Jump to content

aleeen

Recommended Posts

Ma displej ko displej, crkne ili ima los kontakt. A skidanje km ide preko OBD-a. :D

Link to comment
Share on other sites

Ja samo stisnem prstom na taj display i proradi.

Inace isto je skroz bijel, povremeno se dogada.

I nekad mi ne radi osvjetljenje instrument table, onda ga ugasim-upalim, par puta ponovim i proradi.

Tak isto ima musica i podizac stakla, pogotovo zadnji desni.

Kartica jedno vrijeme nije htjela paliti od prve pa sam ju mjenjao.

Sve ti je to losa kvalitete izrade, ali danas su svi isti po tom pitanju.

Link to comment
Share on other sites

Ja samo stisnem prstom na taj display i proradi.

Inace isto je skroz bijel, povremeno se dogada.

I nekad mi ne radi osvjetljenje instrument table, onda ga ugasim-upalim, par puta ponovim i proradi.

Tak isto ima musica i podizac stakla, pogotovo zadnji desni.

Kartica jedno vrijeme nije htjela paliti od prve pa sam ju mjenjao.

Sve ti je to losa kvalitete izrade, ali danas su svi isti po tom pitanju.

Meni se s mojim meganom desilo 2-3 puta da nije upalio osvjetljenje tabale(dok je na automatskom), i tati na meganu isto par puta... Nemam uopce pojma do cega bi to bilo... I samo se ugasi i upali auto i radi ve dalje....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

da li mi netko može reći gdje je kontrola brisača, jer mi se prilikom pokušaja pranja zadnjeg stakla pale prednji brisači

Link to comment
Share on other sites

Za pranje prednjieg stakla povučeš ručicu prema sebi, za zadnje pranje kolutić na toj ručici okreneš na 2 položaj. 1 položaj na kolutiću je uključenje zadnjeg brisača.

Link to comment
Share on other sites

zvuči kao šala ali recimo da je nesporazum...razumijem kako se pale naredbe ali ja imam problem s kontrolnom jedinicom ili nečim trećim jer prilikom okretanja kolutića i pokušaja pranja zadnjeg stakla pale mi se prednji brisači i brišu pet puta kao kad perem prednje staklo....hvala

Link to comment
Share on other sites

Rastavljanje razno:

 

Kako skinuti prednji logo sa branika ? Megane 2

Link to comment
Share on other sites

skines branik, imas dva sarafa, i 3 kopce koje otkacis i znak ide van skupa s crnom poadinom, nakon toga mozes iz crne pozadine izvuc

Link to comment
Share on other sites

Onda je problem ako je ručica original.

onda je problem gdje? u ručici? cijeli sklop je orginalan

Link to comment
Share on other sites

A sta bis to s UCH i s UPC?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

pa nemam pojma šta bi, možda provjerio konektore ili možda pojavu patine ili nečega na samoj ploči...prije se to nije događalo...pa pokušavam doći do izvora problema...a ako kolega mata kaže da nije problem u ručici moram ić dalje...možda nije ni u kompjuteru...mislim valjda nije moguće da se to desilo samo meni i mom autu

Link to comment
Share on other sites

Nije nemoguce da ručica bude u kvaru. Treba provjeriti nju i UCH.

Mislim da je vec netko imao slično ali ne mogu se sjetiti tko.

Link to comment
Share on other sites

Još jedno pitanje.. Jučer okrenem ručicu za pranje stražnjeg stakla i pumpicu za vodu i počne mi prskati prednje staklo. Prednji rade normalno.. Jel pumpa za prskanje vode jedna pa se nešto zeznulo ili?

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ista je pumpica i vjerojatno je gumica promjenila oblik.

Skinuti motoric izvaditi valjkastu gumicu i sa finim brusnim papirom pobrusiti.

Ako ne pomogne onda novi motoric za cca 100 kn

Link to comment
Share on other sites

Zanima me gdje se na meganu II ph1 nalazi sve broj šasije? Znam da ima kad se digne hauba na onom limu sa lijeve strane piše... ali vjerojatno postoji na više mjesta?

Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Imaš na vanjskom dijelu vjetrobanskog stakla,donji kut kod vozača zatim na naljepnici na dnu B stupa kod suvozača.

Link to comment
Share on other sites

Imaš na vanjskom dijelu vjetrobanskog stakla,donji kut kod vozača zatim na naljepnici na dnu B stupa kod suvozača.

Ok, hvala. Da li su to sva mjesta ili ima još negdje?

Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ista je pumpica i vjerojatno je gumica promjenila oblik.

Skinuti motoric izvaditi valjkastu gumicu i sa finim brusnim papirom pobrusiti.

Ako ne pomogne onda novi motoric za cca 100 kn

Skinuo pumpu, rastavio, očistio mulj unutra (pojma nemam odakle) vratio sve i divota.. Sve radi.. Hvala na savjetu... :)

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Stavio sam novi akumulator u megana 1.9dCi 2003.g. i normalno pali ali je ukupan nece se mrdnut sa mjesta... ko da je rucna dignuta, znaci ne mrda... Da li treba kodirati taj novi akumulator u komp od auta ili sta? Lud sam vise...

Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Spusti rucnu :aua:

Link to comment
Share on other sites

Spusti rucnu :aua:

Rekoh "ko" da je dignuta, a nije...

Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.