Jump to content

mata73

Recommended Posts

Gledam kod kolegice guma na pol potrosena. Hm hm.. Ipak nije bas trajna.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nešto često gledaš gumice kod kolegice.

Tko zna kako mjeriš dubinu ripne?! [emoji23] [emoji23]

Link to comment
Share on other sites

Nema Miloša u ovoj temi otkad smo ga skužili [emoji6]

Ipak je on žentlimen [emoji4]

Link to comment
Share on other sites

Bem vam sunce :) sta je tolka nejebica da samo na to mislite :D

Kolegica kod koje se slepam po kisi kad mi se neda s posla pjesice doma (inace imam 12minuta pjesice pa mi se za to auto nevozi)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Moje su počele pokazivati razdvajanje lamela na rubovima, što je posljedica načina vožnje. Uglavnom vozim konstantnom brzinom, pa i po zavojima što prouzrokuje jače trošenje rubova. Ista stvar mi se dešava na zimskim i manje vidljivo na ljetnim. Sredina netaknuta.

Link to comment
Share on other sites

Koliko sad km imaju tvoje? Ja si gledam uzeti sve 4 na autu koji sad planiram uzet ali me muci trajnost. Radim oko 23tkm i to gradske njezne pola a ostatak autoput, i to ne prebrzo obzirom na bebu u autu odnedavno. 

Link to comment
Share on other sites

Na caddyju ne baš nježne vožnje preko 64 tkm. Na graničniku su.

Link to comment
Share on other sites

Moje su blizu 10.000 km. Sutra fotkam pa okačim. Usput ću izmjeriti dubinu profila.

Link to comment
Share on other sites

Na caddyju ne baš nježne vožnje preko 64 tkm. Na graničniku su.

i kakva su tvoja iskustva? Jel pada jako drzanje s kilometrima?

Link to comment
Share on other sites

Vozio par puta, bile su ok s 3-4 mm, sad su na minimumu. To vozi ko stigne, jednom su skoro točak odvalili, utrpa se u njega mjenjač s busa, svega je vidio. Nije da se pazi. 

Link to comment
Share on other sites

39de54fbf20146c530b045ce5fb97e26.jpg

Ovdje se vidi kako su po rubu lamele razmaknute. Po sredini nema toga jer ne krecem naglo niti stajem, osim kada ima potrebe[emoji4]

Profil je 6.7-6.8 mm

Link to comment
Share on other sites

Pa to je nakon 10000km skroz dobra dubina. Na Laguni moram provjerit koliko je, isto ima 10tkm penzija voznje. 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Jos si uvijek razmisljam da li uzeti ove gume za Superb. Strah me da se ne razvale na autoputu po ljeti jer cu imati dosta km do Dalmacije i nazad u 7 i 8 mjesecu. 

 

Link to comment
Share on other sites

Koliko hitno trebaš mijenjati gume? Mislim da pričekaš još cca 1mj pa ću ti reći kako toplina utječe na njih.

Link to comment
Share on other sites

Nije mi hitno, imam zimske skoro kao nove jos na autu, nek se trose jos mjesec dana.. 

Al nekako mi je frka da ce se na tak teskom autu u mojim uvjetima voznje.

 

Edited by Max
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uf jos uvijek se ne mogu odluciti da li ove ili Michelin Pilot Sport 4 pa o da zimske. 

Imam ponudu za CC 93€ kom i PS4 87€ kom. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam što bi ti rekao. Ako si pažljiv vozač i predviđaš situaciju na cesti, ne voliš juriti zavojima onda bi ova guma bila ok.

Ja sve jesam osim ovog zadnjeg, a to ih opasno ždere. Mislim da ih AC ne jede puno jer imam dosta vožnje po istoj i nisam primjetio da se troše po sredini. Rubovi su počeli zijevati, zbog mekše bočnice.

Ako te zanima kako to izgleda javi se pa se nađemo.

Link to comment
Share on other sites

Ma tako i ja vozim, prije sam se i vozio jako po zavojima, npr. po magistrali od Zadra do Krka ili po Cresu i Losinju, sad tamo vise ne idem i uglavnom sam na AC Zg-Sibenik ili po Slo, Austriji i Italiji. 

Vjerujem da bi mi bila ok ali oduvijek sam imao samo vrhunske gume i da sad nemam bebu od 4 mjeseca vjerojatno bi uzeo CC ali ipak bi htio sad imati najbolje. 

Osim toga, ovaj auto cu voziti vjerojatno oko 5 godina pa je logicnije uzeti 2 seta guma. 

Kod CC me isto tako dosta zacudila tvrdoca, usudio bi se reci neudobnost i to bas na Laguni koja je inace lađa! A Superb je tvrdi i frka me da mi ne lupa stalno jer mi to ide na zivce! 

Mislim da cu ici na PS4. ?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.