Jump to content

Kupnja rabljenog automobila


jurica.gregurovic

Recommended Posts

1 minute ago, hrvojexyz said:

Ruzne su mi te navlake al nebih rekao da ste u pravu - cuvaju volan od daljneg trosenja. Nije neka usporedba s vezicama, vezice cuvaju kakti od krade po meni relativno nepotrebno jer tko hoce precvikat ce ih ... a ovo fakat sacuva volan, AKO stavis na volan koji nije vec unisten

Inace auto izgleda fora, najveca prednost mu je panoramadach ?

oko 4 po meni vrijedi, za koliko ce otic je pitanje zaljubljenosti kupca.

A i ove felge bas ne pomazu

Al da slazem se , treba vidjeti volan ispod navlake i vozavecu bocnicu lijevo , pa da prokomentiramo kilometre.

Beige interijer daje dozu elegancije na odnosu na komunisticki crni , naravno ak je donekle ocuvan.

Ja bih uvijek platio vise za takav "posebniji" auto, heck i kod BMWa mi je daleko ljepsa takva beige unutrasnjost nego crna sa onim crnim klupama umjesto siceva.

 

Edited by hrvojexyz
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Max said:

Imam bez kozu u tamnom autu i na Superbu pa nemam nikakvih problema, a i Laguna je slicna tak da me to ne muci.

Ne možeš uspoređivati Clio koji košta 12.000€+ sa Superbom koji košta 25.000€+
Superb ima lak i stakla koji odbijaju sunce. Clio to nema. U Cliu će ti biti kao u pećnici.

Link to comment
Share on other sites

Isti kuac, imam plavi A4 avant sa tamno sivom kožom, bijeli meg3 gt sa polukozom, zeleni punto1sa crnom kozom, sivu lanciu y sa šarenom unutrašnjosti koja nije kožna, i u svakom je jbna pećnica kad auto stoji na suncu bez obzira na boju vozila starost i kvalitetu. čak mi se čini da na lanciji najviše davi toplina kad je otvorim ali se i najlakše prozraci-rashladi..

Link to comment
Share on other sites

@laci kako ti je sjesti u kratkim hlačama kad se kožno sjedalo upeče? ;)  na tkaninu sjednem bez problema, ali na kožu.... ajmeee :)

Kad ljeti idemo s posla ovi s kožnim sjedalima uvijek luftaju aute par minuta prije nego sjednu.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam tak kurio noge u Laguni ali bome u Superbu ne, opcenito je koza u Skodi daleko finija i kao da nije plasticna kao u L. 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, mario #8 said:

 

 

 

 

 

 

A gle. Da je specifican i nemas orijentir, je.

Da po meni vrijedi bar 1000-1500€ vise od nekog 1.2 sa srednjom opremom, vrijedi (nov je bio x2).

Da mu je voznja i odrzavanje 2 zene neki plus, i nije. Mislim, moze bit al i ne mora. Nije plus sam po sebi.

Ima i automatik svojih zakonitosti koristenja i sjebe se jednako lako kao i rucni ak su mutavac.

E sad. Da je 1000€ jeftiniji bio bi relativna prilika za nekog tko bas to zeli. Ovak je li la. Ni za 4500 nebi otisao u par dana po meni.

Imas u biti pregovaracku prednost jer je konkretno automatik u ovom slucaju uteg u prodaji, a ne plus. Suzen broj kupaca.

Jos i u kombinaciji sa 1.6.

Ja bi za to volio dat mininalno preko 4000. Do 4500. A opet, da gledam bas kao ti iskljucivo automatik za zenu, dao bi i preko 5000.

 

Obzirom da vec mjesecima alibi nonsalantno gledas te auteke, ja bi lijepo onak bolikurcinski nezainteresirano nazvao. Pa mozda kao lagano i pogledao. Pa bio onak mutavo nezainteresiran i pustio da prodavatelj krene prodavat i nudit nizu cijenu. Pa kao imam jos ovaj auto u vidu, pa onaj. Pa joj kolko to trosi. Da je bar 0.7 motor. I tak. Pa pustio par dana.

