Jump to content

SCENIC IV - ESPACE V


M@tt

Recommended Posts

Moram odmah jednu negativnost istaknuti, a to je nemogucnost automatskog otvaranja i zatvaranja prtljaznika. Na takvom auto? Neshvatljivo... led svijetla mu stave, grijanje sjedala mu stave, a automatski prtljaznik ne. Ali ajde, prezivjet cemo nekako bez toga....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Imaš li kameru? 

Link to comment
Share on other sites

Napiši i neki prvi dojam, pa da vidimo kako se mijenja kako se privikavaš. Nešto te može smetati, a kasnije bude baš kako voliš. Tako ćemo i mi moći progledati kroz prste na prvi dojam.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

prekrasan!! podrzavam automatik :dobroje:

mozda jednom bude prilike napravit usporedne slike grandea starog (2004) i novog :) cisto iz zabave :)

 

Link to comment
Share on other sites

Imaš li kameru? 

Kakvu kameru? Za voznju unatrag? Imam, zasto?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Od paketa imam bas sve.... osim mreze u prtljazniku. :p

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Evo novosti kod mene. Kako mi je auto trebao doći krajem 8-og mjeseca već sam bio tražio drugi auto (zafira, turan, toyota verso) kad su me zvali iz Renaulta i ponudili njihovo demo vozilo staro 3 mj. Smeđe boje, edition one, od opreme ima dodatno paket krstarenje, city plus i 8.7" multimediu. Danas sam ga isao vidjeti i dogovorili smo se uz 5 god garancije, zimske gume i krovne nosače. Auto je registriran godinu dana. U subotu idem po njega. 

Link to comment
Share on other sites

Odlično rješenje. Sretno.

Ništa, ništa pa odmah dva komada. Na forumu već tri...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Evo novosti kod mene. Kako mi je auto trebao doći krajem 8-og mjeseca već sam bio tražio drugi auto (zafira, turan, toyota verso) kad su me zvali iz Renaulta i ponudili njihovo demo vozilo staro 3 mj. Smeđe boje, edition one, od opreme ima dodatno paket krstarenje, city plus i 8.7" multimediu. Danas sam ga isao vidjeti i dogovorili smo se uz 5 god garancije, zimske gume i krovne nosače. Auto je registriran godinu dana. U subotu idem po njega. 

Cestitam! Budemo razmjenjivali misljenja.... kolko love ako slobodno pitam? Motor?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jako je lijep u ovoj sivoj boji, samo da jos ima sire gume ?

Ja danas vidio nakon dugo vremena na Kvatricu jednog plavog, dobro mu stoji.

Kaj se tice Kodiaqa, sjedio sam prije par dana u njemu, lijepo je napravljen i dosta komotniji od Scenica ali i dalje meni nedovoljno. 

Link to comment
Share on other sites

 

Cestitam! Budemo razmjenjivali misljenja.... kolko love ako slobodno pitam? Motor?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

hvala, ravno 200 tkn. Motor 1.6 dci

 

Link to comment
Share on other sites

Pre kra san! :srce:

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Sretno sa autom...bijela unutrasnjost je hebena....samo cekaj dok djeca dodu na to ?

Link to comment
Share on other sites

Zastite su vec na sjedalima. Doduse zastite ispod sjedalica.

Inace uzeo sam zastitu za kozna sjedala s chemical guys hrvatska. Kao i leather cleaner i to moram aplicitati prvom prilikom na sjedala.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Obojici novopečenih vlasnika Scenica želim puno sretnih km i redovno izvještavajte ovdje...

Edited by fabi
Link to comment
Share on other sites

hvala, ravno 200 tkn. Motor 1.6 dci

 

Vauuu odlicna cijena skorom za isti model ko moj a dobio si jos nosace. 5 godina garancije i zimske gume. Jedino je razlika u bose zvucnicima i zatamljenim zadnjim staklima a i razlike u cijeni od 30t kn vise koliko je mene ispo sa regom. Svaka cast. Jako dobra kupnja

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Tomo slike isto obavezno. Sada sam upravo poslao ono sto me interesira od dodatne opreme pa kad dodu cijene stavim tu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Vauuu odlicna cijena skorom za isti model ko moj a dobio si jos nosace. 5 godina garancije i zimske gume. Jedino je razlika u bose zvucnicima i zatamljenim zadnjim staklima a i razlike u cijeni od 30t kn vise koliko je mene ispo sa regom. Svaka cast. Jako dobra kupnja

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Antun di se sprema ova pregrada prtljaznika ispod prtljaznika? Jel se moze uopce spremiti ispod? Mislim da sam negdje vidio da se moze. Jedino ako pojacalo i woofer ne smetaju.... help

Btw preglednost straga je grozna zbog ogromnih zaslona za glavu i ne prevelikog straznjeg stakla, stoga je kamera po meni must have....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Sad te zanima dsg jer ga planiras uzeti?? Kodiaqa si narucio? Gle, 20 km sam prevozio i za neki ozbiljniji osvrt mi treba par dana svakak. Ali po meni dsg je tu ipak iznad, bez obzira sto su oba s dvije spojke. Njihovi mjenjaci su vec ishvaljeni sve po sud, te mislim da tu Renault zaostaje. Dok vw zaostaje dizajnerski po meni i to puno. (Moje misljenje)

DSG 6 brzina i ovaj EDC 6 brzina koji je u Scenicu su ISTI mjenjači - proizvodi ih Getrag.

Link to comment
Share on other sites

Ali vw trenutno ako se ne varam ugrađuje dsg 8. Ili se varam

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.