Jump to content

Obavezno osiguranje AO


tino

Recommended Posts

meni je 1400 početna ...pa sam digao osiguranje za 4 putnika na treću razinu ,lom stakla ,čuvanje bonusa i još dosta toga i izađe me 1700kn , prošle godine mi je prva rega bila i vodilo se pod 0% ali platio sam jeftinije 30% kakvi pa me umjesto 3000 izašlo 2400 , ove godine 1000kn uštede ,  a stigla mi i Kasko ponuda , kasko je kao išao gore , stim da je meni ove godine full kasko skuplji  samo 3 lipe nego prošle godine i to iznosi  sa 3800 s popustima  1574,29kn =)  ,na njemu nemam uštede u odnosu na prošlu . Sve u svemu zadovoljan ,

 

 generali osiguranje daje odma 50% na temelju mamine/tatine police ...ali meni je generali bio u odnosu na ovo trenutno osiguranje skuplji 30kn na AO i za 1500kn skuplji na kasku =) 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jedno divno iskustvo s Jadranskim i jednim ovlaštenim servisem, koje je u postupku, nisam ja ali iznijet ću ga ovisno o riješenoj situaciji, ružno iskustvo sukoba interesa....izvijestit ću

Link to comment
Share on other sites

Mene zanima koliko bi me izašla polica za Yaris:

 

64kW

2008 godište

20% bonus

Ši rgistracijsko područje

Link to comment
Share on other sites

22oo ccm  110kw

 

tehnički  -  1320,oo kn

osiguranje  , bonus 54% + neki obiteljski bonus = 60% i gotovina  1340,oo kn

 

Dodatak za nalet srne 500 kn, pitam zašto toliko puno, kaže zato što imate 110 kw, da imate 45 kw bilo

bi 150 kn. Pitam, kako srna zna da ja imam 110 kw, nije znao odgovor pa nisam uzeo taj dodatak.

Link to comment
Share on other sites

22oo ccm  110kw

 

tehnički  -  1320,oo kn

osiguranje  , bonus 54% + neki obiteljski bonus = 60% i gotovina  1340,oo kn

 

Dodatak za nalet srne 500 kn, pitam zašto toliko puno, kaže zato što imate 110 kw, da imate 45 kw bilo

bi 150 kn. Pitam, kako srna zna da ja imam 110 kw, nije znao odgovor pa nisam uzeo taj dodatak.

Jeftinije si prošao od mene. Ja sam osiguranje platio 1430, a tehnički isto. :D

Link to comment
Share on other sites

Evo mene zanima ako bi mi mogli pomoći, osiguranje i tehnicki pregled za:

-Laguna II 2.2 dci

-110kw, 2004.god..

- 50%

 

uskoro me to ocekuje pa da se pripremim ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeftinije si prošao od mene. Ja sam osiguranje platio 1430, a tehnički isto. :D

Mlad si, uhvatit češ moj bonus kad-tad  :D

 

Vlado, ovo gore ti vrijedi za Euroherc, možda je negdje povoljnije.

Link to comment
Share on other sites

Meni je sada u subotu tehnički i već je počela lagana borba osiguravajućih kuća. Od svoje matične (Euroherc) sam dogio dopis od jedne dame da ostanem kod njih i da ću od ove godine imati bonus od 58%. Jučer me na telefon zvala jedna druga dama iz Croatia osiguranja da prijeđem kod njih i da će mi osiguranje biti 900Kn.

 

A je volim ovo kad se koke bore oko mene, a ja ovako mlad, zgodan, perspektivan.

 

@duel

 

Ako je srna 500Kn koliko li je tek onda za kravu ili medu?

Link to comment
Share on other sites

Malo je Dragane 58%, to je za 12g vozačkog staža, traži 62% (najviše je atm 64% ali je skuplje nego 62% jer je automatski takva polica moguća samo sa uključenom zaštitom stečenog bonusa i osiguranjem vozača i putnika na 50/100, dok na 62 to nije obveza pa ispadne povoljnije).

Inače bonusi sada idu prema duljini vozačkog staža uz uvjet neuzrokovanja šteta u tom periodu promatranja (zadnjih 15g za max bonus).

Link to comment
Share on other sites

Koliko će mene onda ispasti osiguranje, vozačku imam od 2009-e, nijedan unfall, auto je 1.5, 66kw?

Link to comment
Share on other sites

Hvala jopis za info. Nisam znao da je od sada po duljini vozačkog staža bez štete.

Upravo u tom dopisu stoji, koliko se sjećam, da to nazivaju "razred 12" ili sl. Znači oznaka "razreda" je broj godina.

Tražit ću kako si predložio 62% pa APP. Vidjet ću kolko je to u kunama, pa ako je više od 900 Kn zaprijetit ću im prelaskom u Croatiu osiguranje.

Link to comment
Share on other sites

Koliko će mene onda ispasti osiguranje, vozačku imam od 2009-e, nijedan unfall, auto je 1.5, 66kw?

