Jump to content

Kupnja rabljenog automobila


jurica.gregurovic

Recommended Posts

11 hours ago, Ruske said:

ALI DI NOTE... šŸ˜ž

meni je tuzno da BILO KAKVA muska osoba, bio car guy ili obican, preferira note u odn na druge aute

i ne, ne mislim na karanje i neznam sta, vjerovali ili ne, vise sam karao u meganu i C2, nego u cupri ili laguni, odnosno nisam uopce u potonja 2

ugl nebitno to, imao sam note kao sluzbeno vozilo god dana i nisam ga nikako dozivio, jedino sta je valjalo je to da je bio automatic...

Mislim da si ti generalno premalo karao ruske, s autom ili bez.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

bome ti bratič sve znas...volim uvijek cuti neke stvari o meni za koje nisam nikad znao

evo na ovu temu sam popricao sa vise osoba (car guyevi i obicni ljudi) jucer i SVE redom su mi potvrdile da nissan note je zenski auto, a neki su se i zabrinuli oko opredjeljenja tog decka od 20g koji trazi takav auto. a da ne pricam o reakcijama car guyeva (bit cu pristojan i ne napisat jer bi dobio ban)

Link to comment
Share on other sites

I meni je žena rekla slično kad sam isprobavao Notea. Rekla mi je ko' iz onog vica - "nisi ti gej, ti si obična pederčina" Ā šŸ˜Ŗ

Sad gledam i ispada da je Baleno manji od Note-a u svakom pogledu:

https://www.autoexpress.co.uk/suzuki/baleno/96071/suzuki-baleno-vs-honda-jazz-vs-nissan-note-pictures
Ā 

Link to comment
Share on other sites

Ruske, ruske, predrasudama na forumu nije mjesto. Jos uvijek se nadam da se zaebavas... al eto, nadu svi znamoĀ :D

Ā 

Ā 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VedranSB said:

Ja isto vozim ženski auto jbg.

Ove koji voze ženske aute treba izbaciti sa foruma šŸ¤£

17 minutes ago, Vuco said:

I meni je žena rekla slično kad sam isprobavao Notea. Rekla mi je ko' iz onog vica - "nisi ti gej, ti si obična pederčina" Ā šŸ˜Ŗ

Sad gledam i ispada da je Baleno manji od Note-a u svakom pogledu:

https://www.autoexpress.co.uk/suzuki/baleno/96071/suzuki-baleno-vs-honda-jazz-vs-nissan-note-pictures
Ā 

Jedino Å”to je najjeftiniji Baleno na NjuÅ”kalu 9800, ne računajući jedan iz uvoza za 9500 - to mu izvan budžeta. A i taj za 9800 bi možda spustio, ali je iz Vinkovaca, predaleko za vidjet auto iz Rijeke

Link to comment
Share on other sites

evo laci je predlozio minija, s time se mogu pomirit da mladi decko do 20g vozi minija. ali note ili baleno ne. nikako

Link to comment
Share on other sites

ako je JCW onda valja xD ma sve je dobro samo ne note...

Link to comment
Share on other sites

Hahaha, tu oko mene zene voze ili minija ili fiata 500. Cak ima i dosta Works-a, sve redom ljepotice za volanom. One kaj nemaju nikakvog stila voze obiteljske volswagene. Al svakom njegovo.

Link to comment
Share on other sites

To se podrazumijeva, da ne zasere ugled minija kao auto za lepe tetke. Cak ima undercover minijaturista koji kod preprodaje minija kontroliraju iz grmlja dal su zemskinje koje ga kupuju barem 9/10. Reda mora biti. Kak mladi decki smiju samo u golfove i lagune cupe, taj se u mini ne smije ak imas visuljka il ak ne opustas muske vilice. Moderna neka vremena.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

a bas ti je laguna coupe mladenacki auto, a bome ni spanerski. krme debelo anemicno, ja ju vozim samo jer mi se svida auto i jer je renol i uostalom jer ne divljam ko vecina sumahera oko mene (i u slabijim autima) al bome netko od 20g nema sta traziti u tom autu, a bome ni GTI fanboyevi, posto ima bar 400kg vise od idealnog golfa

