Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

A jesi mu za usporedbu stavio Mazdu 3 na 18" felgama...tako neće Megane izgledati ni da stavi karbonske felge u 16". ??

Ako moraš,stavi neku originalnu felgu u 16"i nećeš pogriješiti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hahah jebiga, na brzinu sam trazio neku sliku i sjetio se mazde 3 takumi.  Ugl, htio sam reci da ako vec ide na tamnije, bolje antracit. 

Edited by homer
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cisto zato da mijenjam zimske/ljetne kotace a ne gume stalno izuvaj balansiraj, neda mi se to..
A i na starom sam imao dva seta..

Link to comment
Share on other sites

Nemojsamo crne felge stavljati, još 16" s balonkama... Nabavi fino 17" neke originalne i stavi, ionako gume traju po pet godina, tako da ne bi trebao biti problem...

Ne znam kaj vam je s tim crnim felgama...

Link to comment
Share on other sites

Bum vidio jos.. 16 su mi ok. A i pisu na naljepnici. 17 mi je nekak overkill. Ipak bum na godinu 45 godina. Pretvrdo.
Stari gazda je stvarno sve odrzavao po propisu. Razvoda nece biti bar ne jos sad, jer je 2016. mijenjan, prije 15000 km.. lijevi granicnik vrata mijenjan. Desni malo kvrcka. Trebo bi jos desni al ne cuje se tak jako..
Nebum vise spammal temu, bum otvoril topic u garazi..73656d59f6322abf1837f0dd0ea8fda5.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa i o tom sam razmišljao, ali ovi iz trcza su stavili skroz nove zimske 15, šteta mi ih je skidati.. znam da nisu to neke vrhunske gume ali ipak, nove su full..

moram nać alu neke 16 pa vidjet za gume, ali ne nalazim ih baš na njuškalu..

ovo su uobičajene originalke vulgaris.. te bi bile ok..

 

utjw0yohqztin0kpodiy.jpg

IMG20171219143639-201220172144158987.jpg

img_3225_ID3704910_1-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

budi pametan,

potroši novac na ženu i djecu,

ne na felge i slične gluposti...

 

 

 

ili ne? ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Djece na zalost nemam.. [emoji29]
A felge bi druge velim da ne moram stalno skidat s felgi ljetne pa zimske gume. A imao sam 16 i na meg 2 pa mi je to za ljetnu nekak normalno.
I na 4 auta unazad 15 godina sam imao 2 garniture kotaca.. jos od punta 1

Link to comment
Share on other sites

Racunaj 300-400e sano felge..bezobrazno skupe..*ebo ih 5x114.3

Ove na cabriu su 17

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

Aha imaju isti raspon rupa, samo jos treba onda centralni prsten na 66.1 il kolko je na renou..

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 12.12.2018. at 9:02, ivan.martinko said:

otišo mi je onaj 1.6 16v ispred nosa jučer a danas imam lovu.. bezveze.

kaj mislite o ovome? izgleda ko da lik nekaj mulja..

veli uvoz austrija, 17 cola felge, kolko to dođe jedna zimska guma?

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-1.2-tce-bose-58000km-koza-reg-1g-jedinstven-oglas-27072149

sorry kolega, eto ja sam ga uzeo, na kraju na blef..... vrijeme ce pokazati jesam se zakopao ili ne..
dakle bivsi vlasnik je popravio kod mehanicara abs, kontakt je puko i to je to.. 
karavan kraj 2009, regan god dana i dva seta kotaca s gumama dobrim za dve sezone (iako stare) i konacnom cnijenom od 5700eur mi je bilo najjeftinije na njuskalu (nadam se da me to najjeftinije na kraju nece kostat najskupljom skolom) plus kaj nije od preprodavaca.. nema keyless i parking senzore, ostalo sve da i to mi je u redu.. i da, auto ima svega 109k km..... al je bio prljav zbog pesa kojeg je vozil da sam jucer 2h saugao auto :tup: 

Link to comment
Share on other sites

Ma nisam se na taj fokusirao makar mi je bio zanimljiv jer je GT i kontaktirao sam lika u Ivanic gradu mislim, ali osim tog kvara nije bilo sanse da dodjem do ivanica nazalost, radio sam od jutra do mraka pa je auto umjesto mene na kraju kupila zena jer ja nebi stigao nista.. jos bi bio pjesak..

ja sam gledao jedan u baoticu isto hatchback.. 2013.g sa 54000 km samo. taj je nestao dan prije neg sam dobio novce. Koma..al ok. Sretno s autom naravno.. karavan je karavan..

 

3abbf5dd1d281f946353a9490d9c5ade.jpgf09dc2627f618ec63b1efd3a299cee11.jpg

 

50fb1486955bc776e92b769ae7980dd3.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Ak ja tu sad ista kuzim ??

Koji karavan dolac kad je na slikama hatch?? Ili si nekaj krivo quotao? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dolac said:

sorry kolega, eto ja sam ga uzeo, na kraju na blef..... vrijeme ce pokazati jesam se zakopao ili ne..
dakle bivsi vlasnik je popravio kod mehanicara abs, kontakt je puko i to je to.. 
karavan kraj 2009, regan god dana i dva seta kotaca s gumama dobrim za dve sezone (iako stare) i konacnom cnijenom od 5700eur mi je bilo najjeftinije na njuskalu (nadam se da me to najjeftinije na kraju nece kostat najskupljom skolom) plus kaj nije od preprodavaca.. nema keyless i parking senzore, ostalo sve da i to mi je u redu.. i da, auto ima svega 109k km..... al je bio prljav zbog pesa kojeg je vozil da sam jucer 2h saugao auto :tup: 

Čestitke za ponovu...