Ne znam napamet, nije to tak jednostavno ko nekad... Sada ima masa parametara koji formiraju cijenu, starosna dob osiguranika, datum polaganja vozačke dozvole, marka automobila, starost automobila, tehnička karakteristika (kw kod osobnih), reg. oznaka... Nama je najlakše izračunati, doduše tako jedino i možemo, uz dosadašnju policu ao i kopiju vozačke, na to dvoje su svi parametri, osim ako se radi o promjeni auta, onda još i prometna od novog tj trenutnog automobila.

Hvala jopis za info. Nisam znao da je od sada po duljini vozačkog staža bez štete.

Upravo u tom dopisu stoji, koliko se sjećam, da to nazivaju "razred 12" ili sl. Znači oznaka "razreda" je broj godina.

Tražit ću kako si predložio 62% pa APP. Vidjet ću kolko je to u kunama, pa ako je više od 900 Kn zaprijetit ću im prelaskom u Croatiu osiguranje.

Nema tu app, to je tvoje pravo ;) Traži i komercijalne popuste, bez obzira što su teški s njima jer voziš reno koji je kod nas ionako najjeftiniji u <44kw grupi, traži sve, zašto bi plaćao neke masne cifre kad ima toliko konkurencije, neka se prilagode.

Možeš ako hoćeš poslati mi na pm broj police trenutne i datum polaganja vozačke i rođenja pa ti mogu vidjeti cifru, tako da imaš s čim baratati u pregovorima.

Link to comment
Share on other sites

Dogovoreno. Moram se sad preko marende zaletiti do auta, jer mi je tamo polica pa ti šaljem podatke.

 

Jbm m mtr sad pada kiša i puše, ali ću se probat zaletiti.

Edited by DraganST
Link to comment
Share on other sites

Poslan reply :)

Btw, i ovdje je, na drugom kraju Hr, u isto vrijeme počela kiša i vjetar :(

Jeli možeš meni vidjeti za Yais-a? Koji podaci ti trebaju (Yais je ženin auto).

Link to comment
Share on other sites

Hvala jopis.  :anbetung:

 

Ovdje dere olujno jugo sa kišom tako da kišobran ne pomaže. Koliko sam čuo i trajektni promet je u prekidu.

 

@usrmaatre

 

Vidi njegovu zadnju rečenicu u postu br. 213.

Link to comment
Share on other sites

Jeli možeš meni vidjeti za Yais-a? Koji podaci ti trebaju (Yais je ženin auto).

Broj police trenutne, datum polaganja vozačke dozvole, datum rođenja. Možeš na pm, jednostavnije je neg ovako javno.

Hvala jopis.  :anbetung:

 

Ovdje dere olujno jugo sa kišom tako da kišobran ne pomaže. Koliko sam čuo i trajektni promet je u prekidu.

 

@usrmaatre

 

Vidi njegovu zadnju rečenicu u postu br. 213.

Np, i drugi put :)

Link to comment
Share on other sites

Broj police trenutne, datum polaganja vozačke dozvole, datum rođenja. Možeš na pm, jednostavnije je neg ovako javno.

Np, i drugi put :)

OK, ali to ćemo sutra. Otišla žena s papirima. :D

Link to comment
Share on other sites

Nevjerovatno, upravo me na telefon zvala baby iz Euroherca da dođem kod nje na šalter gdje sam bio i prošle godine i kaže da ima dodatne pogodnosti, ako zadnjih 15 god. nisam imao štete tj. da će mi dati 64% bonusa.

Link to comment
Share on other sites

Nevjerovatno, upravo me na telefon zvala baby iz Euroherca da dođem kod nje na šalter gdje sam bio i prošle godine i kaže da ima dodatne pogodnosti, ako zadnjih 15 god. nisam imao štete tj. da će mi dati 64% bonusa.

Eto vidiš :)

Samo pazi, rekao sam ti, na 64% se automatski uključuje zaštita stečenog bonusa i 50/100.000 svote za vozača i putnika pa ispadne skuplje nego 62% bez. Sad vidi, jedino ako želiš zaštitu bonusa, onda ok, ako ne, 62% ti je jeftinija varijanta za cca 150kn :)

 

@usrmaatre - ok, kad pošalješ podatke javim ti, radim prve tak i tak svaki dan.

Link to comment
Share on other sites

@Dragan

 Boškarina već dugo nisam vidio, a medo, pa neće valjda rođo na mene  :D

Tu ima dosta srna i nije loše to osiguranje ( jednu sam izbjego za dlaku, još imam crtu na boku ) ali nekako mi

je tih 500 kn puno. Ako je sezona lova, štetu ti nadoknadi lovačko društvo, a ako nije, :headbang:

Link to comment
Share on other sites

OK, ali to ćemo sutra. Otišla žena s papirima. :D

Ne trebaju ti papiri, dovoljna je tablica auta i sve imaš... www.huo.hr pa provjera osiguranja ili auto info aplikacija na telefonima ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.