Jump to content

Kupnja rabljenog automobila


jurica.gregurovic

Recommended Posts

On 24. 12. 2022. at 18:32, filipbabok said:

Elem...

Imam za prodati prijateljevu Corollu hatch 1.8 hybrid, 2019g, oko 30tkm, oko 25 kila eura, podložno manjim korekcijama, naravno.
Oni otišli daleko daleko i meni ostavili da prodam.
Pa... ako znate nekoga da treba dobar provjeren auto, prije no što stavim u oglasnik...

Prodano

Link to comment
Share on other sites

Traži se auto za friškog vozača, bez iskustva (20 i kusur godina) do 9000 eura. On bi Nissan Nota, ali nije uvjet.
Zadani parametri su; ne smije biti predugačak (nešto kao Note) jer je dečko nesiguran u svoje parking umijeće, a iz istog razloga treba imati kameru za rikverc (ili mogućnost ugradnje iste) i do 8 godina starosti.
Može i benzin i dizel.
Dečko nije zadao minimalnu snagu, jer se uopće ne kuži u aute, ali mislim da ispod 90 KS ne bi trebao ići, jer će biti jako malo gradske vožnje.
Bilo bi idealno da je auto u Rijeci, ali nije problem ako je Zagreb i okolica, Karlovac i Istra.
laci, trapavi, ruske, vi ste lokalni dečki, javite ako znate neki auto, pliz

P.S. Pozdrav svim članovima foruma, uz molbu da se probude iz zimskog sna - došlo je proljeće, latite se tipkovnice...                 forum se urušava 😄

Edited by WeirdFish
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mini cooper? Mislim da je rekao oko 7. Ako mu zvuci zanimljivo pitat ću za ostale podatke

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, laci said:

Mini cooper? Mislim da je rekao oko 7. Ako mu zvuci zanimljivo pitat ću za ostale podatke

Zašto ne, pitaj, molim te.

Link to comment
Share on other sites

sorry ali izgubio sam interes cim sam procitao nissan note - tj morao sam 2x procitat da li se radi o muskoj ili zenskoj osobi

imam ti jednu lagunu coupe na prodaju xD to je auto za frajere, a ne nissan note mrtvi -.-

  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Ruske said:

sorry ali izgubio sam interes cim sam procitao nissan note - tj morao sam 2x procitat da li se radi o muskoj ili zenskoj osobi

imam ti jednu lagunu coupe na prodaju xD to je auto za frajere, a ne nissan note mrtvi -.-

Gle, dečko je tih 9k € sam zaradio, poštenim radom (iako još paralelno studira), dakle, nije žicao mamu i tatu, što rade gotovo svi njegovi vršnjaci. K tome svoju djevojku odvede na ljetovanje i večeru svojim zarađenim novcima. Po meni, on je frajer. A ovi "frajeri" u njegovim godinama što kupuju"muške" aute sa tatinim novcima, a tankaju sa maminim,  ne smatram ni muškarcima, ni frajerima - oni bi to samo htjeli biti, ali su još u čekaonici...
Njegova lova - njegov izbor - ja ga mogu samo savjetovati. Dečko se najviše vozio u Noteu i sviđa mu se što ima puno opreme i što misli da nije predugačak za parkiranje.
Ali, hvala na prijedloga za Lagunu

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

ne kuzim, tko je ista govorio o tome kako je zaradio novac? samo smatram da mladi decko od 20g nema sta traziti u nissanu noteu...odnosno da to je sve samo ne mladenacki auto

a ako trazi auto sa brdo opreme, ima ih miljardu, koji vise pasu njegovim godinama, a note mi vise za zene od 40g i obitelji s djecom.

evo ako lacijev mini mu se svida, to je vise za mlade auto

ocu rec ukratko, da mu ne bi kasnije doslo do glave ZASTO sam ja dao 9000e za takav auto, a mogao sam imat normalnijeg auta za mladje, pa da mora mjenjat. jedno je vozit se, drugo je voziti i bit viden u takvom autu sa 20g

  • Confused 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Neću se praviti pametan. Ali sa 20g sam ja vozio yarisa. I siguran sam da je note bolji auto, da će ga jeftinije voziti nego lagunu sa turbom. Pogotovo kada treba do mehaničara. Sa 20 moraš  biti pametan da kupiš auto kojeg ćeš voziti i da ti poslije ostane novaca a ne auto koji će ti izbiti sve pare iz novčanika. Ako mu sviđa note zašto ne?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

i eto gaaaaaaaaaaa opet ove price o mehanicarima. dobro. ja sam svoje napisao u zadnjem postu

a idem sad lagunu otpeljat do mehanicara, jer eto dosadno mi samo voziti auto bez problema, pa idem ga posjetit i popit pivu

Link to comment
Share on other sites

Usput, može mi netko objasniti razliku između "Like" i "Upvote" botuna. Kad se upotrebljava "Upvote"?

Link to comment
Share on other sites

Kaj fali Nissanu Note?? Po meni to je jedan totalno podcijenjen auto. Meni se sviđa. Valjda imam ženskih hormona. 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Jebate Note sam i ja gledao za svoj prvi auto 2014 godine :D

Malen izvana, unutra prostran, pregledan, dobri motori, a ostalo od Nissana provjereno. I još najbolja gora - stražnja sjedala se daju pomicati napred nazad čime se dobije veći-manji gepek. Jako pametna kupnja IMHO za toči-vozi.

