Jump to content

SCENIC IV - ESPACE V


M@tt

Recommended Posts

8 hours ago, Fredy said:

Koji je razlog da na sve motore OSIM 1.3 TCE 160ks moze adaptivni tempomat? Ne kuzim taj detalj. Kako mi je oboje zanimljivo volio bih znati zasto bas ta kombinacija nije moguca

Pričamo o Scenicu? Paket Krstarenje

Link to comment
Share on other sites

Pričamo o Scenicu? Paket Krstarenje
Da scenic ili grand scenic. Katalog kaze adaptivni tempomat moguc sa svime osim sa motorom 1.3 tce 160 ks. Zasto?
Link to comment
Share on other sites

Zna li netko postoji li možda kit/korektor za lak, žena mi ogrebala kvaku. Nije velika ogrebotina svega 1cm ali se primijeti jer je auto zlatne boje a ogrebotina crna :)

Link to comment
Share on other sites

Da scenic ili grand scenic. Katalog kaze adaptivni tempomat moguc sa svime osim sa motorom 1.3 tce 160 ks. Zasto?
.9ae01b82407fb386802bd3f36d8a5322.jpg&key=c6d432702a984aaf0d4d1eda4cbb11be23b3457edebab62f5bffad52e3f40641

05eb0cd8d7bb154210e5bb5e6b001c41.jpg

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, legenda128 said:

Zna li netko postoji li možda kit/korektor za lak, žena mi ogrebala kvaku. Nije velika ogrebotina svega 1cm ali se primijeti jer je auto zlatne boje a ogrebotina crna :)

Postoji, il u ovlasteni il gdje mijesaju boje... Tipa stara samoborska ... Guglaj

Link to comment
Share on other sites

Super je, ali kad vidim tu Renault "kožu" koja je čista plastika kad je hladno, radije ne bi. Još i stolići na naslonu sjedala koje nitko ne koristi, a uzimaju mjesta za koljena tamo gdje najviše treba. Svaka čast inženjeri!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Grunf said:

Super je, ali kad vidim tu Renault "kožu" koja je čista plastika kad je hladno, radije ne bi. Još i stolići na naslonu sjedala koje nitko ne koristi, a uzimaju mjesta za koljena tamo gdje najviše treba. Svaka čast inženjeri!

stolici su vrhunska stvar pogotovo za roditelje s malom djecom, ja sam 190cm i koljena su mi taman do dna police kad je vozacko sjedalo skroz otraga...

Link to comment
Share on other sites

Ma sve ok, ja u "obični" ne stanem iza...

Kada je krenulo pomodarstvo...i kralj klase scenic je otisao skroz u krivo...šteta

Link to comment
Share on other sites

Bila je dilema oko tog stolica, navodno su se odlucili serijski ga stavljati na HR trziste dok je na drugim trzistima nadoplata. S njime zna biti malo usko na scenicu za vise no na grandu je sve ok. Ako nekoga bas smeta moze se jednostavno odsarafiti

Link to comment
Share on other sites

moje na scenicu ne sjećam se kad samo otklopio. A da mi smetaju radio bi šarafciger

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znaci 115, 140 i 160 ks.
A kakva je razlika u odnosu na onog 1.3 tce iz novog dustera koji ima 130 ili 150 ks?

Link to comment
Share on other sites

Znaci 115, 140 i 160 ks.
A kakva je razlika u odnosu na onog 1.3 tce iz novog dustera koji ima 130 ili 150 ks?
Google brijem da zna
Link to comment
Share on other sites

Vjetojatno razlika samo u mapi.. presitno je to 10 ks na turbaku da bi bile neke razlike na motoru. Identicni idu i u mecke pa je to sve isto..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Probao na dan grand scenic 1.7 120 dci manualca. Nema 160 ecd koji trazim ali dovro mi je doslo da osjetim ergonomiju. Auto mi se dopada i sjedim u njemu ok sto mi je najvaznije. Od gluposti ima cudno rjesen centalni greben ciji rub ekrana udara direktno u koljeno i zulja, centralni greben se mogao i pametnije iskoristiti, navi je malo nelogican, buka vjetra je premjetna iznad 140kmh, steta sto nema 4control opciju. Ostalo ok. 8bc26c233ca99393a3f0cae66634ac54.jpga6cc6ae451a6295e62b316acd5381615.jpg029aa0b32ea452eb45cc594f42fbe698.jpg10ce1eef05d1bffa62d4cb4bbf2957db.jpgdf9108811347eb714d5c3c4343d6a2a3.jpg

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Fredy said:

 udara direktno u koljeno i zulja,

isto je i na scenicu II, ali na scenicu IV je to jos gore, auto nije za dugonoge ili visoke definitivno...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

isto je i na scenicu II, ali na scenicu IV je to jos gore, auto nije za dugonoge ili visoke definitivno...
Koji auto je po tebi dobar za visoke, dugonoge? Veci od ovoga je samo espace koji je preskup. Imas kakvu sugestiju?
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Fredy said:
14 hours ago, riceburner said:
isto je i na scenicu II, ali na scenicu IV je to jos gore, auto nije za dugonoge ili visoke definitivno...

Koji auto je po tebi dobar za visoke, dugonoge? Veci od ovoga je samo espace koji je preskup. Imas kakvu sugestiju?

vozio sam isto u vise navrata novi espace, isto s**nje kao u scenicu, ja cu ako mi se neke stvari posloze u naredno doba nazalost morat promijeniti marku 😞 bit ce nekaj iz vag koncerna, ali otom potom...

kaj se tice ergonomije za vozaca u toj klasi touran je osjetno bolji, jedino sto njega nema u "grand" izvedbi, a seatova alhambra je u startu skoro 80k kn skuplja... ne bi se rado odvikao preglednosti i komocije

povisenog  auta, ali u buducnosti ce i neki karavan morat posluzit...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.