Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

17 minutes ago, Max said:

Ja sam bio kod tog covjeka gledati Ceed prije par dana. Uzima aute iz rent a cara i preprodaje, uglavnom ih ne ureduje pa bar vidis u kakvom su stanju estetski. Ovaj crni Clio je bio tamo ali nisam ga posebno gledao jer nije automatik. Inace je tip ok za preprodavaca ? 

Frend kupio tamo bijeli ceed, 50ak tkm, automatik, dizel 136ks ja mislim. Ima nešto ogrebotina, ali ništa posebno. Sasvim ok auto. Rekao je da je taj bio u najboljem stanju i da su drugi dosta stuckani. 

Link to comment
Share on other sites

Da da svi su lagano stucani ali mene je vise smetalo to sto se koza na rucnoj rascvala, kaj je plastika di se drze case uzasno izvrebana i tak, dosta su to pohabani auti. Tj. auto, nisam vidio ostale ali pretpostavljam da nisu nas mazeni u rent a caru.. A i cijena je za 2016. previsoka, 81tkn...

Link to comment
Share on other sites

Cijena je dosta visoka ali je gt line, naslo bi se za puno manje ali neku osnovnu opremu. 

1.5 dci mozda najbolji motor. Ili uzet neki benzinac ali 1.2 16 je atmo i trom je dosta ili solucija 0.9 nisam pametan. Sve ovisi o cijeni. 

Moze kakav savjet i preporuku tko ima clio da napise koju recenicu. 

Edited by fastrs
Link to comment
Share on other sites

Krenuo sam ti pisati nešto a onda se sjetio da imam topic o svom autu, više manje sve što sam ti i mislio napisati imaš tamo - Clio IV 1.2 16v Limited 2016 facelift

I da, trom je :laugh: ali meni ništa više od toga ni ne treba.. ako te slučajno zanima nešto što nije napisano, pitaj slobodno..

Edited by Golman
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima

je li nekome možda poznata ova Laguna?

https://www.index.hr/oglasi/renault-laguna-2-0dci-black-edition-150/oid/1499253

ono što je meni prvo zapelo za oko je da je cijena jako niska. Ići će kolega vjerovatno u nedjelju ju pogledat jer je njemu blizu pa mi javiti povratno, da ne radim put.

Ako netko bilo šta zna ili već po slikama vidi neku nelogičnost, bio bih zahvalan da napiše ovdje, pošto nisam u Renault vodama

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Tulio said:

Frend je isto tako pred točno godinu dana uzeo lagunu 3 2008 ,1.5dci ,sa 100tkm i dao oko 4500€ ...bilo nam je svima sve sumnjivo...no rješio veliki servis. Sve provjerio i eto..Sad je već na 140tkm  :) , tako sam nekako i megana 2 uzeo sebi.smjesni novci i eto 40tkm u godinu dana, isto toci vozi. Ocito kakve smo srece.

Link to comment
Share on other sites

Ma da, i ja sam stajališta da kod rabljenog nema pravila, najviše kako te sreća pogodi.

Ali čisto da stavim ovdje, s obzirom da nisam nikada do sada imao Renault, a ima ovdje znanaca koji možda na prvu vide nešto uočljivo. Ništa, ide frend pogledati u nedjelju, ako je u globalu OK, mislim da bi mogla to biti nova akvizicija

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 15. 02. 2019. at 21:09, Tulio said:

Ma da, i ja sam stajališta da kod rabljenog nema pravila, najviše kako te sreća pogodi.

Ali čisto da stavim ovdje, s obzirom da nisam nikada do sada imao Renault, a ima ovdje znanaca koji možda na prvu vide nešto uočljivo. Ništa, ide frend pogledati u nedjelju, ako je u globalu OK, mislim da bi mogla to biti nova akvizicija

I? Kakav je zaključak?

Link to comment
Share on other sites

drukčija glava, usis i ispuh.. isto kak je iz 2.0 izvučeno 197 ks..

platina svječice sa 3 ground elektrode idu unutra, bar po NGK katalogu..

 

 

NGK-Spark-Plug-PFR7Z-TG-5768-RENAULT.jpg

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Kopriva said:


iridium svijecicama emoji56.png

:lool:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, swendija said:

I? Kakav je zaključak?

Ne javlja se nitko na broj iz oglasa.

Neznam je li krivo utipkan broj ili kakva navlakuša. Ugl ništa od toga zasada

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kolege, molim ne postavljajte isto pitanje na nekoliko tema. Pitanje pobrisano.

Link to comment
Share on other sites

pretpostavljam da se ovo odnosi na mene :D

ok, uglavnom, čisto sam razmišljao da to nije problem a i  na kraju krajeva ne čitaju svi članovi sve teme...:serv:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nema slane vode u Dubravi tak da nije bed.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.