Iskreno, danas takav sličan mi je Suzuki Baleno. Underdog sa super puno prostora, dobrim i štedljivim motorom i dobrim ovjesom. Unutra je Jugoslavija i plastika nije najbolja - ali ne kvrcka ništa.

Edited by Vuco
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ruske said:

 samo smatram da mladi decko od 20g nema sta traziti u nissanu noteu...odnosno da to je sve samo ne mladenacki auto

Što podrazumijevaš pod "mladenački auto"? Da privuče neku ribu da ju može karat u njemu???
Ja sam više karao u 15g starom Accentu koji je od opreme imao ručnu klimu i el. podizače šajbi, nego sad karam u 4 godine starom Megane IV s kojekakvim pussy svjetlima unutra i "opremom". A mogo sam umjesto Megana kupiti neka Njemačka kola da se okreću glave za mnom. Ali nisam - jer mi treba praktičan auto da mi služi, a ne da se ribe okreću za mnom po cesti. A uz to nikad ne bi bio s nekim tko je sa mnom jer vozim "dobar" auto.

Ako se dečku sviđa note, nek ga kupi, vozi 2-3 godine i kad stekne malo iskustva s parkingom kupi nešto drugo.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Po meni bolje je uzeti auto od 2-3 soma eura koji je pregledan za parking recimo Twingo ili Clio. Jeftino se popravi i nije ga previše žao kad nešto strga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ruske said:

i eto gaaaaaaaaaaa opet ove price o mehanicarima. dobro. ja sam svoje napisao u zadnjem postu

a idem sad lagunu otpeljat do mehanicara, jer eto dosadno mi samo voziti auto bez problema, pa idem ga posjetit i popit pivu

Jbg zaboravio sam da tvoja lagune je jučer izašla iz tvornice, ima garanciju pa se ne mora brinuti o turbini. Kada treba recimo kočnice primijeniti to je jeftinije nego na notu sa duplo manje KS. Gume da ne pričamo, Kinezi plaćaju da vozis te gume. A svi znamo da je Renault elektronika pouzdana i da se neće pokvariti isto kao što kamen neće ostati plivati na vodi. Osiguranje isto tako, što više konja to manje košta. Jbg...

Čovjek treba početi živjeti. Ako je tebi sa 20 auto bio sve što ti je trebalo, ima i drugih kojima treba jednostavno, jeftino i pouzdano vozilo da dođe negdje. Recimo od kuće do cure i od cure do restorana i da ne mora misliti hoće mala desert ili neće.

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

ALI DI NOTE... 😞

meni je tuzno da BILO KAKVA muska osoba, bio car guy ili obican, preferira note u odn na druge aute

i ne, ne mislim na karanje i neznam sta, vjerovali ili ne, vise sam karao u meganu i C2, nego u cupri ili laguni, odnosno nisam uopce u potonja 2

ugl nebitno to, imao sam note kao sluzbeno vozilo god dana i nisam ga nikako dozivio, jedino sta je valjalo je to da je bio automatic...

Edited by Ruske
Link to comment
Share on other sites

Normalno za osobu koja je do 20te uštedila samostalno 9-10 hiljada eura za auto. Ne zanimaju njega performanse, nego A-B uz što manje muke u svim aspektima. On sigurno ima gušt negdje drugdje...
Velike šanse da je takva osoba dijametralno suprotna onome tko traži npr. Minija...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Med0 said:

Po meni bolje je uzeti auto od 2-3 soma eura koji je pregledan za parking recimo Twingo ili Clio. Jeftino se popravi i nije ga previše žao kad nešto strga.

Apsolutno, upravo ta dva sam mu i preporučio, samo ih nema dobrih ni približno za te novce

Link to comment
Share on other sites

Netko je spomenuo spolne odnose, pa samo da se nadovežem... Zato sam reagirao.

subaru-outback-2.0-d-vc-slika-188605512.thumb.jpg.99458a5b47265dcaa6cd380f1e00034b.jpg

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

Bezveze, ovdje može samo misionarski. Nema zaletavanja, ne može ni pošteno doggy.. znaci Voyager se nameće sam od sebe. Raspored siceva po volji i ne mora ih preklapati a zakonski moze povesti još 6 mladih dama na izlet, ili kako se već situacija slozi

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Upravo je varljivo tih 1+6 mjesta u vojažderu jer se lako može dogoditi da ne povede 6 dama nego neku miješanu ekipu i onda usred mraka i mladenačkih hormona se može desiti da netko 3x zaredom puši. Recimo.

I još ako odu negdje dalje da ih nitko ne vidi, pa zapnu u blatu, snijegu...

A s Outbackom se to dogoditi ne može.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Da nismo postali tolerantno i moderno društvo morao bih se složiti s tobom.

U današnje vrijeme nema potrebe da se skrivaju. Čim vece društvo to veselije.

Jos jedna stvar, recimo da fula i u boxera natoči benzin eto problema, dok recimo u vojaždera se sigurno neće zeznuti i natociti dizel jer ako ga jednom natočiš do vrha za čitav život zapamtiš na koje gorivo ide.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

On 10. 02. 2023. at 10:29, filipbabok said:

A ne znam baš. Stari je imao rekorda, kadetta, w123 i w124, golf2, svi iz istog doba...

Kod mene iskustvo nije takvo kao kod tvog tetka...

moj tata je imao sluzbenog rekorda i senatora, doduse nisu bili svabe,  ali  meni su svejedno bili spaceshipovi u to doba :D obozavao sam ici s njime na sluzbena putovanja u tim autima :wub:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.