Jump to content

Laguna 2 problemi


Tanatos

Recommended Posts

Ima jedna firma koja se bavi reparacijom turbina, ti njima posaljes svoju i 1500 kuna, oni tebi vrate drugu, repariranu, original za tvoj auto. Inace bi reparacija bila preko 2500.

Link to comment
Share on other sites

korisno znat! koja firma?

Link to comment
Share on other sites

Koliko kosta nova turbina za 1.9dCi?

4100 kuna.

korisno znat! koja firma?

Turbos vinkovci. Ima i u ZG podruznica.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

koje ulje sipat? 5-40? ciju marku vole dci-ji :D ?

Link to comment
Share on other sites

Mobil i Shell, rekao bih. To sam i sam koristio i bilo je sve OK.

U biti sam ti ja najviše koristio Shell 0W40.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja stavljam Elf Evolution 900SXR, 5W40...

Link to comment
Share on other sites

0-40? stvarno...?

Najstvarnije. To si siguran da je full sintetika, a meni se ulje pokazalo stvarno dobrim. I nije velika razlika u cijena naspram 5w40

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

a koja je razlika izmedu elf 900 nf i sxr?

Link to comment
Share on other sites

Sxr ima renault norme, nf nema ako se dobro sjecam.

Poslano sa mog Lenovo P1a42 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

onda znam sta cu kupit, fala! :) 

Link to comment
Share on other sites

a kako saznat dal imam dpf...ja mislim da nemam, posto baci jebeno cadju kad poklopim gas, prvi trenutak kad krene ubrzavati

Link to comment
Share on other sites

Ne bi smio baciti ništa ako ima DPF i još ako je ispravan.

Kod mene baš nikad ništa, već sam razmišljao namontirati neku dimnu bombu pa kad ga poklopim da dimi možda bi gušt bio veći [emoji23]

Iako mrzim sve smrdljivce uključujući diesele i benzince, sve bi u cios.

Link to comment
Share on other sites

gust je nekome dat doznanja da je dizel power unutra :D i da nema zajebancije kad zaspoola :D barem tu sekundu kad poklopis, onda poslije se ne vidi nis...

Link to comment
Share on other sites

gust je nekome dat doznanja da je dizel power unutra :D i da nema zajebancije kad zaspoola :D barem tu sekundu kad poklopis, onda poslije se ne vidi nis...

ja bi vas sve dimere koji nas trujete dok se vozimo iza vas (odvratno i dokazano štetno) preskacem trenutno, pa ti spoolaj. Do tehnickog gdje bi vam skinuo tablice

Postavio bih pravilo i zakon da svakih 150- 200tkm morate očistiti usisnu granu, egr, intercooler, reparirati dizne i po potrebi turbo, staviti novi katalizator/dpf, tek onda možete na cestu

 

Link to comment
Share on other sites

ja bi puno toga isto

Pa nemam ja nista protiv tebe, ali stavi se u situaciju onog iza tebe. Jednog dana ćeš odrasti i shvatiti. Kladim se da nemaš sad dizelaša koji dimi, da bi mi lajkao post. Ovo s tim kramama koje dime je lagano Zambija.

Ne znam što bi ti, ali Zlatan ti savjetuje da ostvariš sve što želiš. Tako on radi, tako ja radim. Dalje je na tebi.

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

Ako tako dimi ili vozis kao baba ili ga vozi na pregled

Ne kuzis, nek se vidi da je dizel power, a i  bolje ulozit u felge nove i chipanje nego u servis poluispravnog vozila

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

Pa nemam ja nista protiv tebe, ali stavi se u situaciju onog iza tebe. Jednog dana ćeš odrasti i shvatiti. Kladim se da nemaš sad dizelaša koji dimi, da bi mi lajkao post. Ovo s tim kramama koje dime je lagano Zambija.

Ne znam što bi ti, ali Zlatan ti savjetuje da ostvariš sve što želiš. Tako on radi, tako ja radim. Dalje je na tebi.

Evo ja imam dva dizela pa cu ti lajkat, jedan nema trunke dima, a drugi nadoknadi oba :trk:

Link to comment
Share on other sites

I opet se vraćamo na kemiju u sedmom razredu.

Biološka štetnost plinova i aerosola NIJE NITI U KAKVOJ VEZI sa bojom i mirisom istih.

Naravno, dozvoljavam svoju pogrešku ako se ispostavi da ovdje imamo nekoliko stručnjaka baš za tu oblast sa znanstvenim dokazima koji tvrde suprotno.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Evo ja imam dva dizela pa cu ti lajkat, jedan nema trunke dima, a drugi nadoknadi oba :trk:

Ti mene sad jebeš sa onim frankenštajnom od klija :lool: 

Uglavnom, big minds think alike

I opet se vraćamo na kemiju u sedmom razredu.

Biološka štetnost plinova i aerosola NIJE NITI U KAKVOJ VEZI sa bojom i mirisom istih.

 

Naravno, dozvoljavam svoju pogrešku ako se ispostavi da ovdje imamo nekoliko stručnjaka baš za tu oblast sa znanstvenim dokazima koji tvrde suprotno.

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

 

ako sam dobro shvatio, ja bih trebao raditi kemijski eksperiment u autu dok mi smrdi i dok se loše osjećam, te mi dijete u njemu kašlje? Jebeno. Niš, u zabludi sam. Probaj se tako voziti po Beču ili Grazu npr. Pa javi. Na tehničkom također nešto što se zove zacrnjenje je glupost. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.