Jump to content

Obiteljski RS


Marko_Os

Recommended Posts

Nećemo o razlozima jer, razlozi su kao i šupci. Svatko ima svoj i trebao bi ga zadržati za sebe.
Da ne uvodimo politiku i prepiranja u ovaj thread, završio bih s time uz pjesmu



Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pa di si ju pronasao u toj boji? Kod nas samo bijela, crna i siva kao moja i GTTova.. 

Link to comment
Share on other sites

Bila je i moja siva u originalu, ali sam ju dao lakirati u boju auta. Jbg višak vremena i lude ideje dolaze na naplatu. Vrte mi se još svakakve misli po glavi, ali o tom po tom

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Max said:

Pa di si ju pronasao u toj boji? Kod nas samo bijela, crna i siva kao moja i GTTova.. 

Moja je crna 😎

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Bila je i moja siva u originalu, ali sam ju dao lakirati u boju auta. Jbg višak vremena i lude ideje dolaze na naplatu. Vrte mi se još svakakve misli po glavi, ali o tom po tom

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk


Super, znači sad je ista nijansa kao branici? XD

  • Like 2
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

Nesvidja mi se taj dodatak, a bome ni felge. Puno bolje su mi one s crvenim krakovima. Inace je boja ajmeee

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Taj dodatak neće biti trajno na autu, već samo kad budemo išli na godišnji. Ovo je slikano kad sam ju preuzeo sa lakiranja.  A felge, jbg, mora netko imat i ove ružne. One sa crvenim krakovima ne možeš imat na neTrophyu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni su one felge malo preneozbiljne. Poludječje. Mislim, nije ni RS neki trkač u odijelu, više je leđero, al mi nisu dovoljno nekak u cjelini. Ove su mi svakak bolje, pogotovo na 280 KS. Platio bi da mogu vidit kak bi Dynamic M izgledao na njemu, ovak pofarban. Bolest živa sigurno. Jer i ovo je živa bomba. :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sad tek vidim, ova prosirenja blatobrana naprijed, to nekak zgleda cudno?

Link to comment
Share on other sites

@Max hoćeš da i to slikam kao prekidače? [emoji1787]

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ak tebe to ne smeta, ne smeta ni mene😂 Al nekaj tu ne valja 😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E nabijem vas blesave, sad sam se tek ukopčo[emoji23][emoji23][emoji23]

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Posljednje pripreme za grip mode

 

IMG_20200329_112855.thumb.jpg.b244d0cef114db0ad2b0319c691b508e.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

A jbg, sunce je s krive strane. A i bmk, mi umjetnici se izražavamo svak na svoj način[emoji23]

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Nevjerojatno kak se muski mogu ko mala djeca veselit ciscenju. Nemre to niko razumjet kome to nije tolki gust.

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.