Jump to content

Megane 4 RS


dolac

Recommended Posts

9 hours ago, laci said:

Mijenjam lanciu za mrs3 kljuc za kljuc

ps. samo da nije žuti ili bijeli  i da nema preko 110tkm

ps2. i nemoj da su gume ćelave 

ps3. može biti lagano udaren..ali ne u stup ili zid

ps4. Lancia je top, nema ulaganja, još 93tkm do sljedeće promjene brtve glave 

psPro. ponuda je kratkotrajna pa požurite 

Proći će bolje onaj koji ima više goriva u rezervaru. 😁

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, GTT said:

Na temelju svega što sam pročitao ovdje sam zaključio da su i Megane 3 i Megane 4 vrhunski vozački strojevi i oba su poželjna. Megane 3 jer brži po ravnom i više je old-school, a Megane 4 je vrhunski paket sukladan vremenu u kojem je napravljen. E da, zaključio sam i da tu ima ozbiljnih pacijenata :lool: 

To je stara stvar 😆

Link to comment
Share on other sites

zanimljiva rasprava ,moram priznati :D baš bi se volio malo ubaciti u krugove gdje se furaju ove bjesne pile ,barem da vidim nešto od toga uživo :D

A što se tiče mega 3 i 4 RS ,bio bi sretan ko malo dijete da imam i onog mog starog običnog 225 ,a kamoli ove novije koji su enterprise za njega :D sad vjerujem da znam kako je ovisnicima u apstinencijskoj krizi 😂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidiš da ovaj ima i 4x4. Spešl edišn full fullova

 

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma, sad je skoro pun, pa ne blesavi. Vidjet ću kad ga odvezem na zamjenu felge da pogledaju. 

Link to comment
Share on other sites

Meni je na ovom crnom jedino edc i el.ručna problem [emoji848]

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Slaba oprema. Crni govno po boji. Felge seljo tuning. Ukratko lose. Primjer kako to bolje izgleda. 280 cup. Opet bez recara ali rucni mjenjac. Boja orange. Uzivo te bode u oci i oduzima dah.

IMG_20200202_102210.thumb.jpg.bd3071b209513df08b81567899a31400.jpgIMG_20200202_102233.thumb.jpg.46ede17c9327125b2a4de1d85c7e328f.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Inače crna baš ubije dizajn, al četvotka mi je baš nekak seksi crna. Star wars style. Come to the dark side, we got waldow performance parts  😁

Screenshot_20200128_151843_com.instagram.android.thumb.jpg.784854e33935655bea5bb973008b0e12.jpg

Edited by homer
  • Like 4
  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Zrmi RS said:

Slaba oprema. Crni govno po boji. Felge seljo tuning. Ukratko lose. Primjer kako to bolje izgleda. 280 cup. Opet bez recara ali rucni mjenjac. Boja orange. Uzivo te bode u oci i oduzima dah.

IMG_20200202_102210.thumb.jpg.bd3071b209513df08b81567899a31400.jpgIMG_20200202_102233.thumb.jpg.46ede17c9327125b2a4de1d85c7e328f.jpg

Ovaj ima i park assist.  

I sad nek meni netko objasni. Pokraj njega mokra cesta, a on čist ko da je sad ispao iz praone. Ja danas oprao auto, al ono ubio se od pranja, sušenja i dođem kući (cca 5km) vožnje po suhom asfaltu, on prašan iza po bokovima i na gepeku. 
Kad je kod nas cesta ovakva, auto ne mogu prepoznat nakon 10km. Mijenja boju iz Red flame u Audi temeljna u roku odma

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Moj nije RS ali boga mi se jako lako zaprlja. Trebalo bi možda neke keramičke premaze napraviti, nisam upućen u to

Link to comment
Share on other sites

Ja vozim svog u ponedjeljak na keramiku, pa ću javiti odmah dojmove. Odustao sam od folije totalno

Link to comment
Share on other sites

To je ista cijela nauka..mislim na detailing..
Gledam i sam sta da radim, ubija me crna boja, ovaj tjedan sam mislio obici neke car ditejlere ali čuvam malu bolesnicu kod kuce pa se dopisujem s nekima..suma summarum:

"..cjena je 2500 kn ( ukoliko auto nije ubijen ogrebotinama ) za:
Detanjo predpranje i pranje felgi, blatobrana, komplet vozila
Kemijska i mehanička dekontaminacija
Potpuna korekciju svih lakiranih površina - strojno brusenje i poliranje
Keramički premaz u 2 sloja s garancijom na hidrofobnost 2 godine
Keramički premaz za stakla
Keramički premaz za felge...."



Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To je ista cijela nauka..mislim na detailing..
Gledam i sam sta da radim, ubija me crna boja, ovaj tjedan sam mislio obici neke car ditejlere ali čuvam malu bolesnicu kod kuce pa se dopisujem s nekima..suma summarum:

"..cjena je 2500 kn ( ukoliko auto nije ubijen ogrebotinama ) za:
Detanjo predpranje i pranje felgi, blatobrana, komplet vozila
Kemijska i mehanička dekontaminacija
Potpuna korekciju svih lakiranih površina - strojno brusenje i poliranje
Keramički premaz u 2 sloja s garancijom na hidrofobnost 2 godine
Keramički premaz za stakla
Keramički premaz za felge...."



Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk


Pa 2500kn za to kaj si nabrojao ti je bagatela...
Pitanje je samo kak odrade posao i s kojim sredstvima
Link to comment
Share on other sites



Dečko je u V.Gorici - FB grupa Balkan detailing301f218ef96460b482245f2fac6e7c70.jpg

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.