Jump to content

Clio IV (općenito)


android-split

Recommended Posts

Ja sam baš zadovoljan svjetlima (halogenke tvorničke), i kratko i dugo. Baš dobro svijetle, lijepo bijelo svjetlo daju. I dobar im je domet.

Link to comment
Share on other sites

Koliki je kapacitet rezervoara goriva u ovim našim klijima?

Edited by Golman
Link to comment
Share on other sites

našao sam na jednoj stranici da je 45, da. To znači da je "rezerva" tek kada kazalja padne skroz na dno tj. dođe do zadnje crvene crtice?

Pitam jer sam igrom slučaja ispraznio cijeli tank (ili sam bar tako mislio) kad je kazaljka došla skroz do dna, a na bengi sam natočio 41l. Znači da je imao još 4l u rezervi?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

gdje ima za kupiti (a da nije nuzno u salonu) 1 din konzola + maska, da se moze lijepo rastaviti ekran, maknuti i montirati ova manja konzola sa normalnim otvorom za obican radio?

(ili trazim nekoga tko ima ovakav interijer, da bi se mjenjao za vecu piano crnu konzolu sa ekranom i svime sta dolazi s time (rucna klima, radi sve sve sve ispravno)

d9fad678f89a08352503b94844456761.jpg.45563323317bd5c32b96f78c06a2c6d9.jpg

01cb02e0c6b29a2e4047d79fe45bf8ec.jpg.fe6bd1f37d3671d898599cf0142c361c.jpg

 

Edited by Ruske
Link to comment
Share on other sites

Googlaj Auto Sound Osijek i nazovi ih. Mozda imaju ili mogu nabavit. Ja sam tamo za svoj nabavljo dosta toga za glazbu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Predivan je, ima u topicu "Renault novi modeli" dosta slika i videa ;)

Totalni je bombon auto..

Link to comment
Share on other sites

Nemojte se sam zavarati. Ovo na videu je top model s opremom. Nece to bas tako izgledati s osnovnom. No da je extra je.

Link to comment
Share on other sites

Jel ovo Clio IV ili Clio V, ako je Clio V, otvarajte novu temu!!!

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 03. 09. 2018. at 12:08, Arsenall said:

Fala na info al već sam naručia u Moto Čagalj servisu. Zvat ce me kad stigne pa će mi pogledat usput šta je tom kazaljkom goriva

Ekipa, pozdrav. Mijenjao sam mob pa dok sam opet povratio šifre na aplikacijama prošlo masu vrimena...

Uglavnom da javim povratni info u vezi mojih problema; 

1. Novi kljuc kartica u moto Čaglja 1.000kn

2. Unutarnji retrovizor 250 kn

3. Promjena plovka (našao polovan, 100 eur) 700 kn. 

Servisu Čagalj sve pohvale, korektni, susretljivi i ne gule..

I vrijeme je za servis,  pa molio bi preporuku za ulje (1.5 dci)?

Vidim da neki preporucuju 5w30, neki 5w40 pa ne znam ni sam...

Auto se vozi većinom po gradu i do max 10.000 godisnje

Link to comment
Share on other sites

On 28. 01. 2019. at 16:14, Ivan1902 said:

Jel ovo Clio IV ili Clio V, ako je Clio V, otvarajte novu temu!!!

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
 

Isti su, može ostat po starom .

Link to comment
Share on other sites

On 28. 01. 2019. at 12:55, aquarius said:

Novi Clio ?

Mda, to će biti u IniTiale opremi i mooožda u nadoplati prve niže opreme ;) A koštat će po mojoj slobodnoj procjeni oko 25.000€+ kao sadašnji Captur IniTiale ili više. Niže ne može.

Komande na volanu me malo podsjećaju na Golfa, božemiprosti :)  Neke detalje se već vidjelo u nekim ranijim konceptima.

Link to comment
Share on other sites

Imaju jos od 2008 mislim..
O tom ulju:

Very high performance Elf Fuel Economy synthetic technology motor oil intended for lubricating light vehicles engines.

Especially formulated to ensure compatibility with post-treatment systems.

Recommended in particular for the Diesel engines respecting the EURO V and EURO VI norms about emission reduction.

Particularly adapted to Renault recent vehicles equipped with Diesel Particulate Filter.
RENAULT : RN0720

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Pozdrav svima

 

U procesu sam kupnje Clia IV, 1.5 dci. Za oko mi je zapeo jedan model s EDC mjenjačem. Kakva su iskustva s tim mjenjačem? Održavanje? Pouzdanost?

Link to comment
Share on other sites

Pouzdanost ispodprosječna, cijena zamjene sklopa spojke iznadprosječna. 

Link to comment
Share on other sites

1. Jel netko probao skinut ovu plastiku sa volana?

20190618_211700.thumb.jpg.b962a8da6b3aec9fdcc0593c6190044e.jpg

2. Jel netko isao na reprogramiranje za nepreciznu potrošnju goriva?

3. Puše li vam kroz prednja stakla? ( iritantan zvuk)..

4. Može li se  ugasiti zadnji brisač bez serivisa pretpostavljam? Da bude samo manual, nekad se pali sam kad je auto u rikvercu nekad ne...

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.