Jump to content

Megane 4 - iskustva i misljenja


MilosB

Recommended Posts

I dalje ima internet connection?

4 hours ago, McRazor said:

Dječaci moji dragi, malo su mi gače smeđe ali sam uspio. 🤷‍♂️ 2.2.19.300 na 3.3.16.961

 

Link to comment
Share on other sites

Kolko sam primjetio da, sve radi najnormalnije. Nisam se puno provozao, sutra budem pa cu vidjet detaljnije. 

Link to comment
Share on other sites

Nama nekoliko sa 2.x puca bluetooth veza svakih 5-6 sekundi i kompletno je neupotrebljivo.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, McRazor said:

Dječaci moji dragi, malo su mi gače smeđe ali sam uspio. 🤷‍♂️ 2.2.19.300 na 3.3.16.961

 

Bravo majstore!
Kako ti se ponaša u radu, jel što brži odziv ekrana?
Jesi aktivirao Android auto i isprobao?

Link to comment
Share on other sites

Napokon... nakon 5 različitih stickova on je izabrao ovaj najjeftiniji :)

Inače me stalno izbacivalo, nije htio preuzeti podatke već sam kosu počupao... sad ćemo vidjeti hoće li se stogod i update-ati.

 

Capture.JPG

Link to comment
Share on other sites

Meni uopće taj update ne radi... probao na dva sticka i niš, skinuo po broju šasije sa stranice i 0 bodova... ma zaboli me...

Link to comment
Share on other sites

Treba pazit i da te datoteke stavis u folder na sticku. Ne direkt u root nego kak raspakiras taj rlink.zip tako ga sa komplet folderom ubacis na stick. Ako niste tak probali, probajte. Kad ubacis stick u auto, upali ga da nebi slucajno se rlink ugasio, i trebat ce pol minute otprilike da prepozna da na sticku ima update. 

Link to comment
Share on other sites

Netočno, imam debug folder za dev mode, folder sa muzikom i rlink folder sa updejtovima. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, shogo said:

Fora opcija s upozorenjem na radar...

 

Trebalo bi ti to biti i na kilometar-satu pored čitača znakova, te također informacija koliko brzinu učitava.

Link to comment
Share on other sites

Sad upišem svoj vin na renaultovoj stranici i kaže da ne trebam update prije 2 mjeseca sam uredno mogao skinuti zakrpu... WTF....

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, macan said:

a onda ide više... probat ću sad.

Krivo si me shvatio, ja sam nekoliko verzija iza tebe.

Link to comment
Share on other sites

Bokte da mi nisu sad u servisu updejtali kad sam bio mjenjat amortizere... e pa je zato je i poceli svirati zvučnici kad se pali rlink... kak sam glup... jbt update...

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Macane, pročitaj tri, cetiri stranice u nazad da shvatis problematiku. Tvoj rlink je trenutno lockan na tu verziju koju imaš i postoji samo neslužbena opcija da dignes dalje verziju kao sto smo ja i mocho napravili. Mb je jos gore jer je na jos starijoj verziji lockan ali na istoj je bio mocho, samo sta treba dvije nesluzbene verzije podic.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.