Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

Mozda je, ali sad je SK Automobili, nemres vozit bez partijske iskaznice, zato i je tako ocuvan, sa malom kilo i metrazom.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, filipbabok said:

to je onaj koji je nekad davao porciju cevapa uz auto, sad vidim da vise nema te akcije 😞 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, CRN11 said:

Ja već kapario, sicevi ko novi, km me ne zanimaju, vjerujem na riječ da će voziti dugo, dugoooooo.

Realno, što se može pokvariti na tom autu?

27 minutes ago, mata73 said:

Jel to na satu 525 kkm?

I meni se čini 😐

7 minutes ago, Ruske said:

to je onaj koji je nekad davao porciju cevapa uz auto, sad vidim da vise nema te akcije 😞 

Nema ćevapa, ali lik ima tih VS-ova za malu porciju...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

SK Saša fakin LEGENDA ! 

ovo mu je jedan od najboljih autiju koje prodaje,onda znate kakvi su drugi

 

crvena bolje receno trula visnja berlingo je moj favorit

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, hrvojexyz said:

SK Saša fakin LEGENDA ! 

ovo mu je jedan od najboljih autiju koje prodaje,onda znate kakvi su drugi

 

crvena bolje receno trula visnja berlingo je moj favorit

 

 

meni Chrysler LE BARON - samo za profinjenu  gospodu sa stilom  😂

Link to comment
Share on other sites

Koji Lik,  da nije tuzno bilo bi smijesno. Full oprema na nekim autima a nema ni radio :) Iskreno bjezao bih od njega.

Link to comment
Share on other sites

Ne piše koliko ima km, valjda km po želji kupca :), samo vidi se da ima pol miliona :)

Link to comment
Share on other sites

Kako je uopće 2.2.dci natjerao do 500k????

Mi u firmi imali lagunu s tim motorom, do 200tkm su riknula dva motora i oba mijenjana u garanciji. Servisirana točno po uputama renaulta :bigl:

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Alen said:

Kako je uopće 2.2.dci natjerao do 500k????

Mi u firmi imali lagunu s tim motorom, do 200tkm su riknula dva motora i oba mijenjana u garanciji. Servisirana točno po uputama renaulta :bigl:

kombinacijom više motora kao i vi :)

Link to comment
Share on other sites

Na svakom 3. servisu stave ti novi motor :)

Ja stvarno ne znam zašto su tako često rikavali motori na tom autu :fucka:

Screenshot_2021-10-05_12-09-29.png

Edited by Alen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mazda CX5 skyactiv diesel, kupljena nova, susjed je na 3. motoru, sve se trese na leru, tabla ko novogodišnja jelka

Link to comment
Share on other sites

Druga japanska liga i još lijep dizajn. Što drugo očekivati?

Link to comment
Share on other sites

Mazda CX5 skyactiv diesel, kupljena nova, susjed je na 3. motoru, sve se trese na leru, tabla ko novogodišnja jelka
o kojem je motoru riječ?
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, frenchkey said:

Mazda CX5 skyactiv diesel, kupljena nova, susjed je na 3. motoru, sve se trese na leru, tabla ko novogodišnja jelka

ajoj...a u narodu mazda slovi kao bezprijekorna...😂

Link to comment
Share on other sites

Pa sigurno 80 posto ekipe na cesti brije da su mazde kvalitetne... to im je ostalo sjecanje iz 90tih. Vozio sam 6 dizele od 2003. Samo sam gledao kako se kvaliteta srozava. Nakon 6 iz 2014. Vozim megana iv, auto je puno kvalitetniji od mazde, i masina i izdrzljivost unutrasnjosti...

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, filipbabok said:

Da? A u kojem to narodu?

Istom tom hrvatskom narodu koji misli da je Toyota pojam kvalitete (nemam ništa protiv nje, rado bih vozio GR-a ili novi GT86), i doista mislim da jesu kvalitetne. Ali eto, nekoliko ljudi koje znam da su je imali/imaju su u otklanjanje kvarova ulupali jednako ili više nego ja u svog THP-a, koji na internetu slovi za najveće zlo od motora. Svaki se auto kvari. Problem je samo u ljudima koji neke modele i marke svrstavaju u jednu, a neke drugu stranu.

Edited by VedranSB
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne sumnjam da postoje ljudi koji kvalitetu brenda gledaju kroz prizmu vozila kojeg su oni posjedovali, čak bih rekao da većina to tako radi.

Ja svoje navode temeljim na vlastitim bilješkama iz radione dok sam išao na praksu (nazovimo to "dnevnikom praćenja praktične nastave"), te usporedbom tih podataka sa udjelom pojedinog brenda vozila na tržištu gdje je kupljeno to vozilo.

Uvijek možeš poznavati onih nekoliko izoliranih slučajeva koji mogu odstupati od šire slike koja je jedino što vrijedi.

Tako da kad ti kažem da (primjerice) Toyota jest pojam kvalitete, možeš to u banku odnijeti.

Naravno, ne odnosi se na svaki model, a ovaj moj služi samo za potvrdu.

Link to comment
Share on other sites

Ko, Prius? Šta je to auto?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Njam-ke 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂❤🖐

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, smigman said:

Pa sigurno 80 posto ekipe na cesti brije da su mazde kvalitetne... to im je ostalo sjecanje iz 90tih. Vozio sam 6 dizele od 2003. Samo sam gledao kako se kvaliteta srozava. Nakon 6 iz 2014. Vozim megana iv, auto je puno kvalitetniji od mazde, i masina i izdrzljivost unutrasnjosti...

Relativno sve. Dajem se kladit da je nova mazda 3 za klasu kvalitetnija unutra od megana.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.