Jump to content

Kupnja rabljenog automobila


jurica.gregurovic

Recommended Posts

Čim ga netko kupi, ima ekskluzivno pravo sipati unutra dizel. 🤣

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 24. 12. 2022. at 18:17, laci said:

Radije bi običnog Opela il Forda, nego običnu hondu, tojotu il nedaj boze šta lošije od toga.. jednostavno nemam želudac za istočna sranja

Zanimljiv pogled. Što te točno odbija od istočnjaka? Čisto pitam iz radoznalosti.

Link to comment
Share on other sites

Da, snažan i brz. Što nije jasno?

Ovo drugo nisam niti napisao.

Link to comment
Share on other sites

Nije da će netko u gradu (većina vožnje) do stotke razvlačiti.

Ali ono najbitnije - prvih 50-100m, semafori, raskrižja itd itd, ovaj je auto idealan.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, VedranSB said:

Zanimljiv pogled. Što te točno odbija od istočnjaka? Čisto pitam iz radoznalosti.

Pa dosta toga. Nemaštovitost i bljutavost iz vana, iz nutra isto.. Kod nekih naopaka mehanika, kod drugih pretjerana inženjerska glupost. Dijelovi za jednu recimo corolu Verso kostaju vise nego za bmw5, merc E, audi 6.. 
A u zadnje vrijeme vanjski a i nutarnji izgled nekih je kao da su ispali iz kakvih dječjih rejserskih igrica, neki su me čak i ugodno iznenadili ali ne toliko da bi se vidio kao korisnik. Ukratko je to to.

  • Like 5
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, laci said:

Pa dosta toga. Nemaštovitost i bljutavost iz vana, iz nutra isto.. Kod nekih naopaka mehanika, kod drugih pretjerana inženjerska glupost. Dijelovi za jednu recimo corolu Verso kostaju vise nego za bmw5, merc E, audi 6.. 
A u zadnje vrijeme vanjski a i nutarnji izgled nekih je kao da su ispali iz kakvih dječjih rejserskih igrica, neki su me čak i ugodno iznenadili ali ne toliko da bi se vidio kao korisnik. Ukratko je to to.

Za to je istočnjaka puna Amerika. Milioni imilioni ludih.

A tek Australija , indonezija i sve azijske zemlje  pune i prepune toyota i drugog .

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa amerika i australija pune migranata europskih, sve šta nije valjalo u Europi otišlo je tamo, zločinci i najgori talog društva 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Koji su ono u Zagrebu što servisiraju te e aute... imaju fejs stranicu.. to je tolika pljuvacina po tim hibridima... valjda najgori odabir... sad jesu malo teatralni neznam.. al uredno stavljaju cifre dijelova za te aute... iako meni je uvijek bila logika da ti auti imaju kompenente i za e auto i benzin... i hrpa stvari može riknut... al nisam znao tocno obrazložit zašto.. oni su mi popunili tu prazninu 😀

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, direstraits said:

Pa amerika i australija pune migranata europskih, sve šta nije valjalo u Europi otišlo je tamo, zločinci i najgori talog društva 

Ma da da samo nije mi jasno kako je to Toyota najveći ili tu negdje proizvođač na svijetu , Honda isto što reć, proizvode za talog društva , stvarno što čuješ na forumu nemožeš nigdje na svjetu .  Japanci proizvode aute za talog i ološ društva , Amerika i Europa preplavljene njihovim tvornicama samo da bi radili za talog .

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Malo previse seruckaju. To je elektricar koji je poceo popravljati elektricne aute a onda je uzeo i frenda mehanicara da mu pomogne sa ice autima jer samo od struje ne moze zivjeti. I onda pljuje po ice. Ko neko dijete.
Jasno da mercedes dizel hibrid ima skupe dijelove. I programirano starenje. Tko kupuje mercedes dizel hibrid za milijun eura i treba platiti popravak kad nekaj krepa. To su sve auti sa 500 ks i vise.
Davno sam rekao da u hibrid po logici ne ide turbo motor. I da kupujem hibrid uzeo bih toyotu, koja ih radi oduvijek. Atmosferski motor i elektricni. Vidim i reno kombinira 1.6 atmo i struju. Pola amera vozi hibride i sad se nasao balkanac koji pljuje po svem. [emoji43]‍[emoji94]
A o elektricarima i njihovim manama sve znamo.
Uzmi primjer snjezne oluje koja sad vlada u americi.
Koji automobili mogu nekud doc da se spasis? Tesla? Svi tesle stoje parkirane.
Koliko je domet s punom baterijom na -20°C?
Koliko se isprazni sama od sebe nakon 7 dana stajanja na -20°C..
Tak da sve ono kaj eclinic pricaju uzimam sa debelom rezervom.
Popravljaju i smiju se skupim dijelovima.
Pa kome je to skupo ima 1.6 16v ko ja pa sam odrzavas ili kod lokalnog mehe za male novce..

Link to comment
Share on other sites

Masovnija upotreba električnih vozila će naravno doći , uzmimo na primjer Norvešku gdje ima preko 80% osobnih vozila električnih . A i klima ih ne mazi . No tu je i jedno veliko ali a to je standard i razvijenost društva . Sve se tu mora poklopit da bi stvari masovnije išle naprijed , to kod nas neće bit moguće ko zna do kad .

Link to comment
Share on other sites

Teslama trenutno nije problem nije problem mali domet, problem su niske temperature i zamrznute kvake, dakle, ne može se niti ući u auto.

Uostalom, auto im je dizajniran u Kaliforniji...b783830c199eff30ae74fa7fa66a1210.jpg

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, laci said:

Pa dosta toga. Nemaštovitost i bljutavost iz vana, iz nutra isto.. Kod nekih naopaka mehanika, kod drugih pretjerana inženjerska glupost. Dijelovi za jednu recimo corolu Verso kostaju vise nego za bmw5, merc E, audi 6.. 
A u zadnje vrijeme vanjski a i nutarnji izgled nekih je kao da su ispali iz kakvih dječjih rejserskih igrica, neki su me čak i ugodno iznenadili ali ne toliko da bi se vidio kao korisnik. Ukratko je to to.

ovo je rijec do rijeci kao za mene...isto ne bi posjedovao nekog kosookog...

Link to comment
Share on other sites

Ja, s druge strane, nakon svega što sam vidio, ne bih uzeo ništa osim prve klase kosookih.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, laci said:

Pa dosta toga. Nemaštovitost i bljutavost iz vana, iz nutra isto.. Kod nekih naopaka mehanika, kod drugih pretjerana inženjerska glupost. Dijelovi za jednu recimo corolu Verso kostaju vise nego za bmw5, merc E, audi 6.. 
A u zadnje vrijeme vanjski a i nutarnji izgled nekih je kao da su ispali iz kakvih dječjih rejserskih igrica, neki su me čak i ugodno iznenadili ali ne toliko da bi se vidio kao korisnik. Ukratko je to to.

E to me zanimalo, pogotovo što si automehaničar ako se ne varam, pa imaš nekog kontakta sa svime.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, filipbabok said:

Ja, s druge strane, nakon svega što sam vidio, ne bih uzeo ništa osim prve klase kosookih.

Također

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.