Jump to content

SCENIC IV - ESPACE V


M@tt

Recommended Posts

Minusom ga udri, minusom, strelicu mu strmopiz*i. 🤣

1 hour ago, Fredy said:

dacia do tokija??

Preko Milwaukeeja?

  • Thanks 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kak si ti lagunom zadovoljan mogu i ja biti dusterom.
Ti vec 500god biras auto nit znas bi crni, bijeli, dizel ili da leti[emoji1787][emoji23]
 
Pa te ne prozivam[emoji849]
Svatko nek kupi kaj oce, necu vise ni komentirat na forumu. 
Nhf 
 
 
Jbg kad se okolnosti stalno mjenjaju a ne kupujem sebi vec obitelji, ja imam sluzbeni. Ima dana kad bih 200ks a opet nekada neki hibridic. Zajednicko im je da polozaj sjedenja mora biti uspravan.

Evo ti kaj trenutno vozim par mjc49437c9a1c5b758a2dd1cb6e078f66e.jpg
Link to comment
Share on other sites

Jel netko mijenjao žarulju? Meni je jučer krepala h7 sa vozačeve strane. Prvi put u dvije godine. Skinuo staru bez problema, ali vraćanje nove nazad nema šanse. Nikako da sjedne kako treba, i sad stoji ali se njiše jer nije u ležištu kako treba. Izgubio dva sata pokušavajući, lud. Jel netko imao sličan problem?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja imam led svjetla tak da ne. :)

Al se isto na mazdi 2 mucim s tim zaruljama kad ih kompliciraju do bola bezveze.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Evo, upravo sam uspio riješit. Valjda sam sad miran neko vrijeme. Zbilja sam se namučio :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ništa posebno GE, valjda najjeftinije koje imaju default_smilie2.gif Dvije za 28 kn sam kupio, baš da vidim koliko će izdržati. Imaš možda kakvu preporuku za ubuduće?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Link to comment
Share on other sites

Interesantno i ja sam stavio najobičnije GE umjesto Osrama koji je dosao na autu jer nisam bio zadovoljan. Procitao sam na nekom testu da su među boljim između standardnih. Međutim meni izgledaju lošije od Osram Original. Sad gledam i njih zamjeniti. Na Meganu je to 5 min posla.

 

Link to comment
Share on other sites

Predstavljen ESPACE V Facelift.

Očekivano, dobio je scenicove 20" kotače, infotainment iz Clia V i "nove" motore 2.0 blue dCi sa 160 i 200 konja.
Za čudo, nije dobio Renaultov svjetlosni potpis s u "C" obliku. To vjerojatno čuvaju za slijedeću generaciju.

Ovaj automatski mjenjač vrh izgleda. Bar da njega stave u talismana, a ne onaj štapni...

image.png.51eb7afe62e9c2abff726d0adc171481.png

image.png.8d4a92f24cd0216e9a7b9be34b5b82f0.png

image.png.d46930b7f1386579dccf471d7b4fa9c1.png

image.png.a77fdd4a837a880a36c7206a77469a04.png

image.png.3dff07687860dc82726f181a51d49588.png

Edited by MB104
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ma da?? Kada izlazi ovo cudo??

 

 

Ova boja je isto zakon!

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

https://autoblog.rs/blog/auto/noviteti/2019/11/25/renault-espace-facelift2.


Evo tu ima vise slika:

https://paultan.org/2019/11/26/2020-renault-espace-facelift-receives-subtle-tweaks/


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Espace facelift, poboljšanje točno

di treba, 2.0 dci motor, multimedija i cupholderi.. 

 

Netko je spomenuo 20” scenicove kotače. Nema ovo veze sa tim 195/55 “20 kotačima

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, direstraits said:

Još da su uveli bolje automatske mjenjače s makar 7 ili 8 stupnjeva. Gdje bi im kraj bio. 

Pa zar nije ovo edc 7 isti onaj kao i na 1.5dci /1.3 tce?

Link to comment
Share on other sites

Kažu  Matrix led svjetla da ima. Koja je prednost Matrix u odnosu na obična led?

Link to comment
Share on other sites

Kažu  Matrix led svjetla da ima. Koja je prednost Matrix u odnosu na obična led?


Da to i mene zanima.

Audi ih ugraduje u svoje jace pakete...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Adaptivni LED, selektivno zatamni segmente da ne zaslijepi vozila ispred, vozila koja dolaze u susret i prometne znakove. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Neke sitnice su usminkane jos vise. Posebno brzinomjera sto svi su poceli danas nuditi. 2.0 dci 135-140 co2. Za novo vozilo je 30 tisuca kuna samo za co2 i jos 20 tisuca za vrijednosnu komponentu auta. Ide u initiale pariz bez problema cijena preko 450 tisuca kuna. Tko bu to kupio u HR novo :) Ako je za stari model cijena u full opremi isla bez problema preko 400 tisuca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nitko. 

Jedino teški zaljubljenici ili oni koji žele biti drugačiji. 

Jerbo, onaj koji ima tolike novce za novi auto, Renault ne gleda. Barem ne kod nas. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.