Jump to content

Megane 4 - iskustva i misljenja


MilosB

Recommended Posts

pa nisi na dobrom ekranu.. klikni home tipku.. tamo di ti je navigacija.. imaš upaljeno i po broju 1 je ok.. odi na korak 2.. računaj da su upute stare i ne ažuriraju ih..

Edited by tomidix
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, tomidix said:

pa nisi na dobrom ekranu.. klikni home tipku.. tamo di ti je navigacija.. imaš upaljeno i po broju 1 je ok.. odi na korak 2.. računaj da su upute stare i ne ažuriraju ih..

Sve sam pokusao, ali ne radi 😕

Link to comment
Share on other sites

Ok, ovaj tile sto si poslao.. ja ga niti nemam.. v2 u v3 je moj rlink
Imam tek kad uđem u settings, tile "smartphone mirroring" u kojem je samo uputa za spajanje..
Fora je da u v2 i v3, ti tajlovi nisu bili vidljivi ako nemas u sustavu upaljenu opciju za Android auto.. kako i piše u uputama..
Moguće je da kod v7 softwarea se očekuje da svaki ima upaljenu AA opciju te je tile uvijek prisutan, ali ipak disablean ako nije..
Treba vidjeti kroz developer mode onda..

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, tomidix said:

Ok, ovaj tile sto si poslao.. ja ga niti nemam.. v2 u v3 je moj rlink
Imam tek kad uđem u settings, tile "smartphone mirroring" u kojem je samo uputa za spajanje..
Fora je da u v2 i v3, ti tajlovi nisu bili vidljivi ako nemas u sustavu upaljenu opciju za Android auto.. kako i piše u uputama..
Moguće je da kod v7 softwarea se očekuje da svaki ima upaljenu AA opciju te je tile uvijek prisutan, ali ipak disablean ako nije..
Treba vidjeti kroz developer mode onda..

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

Ok, hvala ti :)

Link to comment
Share on other sites

Pašu li 8x18 felge na Mega? Sa 225/40r18 gumama.

Znam da su ove original uz njega 7.5x18 pa se bojim da 8x18 nije preširoko

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, direstraits said:

Pašu. Samo pazi ET.

Gledam jedne ET40. Original su ET46 tako da možda bi bilo bolje malo više?

Link to comment
Share on other sites

Ček jel to kamen na zaštiti podvozja? hahahah ajd sklopi to i bud' sretan da mu nije ništa xD

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, macan said:

Kad auto lupka u leru.... Zašto meni te gluposti stalno....

IMG_20200213_170113.jpg

Šta se događa ?

Ahaaa kameeen

Edited by andrej2019
Link to comment
Share on other sites

Sad ste i mene zaintrigirali s tim android autom, al ja ne mogu instalirati app na mob. Prvo mi je pisalo, da nije dostupno u mojoj zemlji, a sad mi piše da nije kompatibilna sa mojim mobitelom (Huawei P20 Pro)

Link to comment
Share on other sites

Skini s apkmirror.com na mob pa instaliraj kao unknown source.. google je smece i dozvoljava ga samo di on želi

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, shogo said:

Pa dobro Macane, da koji put ulje zamjeniš skužio bi😂😂😂

Polako, nije još prešao 50,000

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ma to uletilo unazad 2 tjedna.... I još sam jedan našao kod nosača motora... al dobro da postoji ta zaštita... Vidim svrhu.... 🤐

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Kaj se to standardno vozis po šoderu ili? I zaštita ima smisla puno vise nego što misliš.. i sol zimi i životinje, (mačke i vjeverice)...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ma jok samo asphalt... neznam odakle to doletilo.... možda još ostalo iz uvoza, dobro tok je kamen a ne neki dio na podnici :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Marko_Os said:

Sad ste i mene zaintrigirali s tim android autom, al ja ne mogu instalirati app na mob. Prvo mi je pisalo, da nije dostupno u mojoj zemlji, a sad mi piše da nije kompatibilna sa mojim mobitelom (Huawei P20 Pro)

