Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

nema ga više, otvara mobile.de

Ja ga i dalje vidim..
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ovo je (koliko sam do sada vidio) najviše automobila po uloženoj kuni. Tehnički brat blizanac Honde Accord koja je 2-3 puta skuplja za to godište.

http://www.njuskalo.hr/auti/rover-618-1.8-plin-29-kn-100-km-klima-hladi-izvrsno-jeftina-voznja-oglas-15779469

Edited by filipbabok
Link to comment
Share on other sites

Ovo ako posluži jos god dve bez većih ulaganja je smijeh, veliki udobni i jeftina potrosnja auto za cijenu bicikla :)

Link to comment
Share on other sites

Ovo ako posluži jos god dve bez većih ulaganja je smijeh, veliki udobni i jeftina potrosnja auto za cijenu bicikla :)

Nemam iskustava sa Roverovom 6-icom, ali smo doma imali Rover 420D (Honda Civic). Bome je bio i robustan i udoban, jedino nije imao klimu i motor je bio totalno trom. Talijanski VM-motori, 86 KS.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kažu Hondaši da su ti Roveri, uglavnom ovi blizanci Civica, zeru bolje sklopljeni od samih Hondi

Link to comment
Share on other sites

Stvarno ima bisera. Zabranio bih da se sluze vozilima a ne da prodaju ovakve idiotarije.

Link to comment
Share on other sites

Zanima me samo trese li tabla! Lagano do milionceka, a samo ulje u filter jednom u 5 godina, pa tko ga ne bi zelio?

Link to comment
Share on other sites

kako ECU na to sve reagira, svijetli li tabla od raznih lampica

Link to comment
Share on other sites

U tekstu oglasa je napisao da traži 8 tisuća.

Njuškalo je puno tih oglasa automobila koji se de facto uopće ne prodaju. Tip kupi auto i drugi dan ga stavi u oglasnik s nekom suludom cijenom tek toliko da stoji.

Link to comment
Share on other sites

Upravo tako.

 

Ali za 8god star Clio sa 6 znamenki na kilometar satu tražiti pola onoga koliko je koštao novi od 2. vlasnika.... ajme ajme :)  Mi hrvati smo inače klasa optimist po tome koliko cijenimo svoje aute, ali ovaj je zabrijao van svake konkurencije.

Link to comment
Share on other sites

kilometara u oglasu nigdje... znaci cca 250000 + 100000 nevidljivih :D

Link to comment
Share on other sites

kilometara u oglasu nigdje... znaci cca 250000 + 100000 nevidljivih :D

Obzirom na određenu cijenu, preprodavač ga je vani platio max 3000 eura.

...znamo svi da dobar auto s malo km, takvom opremom i stedljivim dizel motorom ne moze kostati toliko. Negdje mora biti caka. Btw. ovom liku svi auti koje drzi imaju 120-160tkm. Vjerojatno i ovome pise tako nesto na tabli.

Ne treba čuditi sto takvi likovi skidaju kad cak i tu na forumu imamo na prodaju neki prastari Bmw serije 5 dizel, bivsi taxi...ali sa 150-ak tisuca km. Jbg...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.