Link to comment
Share on other sites

Za nekoga tko ne zna puno o autima i kome je auto isključivo prijevozno sredstvo uvijek preporučam Toyota/Honda/Kia/Hyundai benzinac. Vjerujem da se da naći Auris 1.6 vvti ili Civic 1.6 u izvrsnom stanju sa malo km za tu cijenu, prst u uho, toči i vozi. Honda i izgleda dobro i definitivno je mladenački auto. Note je daleko od loÅ”eg auta, ali u tom cjenovnom rangu sigurno može naći puno bolji auto od Note-a. Ako neće japance i korejce Ford Focus mk2 1.6 benzin bez varijatora faze je dobar i siguran auto, Volvo C30 je joÅ” bolji i ima "cool" factor, pogotovo u dobroj opremi.Ā 

S obzirom da je ovo Renault forum, Scenic dvojke redizajn su bagatela zadnje Å”to sam gledao po oglasima, MPV kao i Note, malo veći ali i sigurniji i prostraniji, a razliku u cijeni neće sigurno potroÅ”iti na kvarove i održavanje.

Ā 

EDIT: Zaboravio sam, PRIUS, najbolje prijevozno sredstvo od točke A do točke B. Rikverc kamera, automatik, auto je nepoderiv, potroÅ”nja smijeÅ”na, a do 9000 se sigurno da naći neki.Ā 

Edited by DarioSafrane
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ruske said:

a bas ti je laguna coupe mladenacki auto, a bome ni spanerski. krme debelo anemicno, ja ju vozim samo jer mi se svida auto i jer je renol i uostalom jer ne divljam ko vecina sumahera oko mene (i u slabijim autima) al bome netko od 20g nema sta traziti u tom autu, a bome ni GTI fanboyevi, posto ima bar 400kg vise od idealnog golfa

Ti si ruske svakim danom sve zabavniji!Ā :D

E, i nije renol nekl renault il ajd reno, jebate vec imas 20 godina iskustva s njima i jos uvijek ga nemos slovkat kak spada. :plazi:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Za nekoga tko ne zna puno o autima i kome je auto isključivo prijevozno sredstvo uvijek preporučam Toyota/Honda/Kia/Hyundai benzinac. Vjerujem da se da naći Auris 1.6 vvti ili Civic 1.6 u izvrsnom stanju sa malo km za tu cijenu, prst u uho, toči i vozi. Honda i izgleda dobro i definitivno je mladenački auto. Note je daleko od loÅ”eg auta, ali u tom cjenovnom rangu sigurno može naći puno bolji auto od Note-a. Ako neće japance i korejce Ford Focus mk2 1.6 benzin bez varijatora faze je dobar i siguran auto, Volvo C30 je joÅ” bolji i ima "cool" factor, pogotovo u dobroj opremi.Ā 
S obzirom da je ovo Renault forum, Scenic dvojke redizajn su bagatela zadnje Å”to sam gledao po oglasima, MPV kao i Note, malo veći ali i sigurniji i prostraniji, a razliku u cijeni neće sigurno potroÅ”iti na kvarove i održavanje.
Ā 
EDIT: Zaboravio sam, PRIUS, najbolje prijevozno sredstvo od točke A do točke B. Rikverc kamera, automatik, auto je nepoderiv, potroÅ”nja smijeÅ”na, a do 9000 se sigurno da naći neki.Ā 
Oprosti, o kojoj Hondi govoriÅ”?

Poslano sa mog RMX2170 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

O Civicu osme generacije, recimo 2010. godina 1.8 benzin

1 hour ago, asterix said:

Oprosti, o kojoj Hondi govoriÅ”?

Poslano sa mog RMX2170 koristeći Tapatalk
Ā 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, DarioSafrane said:

Za nekoga tko ne zna puno o autima i kome je auto isključivo prijevozno sredstvo uvijek preporučam Toyota/Honda/Kia/Hyundai benzinac. Vjerujem da se da naći Auris 1.6 vvti ili Civic 1.6 u izvrsnom stanju sa malo km za tu cijenu, prst u uho, toči i vozi. Honda i izgleda dobro i definitivno je mladenački auto. Note je daleko od loÅ”eg auta, ali u tom cjenovnom rangu sigurno može naći puno bolji auto od Note-a. Ako neće japance i korejce Ford Focus mk2 1.6 benzin bez varijatora faze je dobar i siguran auto, Volvo C30 je joÅ” bolji i ima "cool" factor, pogotovo u dobroj opremi.Ā 

S obzirom da je ovo Renault forum, Scenic dvojke redizajn su bagatela zadnje Å”to sam gledao po oglasima, MPV kao i Note, malo veći ali i sigurniji i prostraniji, a razliku u cijeni neće sigurno potroÅ”iti na kvarove i održavanje.

