrlu
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.