Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

kupnja skupljeg vozila nije imala kod mene šanse. nisam financijski tak jak, neću nikad ni biti.. imam plaću do 5000kn i realno si to ne mogu priuštiti.. sa škodom je bio izlet u nepoznato i pušiona teška.. životna škola.. uvalio se u dugove a imam i drugih obaveza.. 

danas kaparen megane 3,  2010, 1.6 16v, od prvog vlasnika, vozio ga čovjek u penziji i ostavio ga na trcz i kupio novi auto..

ovaj je bio zanimljiv sa samo 61000km, nove zimske Michelin alpin A4 gume na čeličnjačama 15 cola. 195/65-15 ko na meg 2. regan još pola godine.

iznutra ko nov, izvana par crtica..

ovak se vozi ok, sutra idem do kraja ishodat papirologiju i nadam se da će me služiti ko meg 2 1.4 16v..

još da nabavim neke 16 cola alu felge za ljetne gume.... trebale bi ić na njega 205/55-16 mislim. do ljeta bu se nekaj našlo..

ima nešto opreme, sva 4 podizača, tempomat, nije turčin ima 6 brzina, održavan u ovlaštenom , automatska klima, retrovizori na struju, makar velim sve mi je to sporedno.. volio bih imati stražnje parking senzore i vjerojatno ću ih staviti, možda one sa ebaya il ak ima nekaj bolje..i tak.. detalje bum napisal kad ga preuzmem..

to je najbolji megane benzinac koji sam  sad mogao naći a da ga znam sam održavati..

htio sam onog mlađeg ali je bio prodan dan nakon što sam dobio novce. 

 

btw gdje se na njemu nalazi obd2 utor?

 

IMG-20181213-WA0013.jpg

IMG-20181213-WA0018.jpg

IMG-20181213-WA0014.jpg

IMG-20181213-WA0012.jpg

IMG-20181213-WA0021.jpg

IMG-20181213-WA0009.jpg

IMG-20181213-WA0008.jpg

IMG-20181213-WA0007.jpg

IMG-20181213-WA0006.jpg

IMG-20181213-WA0005.jpg

IMG-20181213-WA0003.jpg

IMG-20181213-WA0017.jpg

Edited by ivan.martinko
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Frende nek te sretno i dugo sluzi...mada nekako sam uvjeren da tvoja priča ovdje neće stati..

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Izgleda odlicno cak...veliki servis vjerovatno nije jos radjen..sretno s autom...nadam se da nece trosit previse

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Puno sreće sa vozilicom!

Obd bi trebao biti ispod ležišt kartice, ak se dobro sjećam. Makni onu plastiku i tu je.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

hvala svima na dobrim željama..

da, prodao  sam škodu. odnosno zamjenio ju za ovo vozilo i ostalo novaca za legalizaciju kuće. zapravo ga je žena vidla i kaparila jer sam ja skuhao fijasko sa škodom pa je sad ona birala..u proljeće čim zatopli ide razvod novi komplet s pumpom vode OEM od anđelka, a onda bumo vidli dalje.. na kolko strada varijabilna remenica i koji su simptomi da se znam pripremiti? i ak nikad nisu mijenjane svječice onda treba i njih..

Link to comment
Share on other sites

Sretno s autom

Ja čitam, žena birala, na proljeće ide razvod :-D. Hehehe

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

I ja čitam o razvodu i govorim si pa i ja bi se razveo od žene da mi ona ide auto izabrati, još nebi ni prošao ovako dobro nego bi dobio neko s**nje tipa tigra kabrio ili wind, honda kakva ili nedajbože prijus ? i to još sa onim trepavicama :lool::lool:

 Sretno s autom :dobroje:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne može doći do razvoda kad obično oboje vole Priusa, ne bi se mogli dogovoriti kome će ići auto :)

odmah sam rekao da nema razvoda kod Priusa :D

Link to comment
Share on other sites

To samo dok tojotin motor ne počne cugati ulje i lampice ne krenu ukrašavati tablu i prije i poslije a i za vrijeme blagdana. ?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, direstraits said:

To samo dok tojotin motor ne počne cugati ulje i lampice ne krenu ukrašavati tablu i prije i poslije a i za vrijeme blagdana. ?

Može biti kasnije svašta, ne kažem ništa dok ne dosegnem neku ozbiljnu kilometražu

Za sada sa 190tkm ne pije ništa, motor suh

Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta bi na tom meganu moglo krepati da košta 2000 kn. Odličan auto. Ako se budeš puno vozio ,ubacio plin. 

13 minutes ago, dado_sk said:

Ne znam šta bi na tom meganu moglo krepati da košta 2000 kn. Odličan auto. Ako se budeš puno vozio ,ubacio plin. 

Mislim da ti on ima 205 60 16

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Od meg 3, turci imaju 205/60-16.
Ovaj "normalan" meg 3 ima mislim 205/55-16. I 205/50-17
Pitat cu u stp..

Link to comment
Share on other sites

Dobro će te služiti taj 1.6 16v, a i nije baš strašan potrošač goriva ako si pristojan sa gasom.

Meni je na laguni 2 karavanuši s 1.6 16v motorom potrošnja bila 7,5-8 l/100km. 

Uglavno magistralna vožnja i malo misto (vodice), 

 

Link to comment
Share on other sites

pa nebi trebao trošit više od 1.4, kad sam kupio 1.4 svi su rekli, ne, trebao si 1.6, isto troši ili čak i manje a jači je..

usput mislim da 205/55-16 ide na njega jer imam ovu naljepnicu na vozačkim vratima.. o 17 inca ni ne sanjam preveliko mi je to a i tvrd bi bio auto.. a 16 sam vozio i na meg 2..

nego neke lijepe 16-ice.. na bijeli auto  lijepo pašu crne felge..

 

 

IMG-20181214-WA0005.jpg

Link to comment
Share on other sites

Lijepo izgleda, al cinit ce ti se ko 15". Rađe neke antracit nađi, to lijepo izgleda na bijelu isto. I max ti je sve rekao za dimenzije. Evo npr. 

679230983_mazda3takumi.jpg.0f6a16fe376ddf491bae3ce4784afe9e.jpg

Edited by homer
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.