Jump to content

Gume, upiti, preporuke, homologacija


Guest

Recommended Posts

Uz megsa dobio 4 zimulje na felgama "renomiranog" brenda starfire... Dot je iz 2018 i stvarno su kao nove, ako imaju 1000-2000 km. Nasarafio ih danas na auto...

Nemam predrasuda, ali vise vjerujem "markicama". Kako god, javim dojmove. Nadam se da slijedece kupujem ljetne, a ne zimske😂

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Danas izlazim iz garaže na Kvatriću i ispred mene Maseratti na ZG pločicama s renomiranim Nexen gumama.

Poslano sa mog 9026X koristeći Tapatalk

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, nansale said:

Danas izlazim iz garaže na Kvatriću i ispred mene Maseratti na ZG pločicama s renomiranim Nexen gumama.

Poslano sa mog 9026X koristeći Tapatalk
 

Znam ga🤣🤣🤣

Optika stepinec

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, zeko said:

Sava gume

20191130_064015.jpg

Umalo sam i sam u četvrtak prokleo dan što sam ih stavio na auto, a bilo mi bed jer su dvije vožene pola i dvije sezonu 😖

Link to comment
Share on other sites

Cek sam malo. Tko je tu lud ili naivan? Vi ste sad uvjereni da ova slika prometne tj. unistenog auta predstavlja razlog losih guma? I to jos Savinih? I to ste sve zakljucili iz cega? Zekinog komentara. Pa jbte forum

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

vozim na savinim  zimskim već četvrtu godinu, odlične po svim uvjetima ok, osim kad ugrije a kišica malo se osjeti na lošijem asfaltu, ne vozim relly dapače normalna vožnja, čak i do minhena itd

ali nitko ne govori o tome i da imate neznam kakve gume od poznatih proizvođaća ne pomaže vam puno u gradskoj vožnji jer nitko ne spominje po gradovima i prigradu stanje asfalta (osim otvorena ce3sta i autoput , gdje drži mislim i tigar guma) na sto metara po deset vrsta asfalta  kao u davna vremena kad smo traperice krpali da ostanu levisice na nama

Link to comment
Share on other sites

Sava radi novu tvornicu kod Udbine, na terenu bivse tvornice Sv. Sava,  tko je ikad prosao tom cestom znat ce. Jutros sam odlucio i sa Superba skinut GY i prodao sam ih, cekam otvorenje i onda cu ih kupit i namontirat, do tad sam na ljetnim, nove Contice, ionak imam 4x4 pa mi je svejedno jel snijeg ili led. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Neki dan sam bio u ducanu i vidim eskimo HP2 made in Germany. Neznam jel ima kakvu ulogu to.
Ionak je goodyear vlasnik save.

Link to comment
Share on other sites

Navodno je ta tvornica u DE nedavno zatvorena bas zbog otvaranja ove nove tu kod nas. Ima logike, ipak je zima u Lici jaka i tu im je lakse testirat gume i napravit bolju smjesu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites



...
Jutros sam odlucio i sa Superba skinut GY i prodao sam ih, cekam otvorenje i onda cu ih kupit i namontirat, do tad sam na ljetnim, nove Contice, ionak imam 4x4 pa mi je svejedno jel snijeg ili led. 


Jesi siguran da 4x4 cini neku bitnu razliku u voznji s ljetnim gumamam po snijegu?



Jasno ako je zima suha i ceste ociscene, onda ajde. Jos ako covjek ima 2 auta, onda se s jednim mozda i da svercati.
Link to comment
Share on other sites

Ne summer ali all season da..
Znam da kad sam imao yeti, planirao sam Michelin crossclimate jer je bila cudna dimenzija gume 215/60-16

Link to comment
Share on other sites

Kleber Krisalp hp3 ima li netko iskustva sa tom gumom
Gledam reviewe i koliko vidim nije loša e sad..?

Poslano Samsung A7

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.