Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Bas sam te se sjetio kad sam vidio oglas pred par dana ali sam mislio da je previše modificiran za tvoj ukus?

Felge su grde i fora. Razlika u cijeni je osjetna sa ili bez. Bez njih je to drugi auto. Opet za te novce ćeš nac neke druge koje ti se možda vise sviđaju .

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Max said:

Odlučio sam uzeti ovaj auto jer mi se baš sviđa, samo bi molio od vas dečki savjet da li da uzmem s ovim felgama ili bez njih!? 

https://www.index.hr/oglasi/skoda-superb-combi-3-6-r36/oid/3157926

Uf uf strojcina... Felge katastrofa radje neke 18 sa 45profilom....Znam da ti tip iz Kaštela radi plin za te motore pionir u Hrvata za te motore... Posaljes mu kod motora i odma ti kaze jel moze ili ne.... I sa tom kombom bi bija bolid a voznja djabe.....

Edited by macak
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Malo vas zezam, nisam se odlučio uzet ga jer ga nisam ni pogledao, stavio sam ga radio tih odvratnih felgi 🤣 

Užasno me privlači taj motor u tom autu, išao sam gledat jednog koji je na slikama bio super u Novsku skroz i auto je ispao teško smeće. Tak da teško je naći očuvani primjerak. 

Ovaj mi je seljacija s tom folijom, tko zna kako je lak ispod, definitivno mi je prenizak,  i moj je bio na Eibachu pa sam ga vratio na tvornicke opruge jer sam zapinjao u garažama i po lezecima. Ali opet, to su već stari auti, normalno da su  većinom izraubani, ali taj zvuuuuk... 😇 

Bio je i jedan prije ljeta  Trans autu, od direktora u Janafu, L&K, malo km, sve super, ali unutra smrdio ko pepeljara,  bas uzas, to nisam mogao uzeti nikako. I tak, na mukama sam 🤣

E a to za plin svatko svoje priča, neki su skroz protiv a neki vele da ide, bas bi volio čuti od nekoga tko to radi prave informacije! 

Edited by Max
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

A dobro je naletija sam....Ovo su strojevi... Evo bas se mislim kako su te 2010 bile cini mi se zadnje godine auta za srednju klasu ali auta... Bas Dosa iz Zadra prije 20min 230km kisa cilo vrime od pljuska pa do laganijeg pljuska... Laguna 3 karavan 6 brzina tempomat na 130 i laganini motor 2.0 150ks se igra sa karoserijom 4 control daje dodatnu sigurnost po mokrom.... Sutra da moram minjat e pa nema sanse da bi ista kupij nego je obnovija od a do ž ako treba... E da jos je na eibiachi pa je jos kruca i niza.... 

17 minutes ago, Max said:

 

Užasno me privlači taj motor u tom autu, I tak, na mukama sam 🤣

E a to za plin svatko svoje priča, neki su skroz protiv a neki vele da ide, bas bi volio čuti od nekoga tko to radi prave informacije! 

Za ovog na plin ti znam da je jedini u Fsi Tsi motore ubacova plin... Ito strogo po kodu sasije i dizna se znalo u koji moze a u koji ne... A radi to ima vise od 10 godina... Kod mene je plin direktni na 2.0 F4r 320000km-odrzavanje 4 filtera plina i 4 puta postelane i podmazane dizne od plina... 

Edited by macak
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slažem se, iako bi ja rekao da je granica dobrih auta i ovih sada oko 2015., mislim u toj klasi.tad su došle nove generacije i više to nije to nažalost. 

@laci Ti si vidio kad auto uzivo?

Link to comment
Share on other sites

Nisam, po lokaciji mi se čini da je tu negdje blizu

Link to comment
Share on other sites

Ovaj X1 nema adaptivni tempomat već obični,
ima samo senzor za svijetla a ne automatska i connect drive sa isteklom licencom, dakle nema ga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je X1 jako lijep auto, ali kad vidim ova sjedala sa okruglim uzorkom smuči mi se...

Link to comment
Share on other sites

Meni je X1 jako lijep auto, ali kad vidim ova sjedala sa okruglim uzorkom smuči mi se...
Sjedala su kopija iz skoda fabia 1. Tzv sjedala/wc skoljka kako su ljudi radili sprdacinu kad je fabia 1 bila popularan auto tj kad je izasla prije 20 god. Ne vjerujem za bmw ovakav fail. Ali hajde 2.0d b47 motor popravili su musice na n47. Barem nema straha od lanca.



