Jump to content

Kupnja rabljenog automobila


jurica.gregurovic

Recommended Posts

13 hours ago, LeoRS said:

Previse je to love za 1.6 sa bazicnom opremom.

 

bilo previše ili ne, ne možeš nać benzinca sa žešćom opremom, čak ni coupea u HR, jedino izvana. kod nas samo dizeli, 90% meganea 3 su dizeli.. a oni imaju opremu.. benzinci su kod nas rijetki i bez opreme, i tak već 20 godina..

isto kak su rijetke alu felge za takav auto.. ja sam jedvah našao neke 16 cola jer što god bih našao u oglasnicima ili drugdje isti dan bi nestalo. i drže cijenu.. uzeo sam ove, samo mi se šarafi čine prekratki.. 

na meg 2 sam imao RC design i bili su šarafi ok, na čeličnima su hvatali kompletni navoj u glavčini (nekih 10-12mm) a na alu nekih 8mm što je bilo ok.

sad na ovima isto tak mi šarafi hvataju čeličnjače skroz a alu zadnje 8mm a prednje cca 6mm, bojim se da je to preplitko, uzeo bih 10 šarafa koji su 5 mm duži od ovih, nove se ne isplati, moram naći rabljene, ima ih, mislim da su moji 25mm navoj, znači trebam 30, inače šaraf ide od svačega, M12x1.5mm, konus 60 stupnjeva..

nabavit ču čepove sa reno značom ili stavit one 3D naljepnice..

0904CE89-0E78-412F-A3B9-F9ECD97D9E68-909-00000050F073961A.jpg

FB_IMG_15480728661301772.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nekako mi ne sliši Reno znak na crnoj pozadini sivih felgi. :nezna: Na III nije tako išao. Rađe bi "prefabao" natpis rial i ostavio sivi čep.

Link to comment
Share on other sites

Martinko, to si ti uzeo felge? Ove Rial? To je model Milano ak se ne varam?

Jedna od rijetkih non OEM felgi koje su fakat pristojne. Relativno jednostavne, tesko se s njima fula. Kaj se tice znaka, nemam pojma dal bi komplet cepovi od OEM felgi pasali, al bi morao obavezno po meni cep sa bas fizicki izpupcenim znakom u ulegnucu. Inace bi radije ostavio Rial cep od neke 2 il 3D nalje samo.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ivan.martinko said:

bilo previše ili ne, ne možeš nać benzinca sa žešćom opremom, čak ni coupea u HR, jedino izvana. kod nas samo dizeli, 90% meganea 3 su dizeli.. a oni imaju opremu.. benzinci su kod nas rijetki i bez opreme, i tak već 20 godina..

isto kak su rijetke alu felge za takav auto.. ja sam jedvah našao neke 16 cola jer što god bih našao u oglasnicima ili drugdje isti dan bi nestalo. i drže cijenu.. uzeo sam ove, samo mi se šarafi čine prekratki.. 

na meg 2 sam imao RC design i bili su šarafi ok, na čeličnima su hvatali kompletni navoj u glavčini (nekih 10-12mm) a na alu nekih 8mm što je bilo ok.

sad na ovima isto tak mi šarafi hvataju čeličnjače skroz a alu zadnje 8mm a prednje cca 6mm, bojim se da je to preplitko, uzeo bih 10 šarafa koji su 5 mm duži od ovih, nove se ne isplati, moram naći rabljene, ima ih, mislim da su moji 25mm navoj, znači trebam 30, inače šaraf ide od svačega, M12x1.5mm, konus 60 stupnjeva..

nabavit ču čepove sa reno značom ili stavit one 3D naljepnice..

0904CE89-0E78-412F-A3B9-F9ECD97D9E68-909-00000050F073961A.jpg

FB_IMG_15480728661301772.jpg

Kak ne, ima benzinaca sa opremom, ja sam imao gt linea, a ima ih i u oglasima samo treba nac.

Link to comment
Share on other sites

Martinko, to si ti uzeo felge? Ove Rial? To je model Milano ak se ne varam?

Jedna od rijetkih non OEM felgi koje su fakat pristojne. Relativno jednostavne, tesko se s njima fula. Kaj se tice znaka, nemam pojma dal bi komplet cepovi od OEM felgi pasali, al bi morao obavezno po meni cep sa bas fizicki izpupcenim znakom u ulegnucu. Inace bi radije ostavio Rial cep od neke 2 il 3D nalje samo.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


Je Rial milano. Nalijepit cu 3D nalju na ovaj Rial cep. 5.7 mm mislim da je. Ima u ducanu pravi smjer na horvacanskoj.. tam sam kupil i za meg 2..

Link to comment
Share on other sites

Pa i nema baš benzinaca, recimo zadnjih mjesec-dva gledam Megane 3 Coupe 2.0 TCe star 4-5 godina, s malo boljom opremom, pa nema nijednog. Čak neovisno o karoserijskoj izvedbi ili opremi. I 1.4 TCe je rijetkost, a za 2.0 da ne pričam. 

Edited by VedranSB
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima i 1.4 tce, tog bum si ja vjerojatno uzeo za drugi auto. Ide fantasticno za 130ks, pouzdan je i fino se cipa. I naravno bagatela je kao i svi coupei.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima na njuskalu jedan koji prodaje renault čepove za feldžone samo ukucaš u search .

Mene zanima di ima naljepnica sa Renault znakom moram na ratkape stavit prazna mi je sredina Zna neko di ima?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

TRCZ licitacija vozila

Naletio na ovo, možda kome bude interesantno. Nema još slika ni opisa stanja vozila, iako vidim da se Kangoo iz 2016 prodaje za 400kn, tako da mislim da tu ni slika ni opis nisu potrebni :D

Edited by Golman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jel itko kupio nešto na toj licitaciji? generalno se svugdje da pročitati da bilo što što je vrijedilo, je već razdijeljeno prije nego uopće dođe na taj popis

Link to comment
Share on other sites

Ima svakakvih pogodovanja. Ako pak kupis neki auto koji si platio više od zadnje ponude zna se desiti da te dečki pričekaju i "zamole" da im prodaš auto po cijeni koju su oni ponudili.
Isto ko kad država rasprodaje svoje kod Zeline. Dovoljno je doci tamo i vidjeti ekipu pa ce biti jasnije.
Krame ih ne zanimaju i to možeš kupiti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma ima ih mislim fi 45 i 57.. tamne i svjetle. Imaju milijun naljepnica. Tko bi to uvrstio u katalog..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.