Jump to content

Kupnja rabljenog automobila


jurica.gregurovic

Recommended Posts

Meni pise da je neaktivan

 

Aha ovo je stari oglas.

 

 

 

Screenshot_20230918_095810_Chrome.jpg

Edited by ivan.martinko
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ivan.martinko said:

Meni pise da je neaktivan

Aha ovo je stari oglas.

 

Ma to je stari, iznad ti je aktivan...

Link to comment
Share on other sites

Ak netko uoči scenic 3 benzinac, 1.2 ili 1.4 tce nek mi javi. 

U njuskalu trenutno ima cak jedan.

Ovak je ok, u ŠI, ali 9500€ za 2014. a oprema tak ko moj megane. Malo vise od nist.

 

 

Link to comment
Share on other sites

A to je cetvorka, malo mi je puno para a i cetvorka ima manji bunker. Mislio sam megane 3.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ima li itko iskustva s VW Polo 1.2 TDI? Auto je 2012. Prvo i osnovno,jel išta grije? Ima automatsku klimu

Edited by dado_sk
Link to comment
Share on other sites

Taj 1.2 je trocilindraš, pouzdan je, ali traktor u punom smislu rijeci. Iznutra je taj polo puno manje prostran od novog modela,iznutra plastika tvrda ko u Daciji, ali ok izrada.  Ne bi ga nikad kupio..

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Moja punica ga je kupila novog, tak nekaj godište, ima 50ak tkm tek ali i treći set kuplunga 🤣 Inače roktav i neudoban, tijesan, ali služi svrsi.

Link to comment
Share on other sites

Ja jučer kupio Ford Fiestu MK5 1.25 16V, 2008. godište od prvog vlasnika sa 212.000 km. Mislim da ću otvoriti temu da predstavim auto. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Max said:

Moja punica ga je kupila novog, tak nekaj godište, ima 50ak tkm tek ali i treći set kuplunga 🤣 Inače roktav i neudoban, tijesan, ali služi svrsi.

Pitaj ju kako grije?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Idem pogledat clio 3 1.2 16v

jel normalno da on potrosi litru ulja na 10000km?

nesto jos specificno na sta obratiti paznju?

Link to comment
Share on other sites

Meni tih 1L minimalana potrosnja da budem siguran da su klipovi i podmazani.. 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

A gle pogledaj kakava je posuda od antifriza i jel slini na karteru i tako!

Koliko traze za njega?

Ja sam takvog imao novog od 2007 do 2019 kad ga je zamjenio Scenic Moj kad sam ga prodavao je imao 150000 km otisla je bila koza na mjenacu i rasparao se sic na bocnom šavu što sam dao popraviti!

Isuse boze svoj sam prodao za 3000e tada!??!?!?!?!?

Sta se dogadja sa cijenama????

Edited by Zemo
Link to comment
Share on other sites

Sve sam vidio i sam prek fotki. A danas i u zivo. Auto je na mjestu, čovjek isto (kolko god to tesko rec za vrijeme i prostor u kojem zivimo).  
 

auto je uvezen iz njemacke u slo i onda ga je pred dve god uveo u hr. Sada si je dofurao novi auto i njegovoj zeni dao golfa i clio je na prodaju. 
 

ima sitno ostecenje na rubu straznjeg branika i rubnjaka al to mi nije nesto sto bi me odbilo. Auto nema nigdje lufta, odlicno pali sjedi vozi, auspuh je bio hladan kad sam dosao, diskovi ok (na oko) i tak. Jako uredan auto ALI….
 

prednja sajba nije original al to me ne smara tolko kolko boja kave oko cepa gdje se dolijeva ulje u motor. Nije to puno (nisam se sjetio fotkat) vec u tragovima. Npr na cepu nema nista, samo zericu oko cepa. Stangica za ulje normalna crna, tekucine sve dobre. Kiler mi se cini ganc novi i ne radi motoric za nivelaciju farova. Boja branici, razmaci, vezni lim, sve se cini tvornicki i uredno. Klima radi normlano, generalno to je to al me to ulje malo brine.. 

gdje u KA kome odfurat auto da se pregleda. Pragovi rubnjaci ispod plastike sve suho bez ostecenja i (meni) vidljivih tragova ikakvih popravaka..

 

auto ima nalju “exception” straga, valjda neki paket opreme u njemackoj bio.. papiri knjizice sve uredno….

Link to comment
Share on other sites

Neka te ne brine malo majoneze oko čepa, sasvim normalno za auto ako.je vožen na kratke relacije. 

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dolac said:

boja kave oko cepa gdje se dolijeva ulje u motor.

Normalno za clio 3 d4f 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Auto mi na slikama izgleda ok. Vjerujem da je dobra prilika. Šteta samo kaj nije TCE. Takvog ću si kad-tad opet kupiti za drugi auto. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.