Jump to content

SCENIC IV - ESPACE V


M@tt

Recommended Posts

[url=https://www.youtube.com/embed/I4S_9nnPxzM?feature=oembed]Dali je tko imo pojima sta o ovome da novi scenic u sebi ima li ion baterije na 48v te elektro motor od 10kw ?!

Hybrid assist dolazi sa motorom od 110 ks i pomoćnom baterijom u meni čudnoj kombinaciji sa ručnim mjenjačem. U Europi su rekli početkom ove godine, tj. prvo tromjesečje, a u Hrvatsku neznam dali će dolaziti.

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pogledajte zadnji dio sto je meni bilo interesantno zbog naleta pjesaka da auto sam zakoci u slucaju opasnosti

Link to comment
Share on other sites

Hm... sta nebi trebao stati? Pa misio sam da ima sustav za nalet pjesaka. Do koje brzine ono bi trebao raditi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

A to neznam, ja sam čitao da do 60, a prodavač me uvjerava do 40. U oba slučaja pada

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Uf ovo je lose... a nije bas da mozemo to nekak isprobati

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Uf ovo je lose... a nije bas da mozemo to nekak isprobati

Sent from my iPhone using Tapatalk

Uvijek se u nekoj birtiji nađe dobrovoljac [emoji1]

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Uvijek se u nekoj birtiji nađe dobrovoljac [emoji1]

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Lol da. Hahhahahah

Link to comment
Share on other sites

Da stavim snjimke pranja stakla. Prva je octavia3 koja ima i pranje farova a druga snjimka scenic4. Takav auto a ovakav propust. Pranje stakla ko prije 20 godina. Ja sam tek sada testiro nakon sto sam procito na forumu. Nije mi niti trebalo pa zato. Ps: dobra strana kada lagano baca ko scenic je da ce vam ostati vidno polje dok kod ovih mlaznih prskalica nevidote nista na pola sekunde u voznji.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Flac fajlovi rade. Probao sam i to paf sto se tice muzike. Razlika u zvuku je nevjerovatno velika. Vise bas ne nabija bez veze. Sa niskim frekvencija se dobro nosi. Ovu neku tehnjavu sto sam poslusao zvuci u skladu sa premium sistemom. Ocito taj bose treba jaku kvalitetu fajla da svira kako bi i trebao. Cak i zvucnici imaju bas sto prije nije bio slucaj. Visoki isto sviraju ljepo te postoje odjednom i srednji tonovi :)

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jaooooo pa ovo je epic fail majko mila. Pa to ne sprica niti na trecinu stakla!! Kako da onda ocisti gornju stranu?? Stop na svakoj bengi na autoputu i rucno ciscenje?? Stvaaaarno sramota

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ja bi osobno u servis zbog ovakvog pritiska.. tak mi je spricalo ovu zimu na scenicu i nakon zamjene pumpe je kako treba bit.. ovo nikako ne izgleda dobro

Link to comment
Share on other sites

ja bi osobno u servis zbog ovakvog pritiska.. tak mi je spricalo ovu zimu na scenicu i nakon zamjene pumpe je kako treba bit.. ovo nikako ne izgleda dobro

Slazem se s tobom. Bas lose izgleda. Bak kak kazes ko da fali potiska... jos kad se zna kolko je sajba ogromna. Lose bas napravljeno

Link to comment
Share on other sites

 

Slazem se s tobom. Bas lose izgleda. Bak kak kazes ko da fali potiska... jos kad se zna kolko je sajba ogromna. Lose bas napravljeno

prema video snimci usudio bih se reci da je dobio pokvarenu pumpicu za vodu :nezna:

ako covjek ima vremena nek ide do servisa pitat jel to normalno, ili probat kak sprica na nekom drugom scenicu IV...

Link to comment
Share on other sites

Ovo je interesantno. gdije da probam jedino u servis.. Danas je petak tako da niti ne rade uopce vise a nije mi prehitno za to ali ni po meni nebi smijelo tako spricati. Budem poslo snjimku mailom i narucio se da mi to poprave :)

 

Link to comment
Share on other sites

Ma isto je bilo i na onome koji sam imao na testu. Ovo je tragikomicno i sad zamisli da se vozis 130 iza kamiona a mokra je cesta, nije bas puno bolje ni na mom, sjetio sam se da su decki prije koju godinu tu na forumu skuzili da na clia pasu brizgaljke od citroena c3 i onda je to vec nesto

Link to comment
Share on other sites

Hm.... ako je ovo ispravno onda je prelose napravljeno. Ali nekak se nadam da nije. Svakak bi ja to provjerio Antun

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ako pasu s Citroena onda eventualno te staviti. Ali opet ko bi to mijenjao onda? U servisu sigurno nebi

Link to comment
Share on other sites

Ovo me podsjeca na golfa jedinicu kada je imao samo jednu rupicu na brizgaljki i onda sam stavio koja ima cak tri rupice pa je bolje spricalo nego ovdije.. smijurija

 

Link to comment
Share on other sites

Evo

 

Evo sta su decki radili, renault ima vec dugo ovaj problem

Edited by BRKO
Link to comment
Share on other sites

Sad je ok da. Uf, ako se pokaze da su prskalice na ovome videu koji je Antun stavio u redu, i da to tak je serijski, onda ce se trebati pozabaviti time.

Jedino, garancija i te sheme...?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Vjerojatno se da malo podesiti visina prskanja?  Moguće je da je tekućina za zimu pa je malo pregusta?

Drago mi je da je Bose zvuk sad kako treba!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.