Al dao do znanja da sam kupac koji ce kupit isti tren za tebi dobru cijenu.

I onda onak dobis na kraju ponudu 5000. Pa nek se jos malo kisele pa se javis ko samaritanac za par dana i ponudis 4500. XD

 

Naravno, ak je auto dobar. default_smilie2.gif

 

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

 

 

 

 

Mislim da 4000 krov koliko to vrijedi. I to je previše

Link to comment
Share on other sites

@Med0 isto kao na motor :laugh: 

naviknuo sam s godinama pa ni ne kužim zašto  drugi kukaju. Ali ima fora, recimo parkiraš tako da ti sunce ne tuče kroz sofersajbu cijelu dan..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Isao sam pogledat ovog Clia, izgleda uredno za te godine i km. Sjedalo vozacko je u odlicnom stanju a volan je oljusten, jel to boljka na tim autima ili kaj? Lak je kao narancina kora cijeli, ne znam jel to tak na Cliu ili je cijeli lose farban, to treba provjeriti, ja nisam dovoljno strucan. Mjenjac i sve tipke su kao nove, gume su za bacit a i felge nisu neka sreca. Mislim da cu ga odvest na provjeru ak zena bude raspolozena za debelo spustanje cijene. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nas sad malo opet gledam i to kaj velis, kak su rekli, plafon 4000€.

Nema neki ljetni set kotaca sa originalnim felgama?

Auto mi djeluje nizi od originala. Vidi dal je spusten il je pao.

Volan napravis bolji od originala za 1000 kn al i to ukalkuliraj. Nebi mi stanje volana cak bacalo sumnju na km, ak su fakat zenske vozile znas i sam. Kremice, prstenje, sminka, mazenje volana. XD

A sve to na neku umjetnu kozu/skaj i nije cudno da je ispucao.

 

To negdje u Spanskom?

 

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Može se i skratiti priča i reći da se za te pare dobije veći i kvalitetniji auto koji ide bolje i troši manje.

Link to comment
Share on other sites

S tolko opreme i automatikom tesko. 

I zgodnije mi je da je Clio nego Megane, em je noviji model em je manji rafi zene i voznje. 

Ne znam za felge, zena je u DE i sin mi je pokazao auto, mali od 17 godina. Na Gornjem gradu je auto. Ne izgleda nizi uzivo. Volan sredi Matus za normalnu lovu. ?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ivan.martinko said:

16000 km dci star 5 godina iz uvoza? Treba vidjet kolko ima stvarno km..

Možda je garažiran u smislu da 4 godine nije izašao iz garaže.. ovo i ja koji se ne kužim previše u automobile ne vjerujem da je prava km..

Link to comment
Share on other sites

Vjerujem da im se omakla jedna nula

Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo je da se nikada nula viška ne potkrade :D

Link to comment
Share on other sites

Mali offtopic, kako se u ABSu provjeri kilometraža? Jeli to isto preko clipa ide?

Link to comment
Share on other sites

Mali offtopic, kako se u ABSu provjeri kilometraža? Jeli to isto preko clipa ide?
CLIP nema tu mogućnost

TURBO TERROR

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zeko said:

Maxx evo naso ti auto.

Ak ga prodaju za 28tkn uzimam ?

Link to comment
Share on other sites

Ma za zenu koja je pocetnik necu kupit auto od 100tkn, neka smisla. A evo, ovaj Clito zgleda skroz ok za potrebe koje imamo.. 

Link to comment
Share on other sites

Iskreno bi ti prius preporučio, ali trenutno nema baš nekih primjeraka u Hrvatskoj za ove novce koje si namijenio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Golman said:

Mali offtopic, kako se u ABSu provjeri kilometraža? Jeli to isto preko clipa ide?

Meni je izbacilo taj podatak sa pyren - om i elm bluetooth adapterom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.