Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

Jooj, lak, pogotovo na soul red... 

Ako nova mazda 3 nije kvalitetnija od megana koji je izašao 2016 onda nek zatvore firmu. Novu 3 nisam vozio ali je stara bila napravljena od kartona i poprilicno losa!

Link to comment
Share on other sites

Japanci se hvalili s novom tehnologijom lakiranja samo u 1 sloju sve.
Pa, lijepo izgleda, ali grebe se malo oštrijim pogledom

Link to comment
Share on other sites

Ko bu krpal rupe u blatobranu ili voziš sa zastavicom? 😂 države Vanuatu.

7-8 premalo.

Edited by CRN11
Link to comment
Share on other sites

valjda 7-8 a ne 14...
Auto jest star, ali mi se čini full oprema i ima malo km, za 8t € ga definitivno neće kupit...
Link to comment
Share on other sites

Tri frenda voze Volvoeeee, pa sam recimo upoznat što možeš dobiti i što moraš dati za iste. 

Link to comment
Share on other sites

Max.... ovo ću ti priznati pod "kola" :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ići ću sa 77tkn pa da vidimo

 

I da mi se slučajno netko ne prijavi odavde! 😀

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nemre bit kaparen kad je drazba,  do 15h se mogu predati ponude. 

Ne znam, brijem da će bit hrpa prekupaca s ponudama. 

Link to comment
Share on other sites

Nemre bit kaparen kad je drazba,  do 15h se mogu predati ponude. 
Ne znam, brijem da će bit hrpa prekupaca s ponudama. 
Ti ponudi koliko misliš da vrijedi, pa ako uspije - super, ako ne - opet dobro, bar si probao.
Link to comment
Share on other sites

Na kraju sam odustao,  maloprije tek završio s poslom, auto mi je na servisu tak da ništa od svega toga, iako bi jako volio na kraju doznati za koliko će otići! 

Da mi je malo komforniji i da nema taj glupi mali otvor prtljažnika onda bi išao još jučer dat ponudu, ovako me to ipak na kraju odbilo. Ali auto je odličan sigurno, jako lijepo izrađen, uredan, pogon top, ma sve super ali eto..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.