Jump to content

Kupnja novog vozila


Vlado-Baotic

Recommended Posts

7 hours ago, GTT said:

Svrbi te Markane, svrbi... :lool: Ko će to dočekati :D 

Ma joj, pusti me😁. Jučer poslao mail curi u salonu, da vidim jel ima kakvih dešavanja i dobijem odgovor da još nije dobio svoje mjesto u redu čekanja. Ne znam jel nešto drugačije u slučaju RS odjela, ali kad sam naručivao auto, rekla mi je da je proizvodnja trenutno zaustavljena. E sad iz kojeg razloga, to mi nije znala reći, ali njoj je na programu stajala takva poruka 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, marttin said:

Zbog mijenjanja šefova u Renaultu, tko zna kakvog ćeš sada Meganea na kraju dobiti 🤣

Možda baš zbog toga ja dobijem prvi primjerak koji ima 280ks.🤣🤣

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ima li netko preporuku salona-prodavača za kupnju novog Renault/Dacia? Zagreb i Zagrebačka županija. 
Može i na PM

Link to comment
Share on other sites

@shogo potvrđujem! Jučer sam bio u 3 auto salona i samo u jednom su stvarno htjeli prodati auto. 
Renault Baotić Utrine - totalno nezainteresirani kad im kupac dođe u salon. Nemaju niti jednog Logana za pokazati, niti mogu naručiti sa TechRoad opremom iako ju još uvijek reklamiraju na web stranicama i imaju istaknutu u cjeniku. Nemaju pojma koje će cijene biti iza Nove godine niti da li će biti nova serija limitirane opreme, niti sa kojim motorima... U Renault djelu stariji gospodin koji nezainteresirano sjedi za stolom i moraš doći po njega da bi dobio informaciju, a s druge strane mlada djevojka koja nema pojma o izloženim automobilima. Na odjelu Dacie su mi rekli da tvornica ne stigne isporučivati koliko se naručuje.   

Peugeot Holetić Velika Gorica - iznimno ljubazni i susretljivi. Prodavač se stvarno potrudio i pridobio me da razmišljam o autu o kojem do jučer nisam baš puno znao. Peugeot 301 (pobratim od Citoren c-elyse). Dolaze samo sa 1,5 HDI motorom. Ako neko ima saznanja kakvi su ti motori molim neka napiše.  

Fiat Gašparić Velika Gorica - šok i nevjerica, blago rečeno! Zanimao me Fiat Tipo SW. Sa prodavačem sam vodio razgovor koji mi je teško i prepričati - ne zna točnu cijenu vozila, nemaju niti jedan model koji bi se mogao pogledati, kad sam rekao da bih dao učešće i ostalo kredit veli da ne prodaju aute na kredit već samo keš ili lizing ... 

Ostaje mi još Škoda Fabia Combi, ali sve izgledniji je Peugeot 301...

Edited by Vladek
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Vladek said:

Ima li netko preporuku salona-prodavača za kupnju novog Renault/Dacia? Zagreb i Zagrebačka županija. 
Može i na PM

Rb auto

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pezo 301 je katastrofa od auta. Motor ok ali ostalo lose.. kolega ga je vozio kratko ko sluzbeni. Pa je vozio 308. Ukratko 301 uzas od auta..

Ko pezo za siromasne. Bjez od toga..

 

Skoda puno bolji izbor ak nema dacije.

Mislim skoda je najbolji izbor od ovih navedenih..

Jesi isao u Rocu?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@ivan.martinko Prema ovome što sam napisao i vidiš da kupujem auto za "siromašne". 

@darkoda, Logan MCV sa TechRoad opremom. Drugi izbor li je bio Clio Grandtour ali više nemaju taj model u prodaji.

Link to comment
Share on other sites

da, ali ovaj 301 ti je stvarno govno.. mislim da nema goreg pežoa trenutno..

mislim kupi kaj hoćeš ali loš je auto. nikakva izolacija, ušteda baš na svemu, jošije od dacije daleko..

aha malo su ga dotjerali sa ph 2.. a probaj, vidi..

Link to comment
Share on other sites

Vozio sam taj 301 kao rentacar, ide sasvim ok, s tim da trebaš probati, da li ti odgovara zvučna izolacija i lupanje ovjesa. Ali to je takav auto, s niskom cijenom. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam skoro pao kad sam izlazio iz 301 u salonu. Ima ogroman prag ispod vrata.
Model je imao i naslon za ruku između vozača i suvozača. Kad se to spusti, ne možeš do ručne [emoji4]
Prtljažnik je posebna priča. Ne volim te sedan verzije, ali ovo je bilo jako loše. Duboko u prtljažnik ulazi mehanizam, a na izložbenom primjerku već su se rastegnule opruge i padala su dolje vrata prtljažnika.
IMHO, Dacia Logan je bolji auto.
Jedino ih je teško naći u salonima u HR, a za probnu vožnju nemoguća misija.
Da ja kupujem novu daciu, razmislio bi o kupnji izvan HR.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Alen said:

IMHO, Dacia Logan je bolji auto.
Jedino ih je teško naći u salonima u HR, a za probnu vožnju nemoguća misija.
Da ja kupujem novu daciu, razmislio bi o kupnji izvan HR.

Gledao sam u DE, i putem konfiguratora probao složiti auto. Logan MCV Stepway ispadne 1000 € jeftiniji sa automatskom klimom, ali kada uračunam troškove da odem po njega i ostalo poplaćati u HR i nije neka isplativost. 

Link to comment
Share on other sites

Ali možeš birati drugačiju opremu, ovp što renault daje u HR je loše po pitanju opreme i motora.
Tu kod mene u istri idu u Slo kupovati, a neki i do IT.
Nisam provjeravao u tadnje 2 g, ali navodno zna ispasti i par tkn jeftinije.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Cindrići će ti sve korektno odraditi...ali uvijek imaš ali :)

Za Fiat znam sve, probao...kada sam pitao za podršku...muk😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

Pežo 301 ili blizanac Citroen su za mene očajno loši auti. Vožnja je vrlo bučna, motor se čuje kao u kakvom dostavnjaku, već pri 40 kmh buka kotrljanja je vrlo glasna, u zimi kad ima onih kamenčića po cesti čuje se svaki kojeg kotač baci u oblogu blatobrana. Mjenjač je posebna priča, ogromnog hoda, neprecizan. Taj auto ne bih kupio nikad. 

Vjerujem da je Dacija kvalitetniji proizvod

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

301 najveći problem je sigurnost.
Motor 1.5 HDi je najbolji dio auta.
Ostalo sve žalosno.
Rekao bi da je Dacia premium segment za ovaj poluproizvod.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.