Jump to content

Opet zaje...a


frenchkey

Recommended Posts

A kad sam ja natipkao da je Italija blizu, onda me se popljuvalo..
Getriba i sve za 350€ to je ok.
Kolko km je imao ak se to zna?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ivan.martinko said:

A kad sam ja natipkao da je Italija blizu, onda me se popljuvalo..
Getriba i sve za 350€ to je ok.
Kolko km je imao ak se to zna?
 

Km će ti lagati svi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima ovaj dosta kilometara, pogledaj zadnju stranu do razvoda, masna je od ulja podosta. Moja procjena je od 250 tkm pa na više.

Poslano sa mog Redmi Note 9 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Gle to su stari auti već. Motor ima minimalno 10ak god? Mora imati km

Edited by dado_sk
Link to comment
Share on other sites

Mora i ne mora, sin je uzeo prošle god u 9 mj. megana sa 1.6 motorom starog 11 god. bez varijabilne remenice sa 140000 km. Motor suh ko barut.

Poslano sa mog Redmi Note 9 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

A kad sam ja natipkao da je Italija blizu, onda me se popljuvalo..
Getriba i sve za 350€ to je ok.
Kolko km je imao ak se to zna?


Bez getribe. Ali nebitno, to smo preskocili.
Italija nije blizu nego ova dvojica idu bar jednom mjesrcno po felge, siceve, motore i drugu trazenu robu pa im je usput

Poslano sa mog koristećiTapatalk

Link to comment
Share on other sites

Majoneza ispod čepa? Može biti brtva glave ili od gradske vožnje.. sad ga znaj. Ako je imao plin onda ovo prvo i opet si na istom. Teško je biti pametan. Ovog mog iz Sk nisi probao? 

Link to comment
Share on other sites

Sutra ću znat jeli popravio pa cu dalje razmisljat

Poslano sa mog koristećiTapatalk

Link to comment
Share on other sites

Meni termostat na Opelu nije valjao,a samo kratke relacije se vozile...majoneze ko u priči...

Link to comment
Share on other sites

100tkm sa 1.4 , duge kratke hladen tople relacije, nikad ni najmanje relacije, sa 290tkm skoncao auto&motor. Vidio i drugih tih atmosferaca nikad vidio majoneze te.

Link to comment
Share on other sites

Tomy ili Zvijezda? ;D

Poslano sa mog koristećiTapatalk

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Prek ljeta i za toplog vremena majoneze nema. Ona se stvara većinom preko zime i to samo kad auto ne dostigne radnu temperaturu, pogotovo na kratkim relacijama. Kod nekih motora je to jače izraženo, kod nekih manje. Meni na Laguni se ne vidi ništa, na ženinom Coltu je sve puno na čepu. Jednom tjedno auto malo propeljat po otvorenoj cesti i to nestane.

Poslano sa mog Redmi Note 9 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, frenchkey said:

Tomy ili Zvijezda? ;D

Poslano sa mog koristećiTapatalk
 

He he helmanz. 

Link to comment
Share on other sites

Danas sam trebao preuzeti auto nakon utakmice. Naglasak na trebao...

Majstor zove prije tekme i pita jeli auto išao normalno u zadnje vrijeme? Rekoh pa jeee, ono malo ponekad gubitak snage u srednjim okretajima pa bi mi se učinio malo lijen, ali to sam prepisivao maloj konjaži na teškom autu.

Pita on mene koliko ti je stara varijabilna. Ja velim prije par mjeseci sam novu uzeo kod Anđelka. A on veli ta remenica ti je za smeće!?

Auto je lijen ko krava. Stavio sam svoju polovnu i auto leti! Tu polovnu mi neće ugraditi, treba mu za slične probe na istim motorima.

Sutra novih 800 i nešto kuna za novu varijabilnu. Pa sad kako je i varijabilna dobila po piksi stvarno ne znam. Usput ću i novo ulje i filter jer je u ovom bilo špene.

Pa kad dodam obradu glave i sjedišta ventila, varenje, nove dihtunge, vijke, podizače, zupčasti i kanalni i njegov rad...mislim da ću bankrotirati :place::wall:

Link to comment
Share on other sites

Krivo ugrađena? Pošalji je Anđelku na garanciju, vjerojatno je onda došla sa greškom iz tvornice...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

a baš te ne ide .kvragu sve a koliko koštaju tvoji živci ....ja ovako ćitajuči tvoje zajebancije sa autom popizdim, a kako je tebi samo ti znaš .

Link to comment
Share on other sites

Tebi,bogami,treba dići spomenik...koliko ti živaca imaš.

Ja bih ga dosad dvaput zapalio.

Link to comment
Share on other sites

Majstori nisu skupi. Naglasak na Majstori. Kaže ovaj jedan, taj majstor ti je jedan teški ljenjivac, on hoće da sve uradi kako treba otprve, jer ga mrzi da radi stvari dvaput. Izdrži svensknøgle . 👍🏻

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Ivan1902 said:

Krivo ugrađena? Pošalji je Anđelku na garanciju, vjerojatno je onda došla sa greškom iz tvornice...

Zvao sam ga u vezi nove, nije spominjao tu mogućnost

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ugradio u svog u slicno vrijeme ko ti isto uzeo od anđelka. Auto ide kao i prije.
Pa imas svoju rabljenu koja je bila gore. A na ovoj novoj sto tocno ne valja? Ne moze riknut brzo. zakrece ju tlak ulja, inace je zakljucana. Uostalom dal valja il ne to se ne vidi dok ju ne rastavis. Ili se cuje lupkanje.
Mislim da ovaj majstor ima isto svoje musice.

Link to comment
Share on other sites

Nemam rabljenu, ostala kod onog prvog

Poslano sa mog koristećiTapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.