Jump to content

SCENIC IV - ESPACE V


M@tt

Recommended Posts

Sta edition one je imao vec zaslon od Bosea verzije? Kak mi to promaklo? Kolko veci? Ja sam mislio da je muzika jedina razlika, ocito sam previdio to...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

a koliko će koštati poslje? kaj se nemože preko BT tj preko moba skidati takve stvari 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ne. Edition ima manji ekran i nema zatamljene zadnje sajbe. Ostalo je sve isto. Gledali smo edition ali nije imao parkiranje ali je pisalo nadoplata za 8.7 inca ekran kao dodatna oprema. 160ks edition ima veliki ekran dok 110 i 130 nemaju. Tako sam ja procitao u cjeniku

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

a koliko će koštati poslje? kaj se nemože preko BT tj preko moba skidati takve stvari 

Nemože. Mobitel nema nikakve veze u toj cijeloj igri. Mislim da je nekih cca 300kn godišnje ali nisam siguran.

Link to comment
Share on other sites

Nemože. Mobitel nema nikakve veze u toj cijeloj igri. Mislim da je nekih cca 300kn godišnje ali nisam siguran.

A sta di se to placa, kako i kome?

Link to comment
Share on other sites

Serijska oprema edition one dodatno na intens, ovako pise u cjeniku

 

Multimedija

Multimedijski sustav R-Link 2 s 7'' dodirnim zaslonom
Multimedijski sustav R-Link 2 s 8,7'' dodirnim zaslonom + DAB +

BOSE® Surround Sound System (samo za Energy dCi 160 EDC

 

Ovo je copa paste preko pdf-a. Znaci samo 160 konja ima veci ekran i automatski ima bose zvucnike u edition opremi. 2300kn je nadoplata za 8,7 inca ekran ako imate edition opremu.
 

0  


 

Ovo za sim karticu nisam bas ziher. Tako sam i ja mislio da ima ali meni ako nije mob spojen na net ne radi mi prognoza koja zahtijeva internet konekciju te jos nekoliko programa. Prije mi je pisalo kada sam otisao pod telefon u izbornik djeljenje podataka nije dozvoljeno a kasnije kada sam instalirao te aplikacije preko usb sticka dobio da moram prihvatiti neke uvjete i onda mi je pocelo dijeljenje podataka preko moba na auto.

d0a8092ea2e0e6c87b8df495d7bad5bf.jpg9b3a954165982171cea0113ceb9fd393.jpga9ef459150bf967f919b882efa2c6aa5.jpg

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Nakon ovoga mi je proradilo djeljenje podataka. Slikao sam tako da kasnije procitam

Jos do sada nisam niti procitao :)

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

485ffacc6dbfaf492844459da304c2b3.jpg

Istina je auto ima sim karticu i sam je spojen na net. Iskljucio sam mob a i dalje radi rlink i vremenska prognoza

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

485ffacc6dbfaf492844459da304c2b3.jpg

Istina je auto ima sim karticu i sam je spojen na net. Iskljucio sam mob a i dalje radi rlink i vremenska prognoza

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Pa di je ta sim kartica? Ne kuzim? Preko cega naplacuju onda oni sta? Ne bi trebalo to s operaterom dogovoriti ili kako? Ili su to neke nove tehnologije....

Link to comment
Share on other sites

sad i mene ovo zanima kako radi

Pa da skroz mi je nelogicno. Ne znam. Bas budem pitao kod preuzimanja vozila....

Link to comment
Share on other sites

Kad registriras vozilo unutar sustava mislis?

Platiš isto kao da kupuješ neku aplikaciju koja se naplaćuje ili neku kartografiju...

Link to comment
Share on other sites

Vjerovatno je to rjeseno na nekoj bazi malo mb zato sto se samo mogu do par mb aplikacije skiniti a i nema ih mnogo kada se sve prvi puta povuku na stick. Dobro je da radi. Ja imam neka cetri ugovora kada se spojim na moj renault preko weba pa cu bas kasnije poslikati. Na karte imam update 36mj pa kasnije opet nesto 12mj. Budete vidjeli kada poslikam

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Da jer je na ovoj verziji samo edge veza na gsm mrežu. R Link v2.1 će imati 3g vezu.

E to je info. Moci cemo napraviti update na 2.1 kada dode?

Link to comment
Share on other sites

a sta je sa onim android ili iphone car? Jel i to dolazi?

Meni se čini da ću morati na tečaj

Link to comment
Share on other sites

a sta je sa onim android ili iphone car? Jel i to dolazi?

Meni se čini da ću morati na tečaj

Hahahaahha. Ma neces.... to bi trebalo isto uskoro biti dostupno. Mada neki vele da nece biti kod nas dostupno, pa sad ti znaj...

Link to comment
Share on other sites

Ne....hardware je drukčiji

Ok, a u sta tj. U koje aute planiraju ugradnju toga 2.1 R-linka onda?

Link to comment
Share on other sites

c8413980f4a8da634f68424c1a69a42b.jpgf0133e783596b7259d95a09bc16d5b49.jpg

Stavljam slike kao sto sam reko ako koga interesira. Ja ne kuzim koja je fora za update mape jedno 12mj a drugo 36mj. Ovaj digital pack je valjda internet u autu

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Dali je tko imo pojima sta o ovome da novi scenic u sebi ima li ion baterije na 48v te elektro motor od 10kw ?!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.