Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

Gt line - renaultsport  nisam vidio bas u zadnjih 6mj intenzivnog traženja sličnog vozila da je takva nedosljednost, ili piše jedno ili piše drugo. 

R-link? 

Link to comment
Share on other sites

kak ne kužiš, to su stare stilske figure u hrvatskom pravopisu, hiperbola - preuveličavanje,  wiki: Preuveličavanje u pjevanju, pisanju i kazivanju kako bi se postigla slikovitost i emocionalnost:.

nažalost, ovdje pisac ima mnogo interpunkcijskih grešaka što ukazuje na slabo poznavanje gramatike, dakle ili je pisao pod utjecajem alkohola ili opijata (često kod umjetnika u stvaralaštvu) no što se tiče književnosti, nadaren je, mogao bi napisati knjigu..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ajme ima onu puškarnicu od displaya , a pise "veliki R link"

bolje da nije nis napisao

 

Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi otici na probnu voznju s vlasnikom pa isprobati kako radi adaptivni tempomat ???

Link to comment
Share on other sites

Lik je neki pajdo, makar preko telefona, mislim sa ga sutra idem viditi pa ćemo isprobati i adaptivni tempomat i rlink :fucka:

 

zna li netko za šta slično da se prodaje?

Edited by laci
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, hrvojexyz said:

Ajme ima onu puškarnicu od displaya , a pise "veliki R link"

bolje da nije nis napisao

 

Ma šta pričaš ti... evo ga. Moraš se malo bolje zagledat u sliku.

image.thumb.png.cde2144e3cadeb29b642db640f70d1e5.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, laci said:

Lik je neki pajdo, makar preko telefona, mislim sa ga sutra idem viditi pa ćemo isprobati i adaptivni tempomat i rlink :fucka:

  

zna li netko za šta slično da se prodaje?

Obavezno isporbati i ovaj 4xesp kako funkcionira ?

Link to comment
Share on other sites

Gt line - renaultsport  nisam vidio bas u zadnjih 6mj intenzivnog traženja sličnog vozila da je takva nedosljednost, ili piše jedno ili piše drugo. 
R-link? 
Piše na instr.ploči....ja imam takav auto prouzveden 12/2014.
Bez obzira na sve auto se čini OK.

TURBO TERROR

Link to comment
Share on other sites

Samo što je taj iz nemščije još godinu dana noviji, heh. Dobro, nema parking kameru, što mi uopće nije deal breaker. Najveći problem kod uvoza mi je što moram ga otić tamo vidjet. Probao bih ovima piknit svoga i 65,000kn pa ak ide ide.

Edited by MB104
Link to comment
Share on other sites

Samo sam ukazao na cijene gore i cijene šoderaša ovdje..dealer iz DE mi je poslikao auto iz svih kuteva plus extra detaljnjije slike jedva vidljive crtice na zadnjem braniku plus dostavljanje cijele povijesti auta (povrat s leasinga, flotno vozilo u RAC..- to mu je ustvari minus).

E sad, nema garancije da ovaj u RH nije isto iz te flote uz osjetno skuplju cijenu.

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, MB104 said:

Samo što je taj iz nemščije još godinu dana noviji, heh. Dobro, nema parking kameru, što mi uopće nije deal breaker. Najveći problem kod uvoza mi je što moram ga otić tamo vidjet. Probao bih ovima piknit svoga i 65,000kn pa ak ide ide.

Mislim da si malo precijenio svog Megane, pogotovo jer se radi o zamjeni.

Ako imas vremena i volje, sigurno ces bolje proc da prodas svog ovdje i samo odes gore po auto.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Lucky_ZG said:

Mislim da si malo precijenio svog Megane, pogotovo jer se radi o zamjeni.

Ma precijenio sam ga kao i on svoga ?‍♂️ Moj realno vrijedi oko 6000€ (ima 2 para felgi i guma novih, kasko do 7. mj, novi nissens kompresor klime, veliki servis (ulje, filter, filter zraka, filter kabine, vodena, zupčasti i onaj remen), nove AT sajle ručne), auto je stvarno sjedi i vozi. Sad kad to ovako napišem, ne znam ni zašto želim novog ?

4 hours ago, Lucky_ZG said:

Ako imas vremena i volje, sigurno ces bolje proc da prodas svog ovdje i samo odes gore po auto.

Tako će najvjerojatnije i biti...

edit: Otišlo na drugu stranicu pa pogledajte post od kolege

15 minutes ago, Izzy said:

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-talisman-dci-160-automatik-oglas-27652244
Cini mi se dobra ponuda sto vi mislite?
Jedino mi malo cudan ovaj luft na prednjoj haubi a možda slika vara

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
 

 

 

Edited by MB104
Link to comment
Share on other sites

Mislim da Renolova velika limuzina iz prve 3-4 godine proizvodnje novog modela može biti dobra ponuda, ali nikako dobra kupnja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MB104 said:

Ma precijenio sam ga kao i on svoga ?‍♂️ Moj realno vrijedi oko 6000€ (ima 2 para felgi i guma novih, kasko do 7. mj, novi nissens kompresor klime, veliki servis (ulje, filter, filter zraka, filter kabine, vodena, zupčasti i onaj remen), nove AT sajle ručne), auto je stvarno sjedi i vozi. Sad kad to ovako napišem, ne znam ni zašto želim novog ?

Tako će najvjerojatnije i biti...

edit: Otišlo na drugu stranicu pa pogledajte post od kolege

 

 

Daj ako ti se da mi na pm malo vise o autu ili ako imas oglas daj link.

 

Inace bio sad vidjeti onaj bijeli gt line sa stranice prije, stanje auta je 1/1. Cijena mi se ne sviđa i to je u biti jedini minus

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, laci said:

Daj ako ti se da mi na pm malo vise o autu ili ako imas oglas daj link.

Na kraju ne budem mijenjao, napravio sam račun'cu i kaže da nije isplativo ?‍♂️

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio kod tog covjeka gledati Ceed prije par dana. Uzima aute iz rent a cara i preprodaje, uglavnom ih ne ureduje pa bar vidis u kakvom su stanju estetski. Ovaj crni Clio je bio tamo ali nisam ga posebno gledao jer nije automatik. Inace je tip ok za preprodavaca ? 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.