Ā 

EDIT: Zaboravio sam, PRIUS, najbolje prijevozno sredstvo od točke A do točke B. Rikverc kamera, automatik, auto je nepoderiv, potroÅ”nja smijeÅ”na, a do 9000 se sigurno da naći neki.Ā 

Mi, vlasnici priusa, nikako ne volimo da se o priusu priča kao nečemu pozitivnom.

Auto je čudan, nit struja nit benzin, loÅ”e ide, sav je ženskast, napravljen je za pedofile, aseksualne osobe, lgbtiq zajednicu i općenito čudake. Po gradu ispod 9L ne ide, a na autocesti troÅ”i viÅ”e nego bilo koji dizel. Dijelova nema ni za lijek.

Auto ima dvije baterije, i obje rikavaju svake godije. Ova mala od 12V je posebna, nema,je skoro nigdje, a ova velika koÅ”ta kao cijeli auto.Ā 

Da skratim, samo ću parafrazirati jednog uvaženog člana čiji sam identitet zaboravio.

Reče on meni - "pa ti si non-car guy".

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pere said:

Ti si ruske svakim danom sve zabavniji!Ā :D

E, i nije renol nekl renault il ajd reno, jebate vec imas 20 godina iskustva s njima i jos uvijek ga nemos slovkat kak spada. :plazi:

Ā 

Neznam zasto prozivas covjeka neopravdano, nepisano je pravilo da vlasnici ovih konkretnijih Renaulta imaju pravo napisati za svoj auto da imaju renola ili Renola, kaj ce ovaj sa 1.5dci sam Bog da mu se ne raspadne dizna il mu neki ček inđekÅ”n ne iskoči iza ugla

Edited by hrvojexyz
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, filipbabok said:

Mi, vlasnici priusa, nikako ne volimo da se o priusu priča kao nečemu pozitivnom.

Auto je čudan, nit struja nit benzin, loÅ”e ide, sav je ženskast, napravljen je za pedofile, aseksualne osobe, lgbtiq zajednicu i općenito čudake. Po gradu ispod 9L ne ide, a na autocesti troÅ”i viÅ”e nego bilo koji dizel. Dijelova nema ni za lijek.

Auto ima dvije baterije, i obje rikavaju svake godije. Ova mala od 12V je posebna, nema,je skoro nigdje, a ova velika koÅ”ta kao cijeli auto.Ā 

Da skratim, samo ću parafrazirati jednog uvaženog člana čiji sam identitet zaboravio.

Reče on meni - "pa ti si non-car guy".

Zaboravio si da kočnice mijenjas svake nedjelje poslije mise. :)

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, filipbabok said:

Mi, vlasnici priusa, nikako ne volimo da se o priusu priča kao nečemu pozitivnom.

Auto je čudan, nit struja nit benzin, loÅ”e ide, sav je ženskast, napravljen je za pedofile, aseksualne osobe, lgbtiq zajednicu i općenito čudake. Po gradu ispod 9L ne ide, a na autocesti troÅ”i viÅ”e nego bilo koji dizel. Dijelova nema ni za lijek.

Auto ima dvije baterije, i obje rikavaju svake godije. Ova mala od 12V je posebna, nema,je skoro nigdje, a ova velika koÅ”ta kao cijeli auto.Ā 

Da skratim, samo ću parafrazirati jednog uvaženog člana čiji sam identitet zaboravio.

Reče on meni - "pa ti si non-car guy".

I da si getribu slagao već 4 puta šŸ˜€

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Domba said:

Zaboravio si da kočnice mijenjas svake nedjelje poslije mise. :)

Ā 

9 hours ago, DarioSafrane said:

I da si getribu slagao već 4 puta šŸ˜€

Oboje spada u redovno godiŔnje održavanje.

Getriba je posebna priča, jako neprecizna i stalno ispada iz brzina, pogotovo iz rikverca. Evo, pogledajte.

Ā 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglaÅ”avanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vaÅ”em web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa koriÅ”tenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponaÅ”anja.