Jump to content

Gume, upiti, preporuke, homologacija


Guest

Recommended Posts

odi do Vulkala, imaju dosta guma u toj dimenziji, barem na netu... www.vulkal.hr

Bas sam bio jedan dan trazit kapice. Fakat su GY F1 20-40% skuplje nego kod Penezica i u Sloveniji, ovisno o modelu.

Pa ne vjerujem, kako deru , .... :ljut::ljut:

Link to comment
Share on other sites

ja na svom 1.2 imao prednje 2.6 zadnje 2.4,jer malo po zavojima i rotorima se manje podvlače :laugh:

mo

Link to comment
Share on other sites

Ja kupio svoje kod Vulkala,ali kad sam ja naletio bio je popust na neke modele 25% a bas je bio i na moje tak da sam ja ubo Brigstone....

Link to comment
Share on other sites

Evo... priča riješena... sve 4 nove... GY Eagle F1 GSD3... Riješen problem... :zubo:

P.S. Vulkal je 'krivac'... :bigl:

Edited by XelA
Link to comment
Share on other sites

Je... 15% rabata... 4200 čini mi se + 300 kn novi ventili, balansiranje i ugradnja... na 4 rate... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Pa da... mogao sam ih za 1000/kom dobiti ovako... ali nemam keša ništa trenutačno... tako da mi je ovo bilo super... dapače... još bolje... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

195/60/15? Ako je 60, onda su ti 688 kn s indexom H (210 km/h), a 800 kn s indexom V (240 km/h) (www.auto-antonio.hr)

Link to comment
Share on other sites

Imaš i u onom... Vulkanizer... joj kako se zove... Bračun?!? Hrgovići, pa ravno preko autoputa... Ulica se sada po novom zove Drvinje (mislim)...

Link to comment
Share on other sites

Planirao uzet 4 ljetne Barum Bravurisa, mada neznam isplatili mi se investicija posto sam kontao mjenjat felge (sada su 14") al nista prije slijedece godine, a posto guma glavu cuva a sadasnja kombinacija Save S3 i ishabanog Klebera odozada ne drzi bas najbolje mozda bi trebao kupiti nove.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.