Jump to content

INFO Megane Sport


Skuja

Recommended Posts

ovaj iz zapresica je bio slupan kod bivseg vlasnika, branik visi i dalje, nije bas slozen najbolje, ljusti se boja sa haube, prag je popravljen, unutrasnjost je tak tak, vozacko sjedalo prilicno unisteno, plastike na vratima klasicno izgrebene, volan u dobrom stanju

ima na jos par mjesta na karoseriji znakova hrdje i guljenja laka

vozio sam auto na zimskim gumam i trese volan da je to nenormalno, s tim da je to vrlo vjerovatno do guma,mijenjana je letva volana na autu i napravljen je veliki servis prije 50.000km, auto ima 140.000km a ne 120.000 kao sto pise u oglasu, stavljeni novi amortizerii mijenjane kocnice nedavno

osobno bi kupio takav auto ali za cca 1000€ nizu cijenu, ali tek nakon detaljnog pregleda kod mehanicara i odma ulupao tih 1000 eura u popravak

e to ja zovem informacijom,hvala majstore :dobroje: :dobroje: :dobroje:

btw,u kakvom ti se stanju cini mehanika? Kako auto ide,šalta se i slično?

Link to comment
Share on other sites

valjda je to u istom sudaru bilo di je i prag sje.... jedino što je ovo promjenio a prag je sigurno od ljeta pa do sada nedavno bio takav...

Mislim da nije u istom.Jedne večeri je imao mali susret sa motorom u centru Zaprešića no ništa veliko.

Rain ti je zaista dao neke konkretne podatke, ak to nije za pivu i ćevape onda....

Link to comment
Share on other sites

e to ja zovem informacijom,hvala majstore :dobroje: :dobroje: :dobroje:

btw,u kakvom ti se stanju cini mehanika? Kako auto ide,šalta se i slično?

saltanje normalno, ne osjeca se nikakav luft na volanu, ide normalno tak da mi se cini da je mehanicki auto OK, ali za to bi morao ici na dizalicu da se vidi poblize

Link to comment
Share on other sites

e da, zaboravio sam, tresnja volana moze biti i do distanci koje su na autu

auto je i spusten sa kracim oprugama, ali ne znam koji model/proizvodjac su opruge

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nije u istom.Jedne večeri je imao mali susret sa motorom u centru Zaprešića no ništa veliko.

Rain ti je zaista dao neke konkretne podatke, ak to nije za pivu i ćevape onda....

ma šta ćevape??? vodim ga na sarmu :D hehe,naravno da je zasluzio :cool:

Link to comment
Share on other sites

e da, zaboravio sam, tresnja volana moze biti i do distanci koje su na autu

auto je i spusten sa kracim oprugama, ali ne znam koji model/proizvodjac su opruge

Da,rekao mi je da malo vuce u stranu,ali da je do guma..s obzirom da je moj motor u zbilja dobrom stanju,valjalo bi ga natjerati da dođe do mene,tako da se moze pregovarati o doplati s obzirom da mu u oglasima pise drugacije. A ako je auto grob,vratiti ga natrag i da mu bude skola za ubuduce.

Link to comment
Share on other sites

Evo ovaj narandzasti megane iz dubrovacke zupanije poskupio na 11900 eura.

Link to comment
Share on other sites

Evo ovaj narandzasti megane iz dubrovacke zupanije poskupio na 11900 eura.

Hehe, vidjeli kod tebe kako se to radi - pa zašto ne probati... ;)

Link to comment
Share on other sites

Hehe, vidjeli kod tebe kako se to radi - pa zašto ne probati... ;)

Da,da dobro kazes,ma nista od toga nece imati ni jedan poziv i na manjoj cijeni kako benzin ide gore zainteresiranih sve manje,pa cak i za zamjenu.

Link to comment
Share on other sites

to je zbog novog PDV-a poskupio :D meroxx,bi li vozio motor? :D

Ne bi vozio motore,imam maxi skuter i to mi je dovoljno,a i dosta mi je motora kad sam polagao i tu sam se borio sa onim od 250 ccm,a kamo li nesto jace.

Link to comment
Share on other sites

evo Baldo opet snizio cijenu,na 7900€. Twingara,valja li šta auto,jesi ga gledao? :cool:

Link to comment
Share on other sites

nisam... zvao me sinoć u 9 sati da idem gledat auto... samo sam ga pozdravio!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

kaparen tak da lock :D

hvala svima na čestitkama :hura::zubo:, evo me opet u RS vode , 3 megane turbo do sad :) moram ih imati sve :)

Edited by VedranR26
Link to comment
Share on other sites

Čestitam...iako mi nije jasno zašto od boljih/novijih Meganea RS ideš prema nazad...prema starijima/slabijima/sporijima...

Link to comment
Share on other sites

Čestitam...iako mi nije jasno zašto od boljih/novijih Meganea RS ideš prema nazad...prema starijima/slabijima/sporijima...

Ni meni, sad sam bas to htio napisat :cool:

Link to comment
Share on other sites

zato jer nemam novaca za r26/rs250 itd. imam u garaži novog dizela od previše novaca te ga ne mislim prodavat.

mislim da neće ni ovaj dugo zaostajat za r26/f1 po vozljivosti i snazi a uvijek će imati ljepši branik i biti bolje opremljen ... :zubo:

ovaj sam provozao, jel to subjektivan osječaj neznam, ali ništa manji gušt nego r26 samo kaj je opremljeniji i fali mu jako špera ..

Edited by VedranR26
Link to comment
Share on other sites

zato jer nemam novaca za r26/rs250 itd. imam u garaži novog dizela od previše novaca te ga ne mislim prodavat.

mislim da neće ni ovaj dugo zaostajat za r26/f1 po vozljivosti i snazi a uvijek će imati ljepši branik i biti bolje opremljen ... :zubo:

ovaj sam provozao, jel to subjektivan osječaj neznam, ali ništa manji gušt nego r26 samo kaj je opremljeniji i fali mu jako špera ..

samo gasss :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.