Jump to content

Megane 4 RS


dolac

Recommended Posts

i za razliku od megane 3 rs gde su zasrali s onim naljepljenim lukovima, ovde je to jedan komad, sto je em lakse, em se nece odljepljivat i jos povrh svega u nekom "udesu" nece pucat nego se moze deformirat i vratiti u prvobitni oblik.

Edited by MilosB
Link to comment
Share on other sites

sve 5, ali mogli su se potrudit oko difuzora.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jos nema na netu nist.... hmm valjda se stavit

ima...na renault sport stranici na fejsu  i kako se vozi po stazi ,i slika sa staze , te na nekoj poljskoj slika od par dana prije kako se po drugim stazama vozi =) 

Link to comment
Share on other sites

Da bezveze... klasika, mozda jos nije ni sasvim slozen kak bi oni htijeli. 

Po slikama auto zgleda vrhunski. Po meni veliki plus kaj vise nije coupe. 

Link to comment
Share on other sites

Ajme svetogrđa! ?

Za nas sa djecom ima itekak smisla, bude mala I jos vise rigala ak si tata pikne rsa haha

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Megane od 12e min

Link to comment
Share on other sites

Zivi ocaj.

Cijeli previse potjeca na seata.

Usisi oko znaka na selen-a malog ili tako nesto... Kratko i jasno fuj... Ocajan dizajn i 3 koraka nazad u odnosu na megame 3 RS

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Da bezveze... klasika, mozda jos nije ni sasvim slozen kak bi oni htijeli. 

Po slikama auto zgleda vrhunski. Po meni veliki plus kaj vise nije coupe. 

Otpocetka im je ocito bio plan da ga predstave na sajmu u frankfurtu, ali ocito u nedostatku noviteta u ovoj godini su se poceli sluziti i ovim kvazi predstavljanjima.

Link to comment
Share on other sites

Ma bit ce on dobar u " normalnim" bojama, premda meni i na ovom obicnom modelu, zadnja " spojena" svijetla su bezveze, bas neki dan vozim iza jednog, nikako mi ne sidaju, ali dobro ste rekli da lici na seata, da je maknit one produzetke sa zadnjih svijetala, isto. Ma svi su danas isti, pogotovo iza, cak i Hyundai od iza isti golf[emoji14]

Poslano sa mog GT-I8262 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ma bit ce on dobar u " normalnim" bojama, premda meni i na ovom obicnom modelu, zadnja " spojena" svijetla su bezveze, bas neki dan vozim iza jednog, nikako mi ne sidaju, ali dobro ste rekli da lici na seata, da je maknit one produzetke sa zadnjih svijetala, isto. Ma svi su danas isti, pogotovo iza, cak i Hyundai od iza isti golfemoji14.png

 

Poslano sa mog GT-I8262 koristeći Tapatalk

 

 

Auti se po meni štancaju i redizajniraju pre često, tako da već vidim neki oblik dorade ili šminke kroz 2g i na ovom modelu. Nema šanse da auti zbog toga ne liče jedni na druge, ima ih masa i nema tog dizajnera da će izbjeći sve marke i napravit nešt nimalo slično nekom modelu. Ovo još nije totalno vidljivo kad je nakeljit tom naljom, no neočekujem "wau" efekt ni nakon. Otišli su u drugom smjeru. Sad je samo pitanje mogu li s njim biti na vrhu u pogledu skidanja rekorda i same prodaje za kupve željne jurnjave, a da pri tome imaju komfor i praktičan auto za svaki dan.

Link to comment
Share on other sites

Da, i mislim da je trenutno vise tih kupaca koji bi ovaj auto u četverovratnoj izvedbi, tako da proizvođači ciljaju i na to. A iskreno ne sicam se kad mi je neki auto izazva wauu efekt, mozda 308 gti, vjerojatno zato jer san veliki ljubitelj Puga, a sa ovim 308 se dizajnon vracaju modelima prije broja 7, pa ne vraca u mladost il sta ja znam.

Ali da ih cesto minjaju, minjaju, i neda mi se uopce to pratit. Ali kad izlazi neki RS ili GTI vrlo rado to pratim i jedva cekam da ga predstave u normalnoj boji, i da vidimo kako ide. A kad ga vidim uzivo, sigurno ce bit kakav-takav vau efekt;-)

Poslano sa mog GT-I8262 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ma bit će Meg 4 RS odličan, potpuno sam siguran? 

Link to comment
Share on other sites

..ima ih masa i nema tog dizajnera da će izbjeći sve marke i napravit nešt nimalo slično nekom modelu.....

megae 1, megane 2, megane 3 su svi bili unikatni, i nije im bilo slicnog u coupe verziji... ovo pak lici na sve samo ne na renola... mogli su dodatno unaprijediti 3ku, kako to rade vec oni na koje se rtenol "ugledao" tj pogledaj razliku golf 5-7 jedva je se pozna... a megane 4 ni ne slici na megane 3.. al zato lici na seata... mislim da su mogli jebeno bolji posao napraviti.. moze biti i najbolji na ringu meni se jednostavno ne svidja kao ni 308gti itd... jednostavno da ga imam ne bi imao potrebu da se okrenem nazad ka autu da ga pogledam jos jednom dok odalzim od njega :) 

Link to comment
Share on other sites

Ne bi se žalio:drivar:

Meg 4 RS.jpg

Ima materijala iz Monaca

4 Rs 1.jpg

4 RS 2.jpg

4 rs 3.jpg

4  RS 5.jpg

4 rs 7.jpg

4 detalji.jpg

4 detalji 2.jpg

4 detalji 3.jpg

4 detalji 4.jpg

4 detalji 5.jpg

4 deatlji 5.jpg

Link to comment
Share on other sites

jednu stvar ne kuzim a to je trend visokih hauba... cemu... ko da je unutra kakav 4cil 4litarski motor dizelski... 

Link to comment
Share on other sites

Negdje sam procitao da je ipak ostao 2.0, a ne kako se najavljivalo naturpijani 1.8 iz alpine.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.