9uq1ruqf51f6dqt2yw0s6gu5o9pimh00.jpg.8dd973dcc9a82e772c2253d76b446cca.jpg
p-asientos-traseros-skoda-fabia-6y26y3-elegance-12000_448776_id_724171-1.jpg
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mata73 said:

Ovaj X1 nema adaptivni tempomat već obični,
ima samo senzor za svijetla a ne automatska i connect drive sa isteklom licencom, dakle nema ga.
 

Kako to znaš? Ne mislim ništa loše,ali kako si skužio,?

Link to comment
Share on other sites

Adaptivni tempomat bi imao radar u donjem dijelu branika i dodatne tipke na volanu.
Ovaj ima samo funkciju kočenja.
Automatska svijetla koja prate cestu i pale i gase dugo po potrebi ima na ručici žmigavca bočno 2 tipke. Jedna za BC a druga za aktivaciju automatizacije.
Connect aktivni ima ikonu na displeju.
Placa se 60€ godisnje.
Evo fotki od mojeg sivka koji to ima.
Ali kod BMW-a možes upisati broj šasije i izbaci svu opremu.
Screenshot_20211117-185218_Gallery.thumb.jpg.524d32beca013f3f6d300d99b095f7a6.jpgScreenshot_20211117-184813_Gallery.thumb.jpg.7273e229a8f9add670e68e2fa5bd3029.jpgScreenshot_20211117-184707_Gallery.thumb.jpg.82e6b1c842abefdd7ef0413710fcd99e.jpgScreenshot_20211117-184843_Gallery.thumb.jpg.e1dbdc46e2185796a560aa1306039e77.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nek je slago zato je spustio 1300e 🤣

Inace trenutno nema ni jedan X1 u RH do 20k eura da je ispod 100.000km

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Display, da ga nije uzeo u Vidakoviću možda ako je i on iz SB kao i ti? Nešto sam načuo da oni idu po aute samo u Francusku i države Beneluksa, s tim da sam od jednog frenda prošle godine čuo neki razlog zašto baš ciljaju na države Beneluksa i da me to odbilo, ali pojma više nemam što je to bilo tako da ne bih htio napisati nešto krivo.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, VedranSB said:

Display, da ga nije uzeo u Vidakoviću možda ako je i on iz SB kao i ti? Nešto sam načuo da oni idu po aute samo u Francusku i države Beneluksa, s tim da sam od jednog frenda prošle godine čuo neki razlog zašto baš ciljaju na države Beneluksa i da me to odbilo, ali pojma više nemam što je to bilo tako da ne bih htio napisati nešto krivo.

Je iz SB-a je i on ali auto nije iz Vidaković-a. Kupio ga iz ZG-a od nekog lika. A sad za Vidaković nemam pojma ovaj moj se dobro pokazao možda imam sreće, evo 175tkm ☺️

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, paco said:

Nisam ni znao da postoje ovakvi bnveji sa manualnim mjenjačima. Svašta.

 

Katastrofa jelda 🙂

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

podnio bih ja i siceve (nerado, s obzirom na novce al jbg) i radar i nepostojanje Vakule na ekranu, al manualac u BMW a da nije neki sad brzanac..no way.

Kilometri ce se napravit al pedaliranje ce i dalje ostat. 

Frend je kupio x1 2014cca , puno bolja oprema od ove, pano sportpaket sicevi oni kozni sa crvenim savom, sve 5, al ko kremenko pedaliranje oko mjenjaca isto 😗

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

podnio bih ja i siceve (nerado, s obzirom na novce al jbg) i radar i nepostojanje Vakule na ekranu, al manualac u BMW a da nije neki sad brzanac..no way.
Kilometri ce se napravit al pedaliranje ce i dalje ostat. 
Frend je kupio x1 2014cca , puno bolja oprema od ove, pano sportpaket sicevi oni kozni sa crvenim savom, sve 5, al ko kremenko pedaliranje oko mjenjaca isto [emoji10]
Ja sam slicnog misljenja. Sljedeci auto ne zelim vise pedalu kuplunga vidjeti. Za neki drugi auto/manji i moze proc. Ali ovaj auto sa rucnim mjenjacem je totalni promasaj.. dobro nije za nekog tko nezna za bolje od manualca, treba ga posjednut u neki automat pa vidjet koja je razlika.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.