Kakav kontakt se odlemio, ako znaš malo biše informacija please...

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Max said:

Ak ja tu sad ista kuzim ??

Koji karavan dolac kad je na slikama hatch?? Ili si nekaj krivo quotao? 

haha

 

ja sam uzeo grandtour 1.6 16v iz ivanic grada koji je kolega Martinko gledao pa mu je auto "pobjegao" pred nosom jer sam ga ja uzeo

A kolega Martinko je ocito uzeo ovaj berline izvedbu tj zena je uzela posto je on bio zauzet s poslom ako sam dobro shvatio

25 minutes ago, hrky said:

Napili se kuhanog vina, pa krive slike stavljaju.

eh, trebat ce mi jer sam ja eto, uzeo auto kako sam napisao na blef.. otisao po noci pogledao povrsinski, isprobao auto, pogledao ispis km, ispis s tehnickog, i jos se razmisljao zbog te lampice ABS-a danima... medjutim prodavatelj je odlucio popraviti tu lampicu jer je imao jos upita (ocito kolega Martinko) i to je dao popravit, navodno 100eur racun..

9 minutes ago, twingokile said:

Čestitke za ponovu...

Kakav kontakt se odlemio, ako znaš malo biše informacija please...

nazalost ne znam tocno, on je pitao elektircara neki u cucerju i to je sve sto znam.. ?

na autu sam kasnije ustanovi par ogrebotina ukljucujuci i krov no nista sto poliranjem nece nestati.. i fali mi kotacic na vozacevom sjedalu za lumbalni dio.. ostalo sve je tip top.. bio sam kod njega u ivanicu, pristojan covijek, pocastio me i picem doma, poprical ko ljudi.. tako da barem znam da nista nije sakrivano.. barem se tako doima..

u baoticu su rekli da nemaju uvid da je i jedan servis u renaultu odradjen tj jedan redovan servis i na 80k km svjecice.. ugl sad na 110k km ide na servis i sve sto treba da se promjeni i da sam miran.. to mi je iovako bio plan jer bude me na kraju s tim servisom ispao 6k eur a za tu lovu nisam mogao dobit ista drugo.. tek neki dci s 150+k km za 6500+ eur..... a ja se ne vozim puno, i ugl po gradu vozim skuter..

na kraju ako se budem vozio puno ugradim plin (pa me ispadne ko dci) a trenutno je plan imat auto god dana posto nisam imao za zeljeni auto a nisam htio po kredit....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Max said:

I dalje ne kuzim koji je to auto.. Nema ga tu u nekim linkovima ne?

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-grandtour-1.6-16v-nije-uvoz-oglas-26964164

na 54. str je bio link, ybga nema me na forumu u zadnje vrijeme puno pa kad sam se ulogirao bas me tamo bacilo kao zadnji procitani post

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma ne. nisam gledao taj gt. Nit sam zvao lika nit kaj dogovarao. Samo sam liku poslao jednu dvije poruke u njuskalu. Nisam imao vremena izaci s posla osim u subotu. Zakaj bi bilo cudno kaj je zena isla kupit auto.. imam sposobnu zenu a ne tuku koja sjedi i lakira nokte.

Nije ga kupila, kaparila ga je a ja sam u subotu dosao i pogledao ga i uzeli smo ga. Gledao sam hatcbacka iz baotica u dubravi. Sivog i okacio sam slike. On mi je "pobjego" da tak kazem.. neznam tko ga je kupio. To je takodjer turcin.

Krivo si pokopcao. Nema veze, svakom puno srece sa njegovim vozilom..

 

Ja sam uzeo bijeli iz trcz

http://www.trcz.hr/renault-megane-16-16v-2010-g-39046.aspx

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ivan.martinko said:

. Nisam imao vremena izaci s posla osim u subotu.

pa jesi ti promenio posao ili si na starom mjestu? ako si na starom mjestu onda mi nije jasna ova izjava....

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, ivan.martinko said:

Ma ne. nisam gledao taj gt. Nit sam zvao lika nit kaj dogovarao. Samo sam liku poslao jednu dvije poruke u njuskalu. Nisam imao vremena izaci s posla osim u subotu. Zakaj bi bilo cudno kaj je zena isla kupit auto.. imam sposobnu zenu a ne tuku koja sjedi i lakira nokte.

Nije ga kupila, kaparila ga je a ja sam u subotu dosao i pogledao ga i uzeli smo ga. Gledao sam hatcbacka iz baotica u dubravi. Sivog i okacio sam slike. On mi je "pobjego" da tak kazem.. neznam tko ga je kupio. To je takodjer turcin.

Krivo si pokopcao. Nema veze, svakom puno srece sa njegovim vozilom..

 

Ja sam uzeo bijeli iz trcz

http://www.trcz.hr/renault-megane-16-16v-2010-g-39046.aspx

aha, a bio si stavio link na taj kaj sam uzeo i onda u jednom od sljedecih postova da ti je auto pobjegao (post u srijedu a ja uzeo auto u utorak) pa sam povezao da je to taj jer si jos pisao i o abs lampici hehe

nisam mislio nista lose kad sam rekao da ti je zena isla kupit auto, naprotiv ;)

 

eto, takodjer sretno s novom vozilicom :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.