Upravo tako, preuzmi aplikaciju na apkmirror.com i trebalo bi raditi,jer na tvom autu treba biti tvornicki otkljucan android auto :)

p.s. u örebro gledamo nekog audija, pa ako budem isao mjenjati talismana mozemo popit kavu ili po svedski, imati fiku ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Spojio sam se sinoć, thx.
Možeš ti doći na fiku svakako, mijenjao auto ili ne

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Marko_Os said:

Spojio sam se sinoć, thx.
Možeš ti doći na fiku svakako, mijenjao auto ili ne

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
 

Ti imaš brži auto

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, ima li još netko problem sa neobičnim zvukom - zveketanjem na Meganeu 1.33 koje se čuje iz prednjeg lijevog dijela kabine, najizraženiji je od 3. brzine naviše i najglasniji je na oko 2000 o/min. Vidim da je problem učestao na ovom motoru i spominje se na njemačkom i poljskom forumu, povezuju ga sa problemima vezanim uz kvačilo. Problem sam počeo primjećivati ljetos, kad su porasle temperature, po hladnijem vremenu se zvuk primjećuje tek kasnije, kad se auto zagrije i tiši je. Obratio sam se servisu, oni su posumnjali na auspuh i rekli da pratim zvuk, s obzirom na komentare na forumima, uvjeren sam da se radi o kvačilu, pogotovo jer se zvuk čuje kad je auto u brzini, a ne kad je u leru.

Evo linkova: 

njemački forum: https://www.megane4-forum.de/index.php?thread/278-geräusch-vorne-links/

poljski forum: https://megane.com.pl/topic/79116-megane-iv-13-115-hp-fap/page/23/#comments

 

Isto tako, primijetio sam da kad se auto malo više vozi da papučica kvačila ima čudan otpor pti otpuštanju, imam osjećaj kao da struže, po ljeti čak nakon određenog vremena počne škripati, u 2 navrata su mi podmazali kvačilo i problem nije uopće riješen. Da napomenem, auto sam kupio nov, a probleme sam počeo primjećivati na 6000-7000 km, možda bih i ranije, ali nisam to očekivao od novog auta.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hrde said:

Pozdrav, ima li još netko problem sa neobičnim zvukom - zveketanjem na Meganeu 1.33 koje se čuje iz prednjeg lijevog dijela kabine, najizraženiji je od 3. brzine naviše i najglasniji je na oko 2000 o/min. Vidim da je problem učestao na ovom motoru i spominje se na njemačkom i poljskom forumu, povezuju ga sa problemima vezanim uz kvačilo. Problem sam počeo primjećivati ljetos, kad su porasle temperature, po hladnijem vremenu se zvuk primjećuje tek kasnije, kad se auto zagrije i tiši je. Obratio sam se servisu, oni su posumnjali na auspuh i rekli da pratim zvuk, s obzirom na komentare na forumima, uvjeren sam da se radi o kvačilu, pogotovo jer se zvuk čuje kad je auto u brzini, a ne kad je u leru.

Evo linkova: 

njemački forum: https://www.megane4-forum.de/index.php?thread/278-geräusch-vorne-links/

poljski forum: https://megane.com.pl/topic/79116-megane-iv-13-115-hp-fap/page/23/#comments

 

Isto tako, primijetio sam da kad se auto malo više vozi da papučica kvačila ima čudan otpor pti otpuštanju, imam osjećaj kao da struže, po ljeti čak nakon određenog vremena počne škripati, u 2 navrata su mi podmazali kvačilo i problem nije uopće riješen. Da napomenem, auto sam kupio nov, a probleme sam počeo primjećivati na 6000-7000 km, možda bih i ranije, ali nisam to očekivao od novog auta.

Mislim da si jedini na forumu s tim novim motorom. Obavezno traži zamjenu kvačila u garanciji prve 2 godine. Nakon toga u "produženom jamstvu" ti mogu reći da je to potrošni materijal i da moraš platiti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.